Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Ммм да да .Е осрахме всичко типично по нашенски . Не говоря за правила регламент и т.н. аз съм само един зрител.Говоря за МИГА за онзи МИГ в който десетки очи бяха пълни със сълзи и за МИГА за този Български МИГ в който се гордееш че живееш в тази страна с такива хора.Да точно за този кратък МИГ след което всичко пак потъна отново в лайна . Alex и Alex невероятни сте
    [COLOR=Red]Колкото повече,толкова повече :twisted::twisted::twisted:
    [/COLOR]

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
      Правилата не са само за БГ отбори. Те са за всички!
      Така като гледам Вие чак сега проричате правилника.
      За алекса мисля че наказанието :"4.4.2 Помощ от публиката не се разрешава." Както казват, някой е бил спрял автомобила и тогава се е върнал да помага. А след това: "4.2.7 Излизане от трасето се счита за отказване и следва директна елиминация. " Това мисля че спира участието на алекса.
      От друга страна към затъналият автомобил:"4.2.6 При необходимост от помощ за преминаване на препятствие, само автомобил определен от организатора може да бъде използван като опора или за изваждане на автомобила от създалата се ситуация." Тук се намесва този човек, който е спрял алекса! Незнам, в точката ясно си пише, че само организатора има правомощията да каже кой да помогне. Но има и още:"4.2.8 При използване на лебедки за извличане на автомобила от препядствие, задължително трябва да има поставен мек колан за използваното дърво и тежест върху въжето на лебедката. " Това ако не се лъжа е свързано със всичките 3 дни на състезанието и поне там където можеше да гледаме всички използваха колани за дърветата. Много хора имаше на "проблемното" място и със сигурност трябва някои да го има на снимки или видео.
      Мисля че това е интерпретацията на правилника ако не се лъжа! Ако да моля да ме поправите!

      Абе човек , не те знам кой си ама хич не си в час , я прочети още веднъж колко безмислици си написал!!! Къде си видял някой да ползва колани. Ще те засипя с видео, но съм сигурен ,че пак ще си твърдиш твойте точки и безумия, защото просто си се надъхал отнякъде. Човека, за който казваш ,че е спрял Алекс се казва Краси Илиев (не знам дали си чувал за него) , но той не го е спрял за да дава нареждания, а само да каже какво става отзад. Решението си го взима Алекс и с това спечели симпатиите на всички, май само твоите не е успял?!
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Видях на траяла че се използват колани, а в правилника си го има. А наказанието е дисквалификация от цялото състезание! Тук организатора ако си беше свършил работата мисля че спора щеше да е съвсем друг!
        До алекса той е излязъл от трасето и се елиминира сам себе си! Не е ли така! Само ми отговори?

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          да съгласен съм но може би алекс не трябваше да помага на другите ами ако гърците бяха закъсали алекс дали щеше да се върне да помага алекс направи според мен грешка като помогна на бг екипа защо го направи нали има правила в спорта
          мисля ,че се изказваш неподготвен
          WWW.FBRALLYRAID.COM

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Мога ли да попитам някой чел ли е правилника от всички недоволни които се изказаха до тук.Там си пише какви са правилата на играта но това че никой не чете си е техен проблем.Ще акцентирам върху няколко момента за които става спор по горе:
            1/ Предмет, маркиращ врата или лентова маркировка, който бива наклонен. преместен, счупен или изместен (променено естественото му състояние в трасето) от състезател, автомобил, оборудване , екипировка довежда наказание на екипажа - директна елиминация.
            2/ Първият пресякъл финала продължава към следващият кръг, следващите се класират посредством времето за преминаване на трасето.
            3/ Помощ в трасето не е разрешена. Помощ в трасето може да доведе до дисквалификация от състезанието за деня.

            Какво толкова неясно има незнам ,ако неможете да го прочетете или усмислите да взема аз да ви обясня.
            Който не знае правилата на дадена игра или не играе или винаги губи заради незнание.
            Това е спорт в който трябва да се мисли а не само да се дава газ до ламарината и да си кон с капаци(мога да дам примери но не искам да влизам в личностна конфронтация).
            Ми пич ти не стига, че говориш глупости не стига, че те е страх да застанеш в гората до такива като Янчо, ами и говориш без да си гледал:
            1. Първото свалено колче беше на парвото каране на същите тези гърци и Киро каза аз бях там и видях, това колче може, макар че са го смачкали със задната си гума.
            2. Първия пресякъл финала беше Тенев, защото Алекс се върна да му помага преди да пресече финала.
            3. Помощ от екипаж в трасето може, по всички канони и разбирания на Офф-роада.

            Престани да пишеш глупости, защото някой хора се опитваха да ми обиаснят че не си тъп.

            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
              Видях на траяла че се използват колани, а в правилника си го има. А наказанието е дисквалификация от цялото състезание! Тук организатора ако си беше свършил работата мисля че спора щеше да е съвсем друг!
              До алекса той е излязъл от трасето и се елиминира сам себе си! Не е ли така! Само ми отговори?
              Нещо не си в час за коланите, те са задължителни при лебедки

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                И май заради някви идио...ти, не съм казал евала на Алекс моторс и се надявам, че всеки друг български екипаж ще го направи за друг в подобна ситуация.

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  Смятах да не пиша ама.............
                  Всички пропуснахте един много важен момент ! Киро винаги е казвал,че това си е неговото състезание и е по неговите правила !
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    Аз съм Пенчо от София отдавна гледам форума обече снощи не издържах и реших да се регестрирам.
                    Все бях виждал циркове обаче като този дето го правите не бях виждал. е в а л а

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Оставете ,неприятните моменти .Неможе да се върнем на зад.В крайна сметка Пламен е моралния победител , а АЛЕКС Е НАШИЯТ ГЕРОЙ! Гордея се че го познавам !
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                        екипажът с Янчо е наказан за
                        "ясно видимо настъпено съборено колче"
                        -което лично аз му показвах къде се намира.
                        Вера правилата на състезанието в Шумен съм отстоявал и по друг начин , защо само организатора да прави компромиси.

                        Ако бях дисквалифицирал Пламен и Алекс
                        в правото си на което бях, класиране щеше да има друг вид.
                        В крайна сметка това състезание трябваше да си има и
                        реалните победители по достоинство.
                        Нямахме нищо против да бъдем декласирани за движение на Алекс с/у посоката на трасето или за неизползването на колан около дървото,но това трябваше да стане своевременно(както в първия траял от втория ден),а не след като потрошихме две коли,публиката пощуря от удовоствие,разплакаха се състезатели и навигатори и показахме,че няма да направим евала на нито един чуждестранен екипаж.
                        Състезанието беше много готино и неминуемо и следващата година ще има много публика,защото тя харесва именно шоуто което и бе поднесено от хора,които показаха какво означава български отбор.
                        Не е толкова важно на кого ще бъде даден един КОЧ,но най-атрактивният завършек на това наистина готино състезание щеше да бъде "Мила Родино" за победителите.
                        Благодаря за помоща на Алекс и Алекс Джуниър и на всички които ни подкрепяха.
                        Последно редактирано от plrussev; 04-12-07, 14:13.
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Майната му на всичко ще кажа и повече по темите за Шампионати и състезания спирам да пиша.
                          Най-сетне и от твоята глава излезе едно добро решение,сега остава да го спазиш.
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            РЕПОРТАЖ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО И НАЙ-ЯКИТЕ МОМЕНТИ ОТ НЕГО МОЖЕ ДА ВИДИТЕ В НЕДЕЛЯ (9.12.07) В ПРЕДАВАНЕТО "СПОРТЕН СВЯТ" ПО НОВА ТВ
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Пичове престанете да се дракате по темата защото е срамно А тук е момента да кажа и още нещо, след като си направих малък експеремент се уверих че в този форум има МОДЕРАТОРИ които доста подрязват мненията на неудобни участници а снощи в късните часове трябваше да се търпят ИЗПЪЛНЕНИЯТА на някои ПОДПИЛИ изпълнители, няма да стигнете много далеч по този начин

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                                Пичове престанете да се дракате по темата защото е срамно А тук е момента да кажа и още нещо, след като си направих малък експеремент се уверих че в този форум има МОДЕРАТОРИ които доста подрязват мненията на неудобни участници а снощи в късните часове трябваше да се търпят ИЗПЪЛНЕНИЯТА на някои ПОДПИЛИ изпълнители, няма да стигнете много далеч по този начин
                                За съжаление си много прав, напоследък около състезанията тук се "вихрят" яко дразги и разправии. А нали уш всичко се прави за кеф. Най-лошото е когато човек загуби усета да се радва на хубавите неща, и всичко губи смисъла си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X