Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Правя си една елементарна сметка и нещо не ми излиза.
    Състезанието е 3 дена.
    Първият ден безспорна победа на Пламен Тенев.
    Третив ден, пак Пламен Тенев пресича пръв финалната линия на ФИНАЛИТЕ. (Независимо на бутане или на 3 крака)
    Е тогава от къде на къде на Първото място стана отбора на Гърция ???

    P.S. Някой да не помисли че в сметката пропускам Алекс и Алекс. Но на тях им честитих лично 1 мин. след НЕВЕРОЯТНИЯ финал.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      да вмъкна само като един средностатистически зрител.... Отстрани съзтезанието изглежда доста добре уредено, като изключим безопасността на зрителите... всъщност липсата на дисциплина и достатъчно акъл у зрителите може да изиграе много лоша роля в някое съзтезание... Това което наблюдавах на финала аз го определям като мъжество..... Който не го разбира, значи е излишно и да му се обяснява.... И на мен ми се дорева като чух как се блъскат броните за да се избута джипа до финала и се развя флага..... това трябва да се види на живо... И последно - на съзтезанията излъчвате голям професионализъм, форумите ги оставете за нас зрителите да си чешем езиците...... Респект на двата варненски джипа !!

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        явно не можем да върнем времето назадстига сме се дракали кой кво направил в крайна сметка всички тук обичаме офроуда и точно това ни прави единипросто не виждам смисала на този спорпоправете ако греша но до такова заключение стигнахда сме живи и здрави до година пак да има състезание и колкото е перфектно се ще има грешки
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          .... Отстрани съзтезанието изглежда доста добре уредено, като изключим безопасността на зрителите...
          Така ли???
          Аз защо не видях нито 1 пожарна или линейка ???.
          Само "ДОКТОРА" но неговият ЛандКруизер не е пригоден за спешна хоспитализация.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Атмосферата наистина беше страхотна:
            Прикачени файлове
            !

            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Нямам думи, грозна работа. Всеки е прав за себе си и има своите аргументи. За мое съжаление не бях на състезанието. Ама тези спорове ни отдалечават от идеята на оффроуда. Понякога има и по важни неща от победата. Моя син гледа доста едно филмче на дисни (колите /the cars/) Финала на шуменското състезание ми напомни много края на филма. Гледайте последните десет минути.

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                по горе Иво изказа едно мнение за райнфорест португалия и доколкото виждам никой не обърна вниемние а се продължи спора в първоначалната си насока...
                аз не сам похарчил една камара пари аз не съм подготвял джип месеци преди това специално за това састезание специално за този регламент
                аз не съм оше никой в този спорт но когато ми разказа схемата на организацията
                почустаь голяма омраза към организаторите едва ли сериозните хора ше повторят това състезание е винаги ше има хора дето си нямат работа и ходят един път в годината на сътезание но само за участие..
                регламета трябва да се спазва и когато организаторите на едно сътезание не го сторят
                това е много грозно сериозните екипи догодина ше идат другаде никой няма да се хварли повторно в подготовката и най вече разходи при положение че зне че организатора
                е ала бала..
                поздрави

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  ste pusna malko snimki Dano vi haresat
                  Прикачени файлове
                  Стоян Драев тел:+359877915301
                  blood 0 RhF +

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    Tova 30.12
                    Прикачени файлове
                    Стоян Драев тел:+359877915301
                    blood 0 RhF +

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      i oste
                      Прикачени файлове
                      Стоян Драев тел:+359877915301
                      blood 0 RhF +

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Пламка, поздрави още веднъж от мен(Иван -доктора)-HOTXTREME , адмираций за вас с Алекс - алекс ти си истински приятел и спортсмен!!!!!!!!!!!!!! Заслужаваш победата за състезанието........всеки би бил щастлив да кара рамо до рамо с теб! Поздрави!!!!
                        Киро - ще кажа само едно - ние сме по големите гъзари от гърците не им се вразвай другия път победата трябва да е наша!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! като цяло състезанито беше повече от перфектно като организация
                        Последно редактирано от XJ; 06-12-07, 01:42.

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          Искам да кажа няколко факта които малцина знаят:
                          Кирил Панайотов не знаеше че ако Пламен Тенев станеше пръв в третия ден щеше да се изравни с гърците по точки. Дори в първия момент аз го подведох като когато той дойде при мен, аз бях готов с класиране от трети ден където Пламен Тенев беше пръв защото той пресече първи финалната линия , а в генералното класиране бях допуснал грешка в точкуването и то беше такова:
                          1.Гърците 60т.
                          2.Пламен Тенев 59т.
                          2. Руси Русев 59т.
                          Тогава той ми каза на негова отговорност да го променя и за третия ден първи да е Александър Иванов. До масата имаше 2-3 журналисти които станаха свидели на това.
                          Нямаше да споменавам това ако не виждам как се очерня цялото състезание и Кирил Панайотов като основен организатор за което ме БОЛИ. Защото всички от екипа на Кирил Панайотов вложиха изключително много сили и средства и мисля че не е справедливо по този начин да се опетнява това състезание. Типично по български в много от изказванията прозира завист и омраза, може би затова защото състезанието като цяло беше изключително успешно(съдя по публиката която се беше събрала третия ден!) на фона на останалите през годината(тук може и да съм пристрастен). Разбира се никой не е безгрешен, но УБЕДЕН СЪМ че Кирил Панайотов в никакъв случай не е искал да толерира гърците, а в стремежа състезанието да има справедлив завършек той направи Александър Иванов първи!

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            Вальо прав си много хора положихте много усилия да направите това добро състезание. Грешката на Кирил, ако не е било нарочно, че действа много импулсивно, вместо да седне заедно с другите съдий да види и прецени. Така беше и с решенията след първите серии, така стана и с финала. Нямаше човек който да не знаеше, че ако Пламен спечели финала, печелеше състезанието. А другия път питайте, аз бях там, на мен компютър ми не требва нищо, че ги продавам.
                            Една молба ако някой е снимал в първите 100-тина километра моето pajero нека ми прати някоя снимка.

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Иване,
                              драго ще ми бъде да прочета и твоя вариант за подреждане на класирането
                              но го осмисли от гледна точка на вида на състезанието:
                              "3 ден елиминации /илиминации"-директен двубой

                              състезанието не е за отборно класиране, излъчва се индивидуален победител
                              ако кажеш, че победения в тази последна серия е отбора на Алекс
                              аз ще върна коча от Гърция
                              siko

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Киро, на никой не му пука за КОЧА, а за това, че променяш основни правила. Който мине през финалната линия е ПРЪВ.
                                Проблема е в отнетата българска титла. Предпочитах на почетната стълбичка да видя Пламен и Алекс, и в тоя момент ако DJ-я беше пуснал химна ти гарантирам, че след последното зрелище щеше да видиш как 3000 души пеят с цяло гърло "Горда стара планина....."
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X