Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шумен 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Шумен 4х4 2012

    и за мен като компетентна поблика си е е....о м.....а големо мазало и пълно инфо затъмнение до сега .утре ще видим на масовия старт кой е жив

    Коментар


    • От: Шумен 4х4 2012

      Е, аз съм от живите. Не се знае докога де...
      Вчера на едно стръмно изкачване с дълбочък канал в основата дадох повечко газ, и заден пиньон и корона сдадоха багажа. Явно комбинацията от омегов мотор и 80 см тракторки не е добра като за мен. Снощи си сложих пак кайманите, и се надявам днес да нямам проблеми. Добре, че имам друг мост, та успях да го сменя, малко ремонт по лебедката, смяна на радиатор, че грее, и успях за нощния етап. Лек като за тукашното състезание, но пък за нощен етап е добре. Приятна навигация из гора и поле, късо трасе(малко над 20 км), но пък се накефихме.

      За днез старата е от 10 аса пак на Лозево, а за утре май пак там, като ще се правят няколко обиколки, но не съм сигурен.

      ЕТАП НА СТРЕЛБИЩЕТО В ДИВДЯДОВО НЯМА ДА ИМА.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Шумен 4х4 2012

        Успех Коле...

        Коментар


        • От: Шумен 4х4 2012

          Първоначално публикуван от dzaro Преглед на мнение
          За мене като зрител състезанието приключи. Благодаря на всички състезатели и зрители,организаторите нарочно не споменавам по разбираеми причини.
          И за мен!Това се оказа състезание не за публиката а за състезателите.....по разбираеми причини!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Шумен 4х4 2012

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            И за мен!Това се оказа състезание не за публиката а за състезателите.....по разбираеми причини!
            Винаги е било такова на Киро състеанието.

            Коментар


            • От: Шумен 4х4 2012

              В неделя ще има ли етап на танкодрума,че се точа да идвам да гледам?
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Шумен 4х4 2012

                Като оцелеят три джипа /ако оцелеят/ много ли ще има за гледане?
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Шумен 4х4 2012

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Като оцелеят три джипа /ако оцелеят/ много ли ще има за гледане?
                  То с 11 джипа и без това няма кой знае какво за гледане!Защо ми се струва че пак има бойкот на състезанието от страна на Българска страна....
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Шумен 4х4 2012

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    То с 11 джипа и без това няма кой знае какво за гледане!Защо ми се струва че пак има бойкот на състезанието от страна на Българска страна....
                    От мен лично ДА! От всички, за които се сещам и с които съм разговарял- СЪЩО ДА! Може би има причини. Ако Киро прави пътната книга, но го организира някой друг- да, ще карам и то с удоволствие.
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Шумен 4х4 2012

                      В крайна сметка от никъде не стана ясно в неделя ще има ли състезание и къде ще бъде ако има???
                      LZ3YG

                      Коментар


                      • От: Шумен 4х4 2012

                        Явно някой пак е сложил непосилна такса участие,май ще размисля за неделя.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Шумен 4х4 2012

                          Давай , Коле . Стискам ти палци. Дръж здраво и финиширай дори и само на една движеща гума. И сложи си тракторките за утре , че ще е мокро. Сега е твоя звезден шанс . Чакам класиране в тройката.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • От: Шумен 4х4 2012

                            Ето една снимка на Колето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:302884_524631860880528_323168176_n.jpg
Прегледи:1
Размер:271.5 КБ
ID:5431026

                            Коментар


                            • От: Шумен 4х4 2012

                              Първоначално публикуван от Николай Руменов Преглед на мнение
                              Ето една снимка на Колето [ATTACH=CONFIG]520006[/ATTACH]
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Шумен 4х4 2012

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Борко ще е доволен,гледай каква хубава реклама се вижда на снимката!!

                                Давай Коле,това е част от играта!Ти си инат и ще се справиш!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X