Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шумен 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шумен 4х4 2012

    От 1 Септември е в ход записването за тазгодишното състезание.

    Пускам информация каквато съм прочел в официалния сайт на състезанието.

    Тази година състезанието ще бъде 3 дни трофи. С 4 етапа-традиционно Киро вкарва по някой нов елемент всяка година-тази година ще има нощен етап. Не точно нощен, в началото на вечерта, но разбира се по тъмно.
    Тази година ще има и отделен клас-"Сузуки" Не се напъвайте-първото място съм си го платил, състезавайте за второ и надолу
    На сайта на състезанието има повечко информация, който иска може да го потърси и да прочете повече. Надявам се организаторите да го обновяват редовно.
    Аз нямам никаква допълнителна информация, Киро не казва нищо щото се каня и тази година да участвам...
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Шумен 4х4 2012

    Аз на моя ще му лепна табелка ........подобрено ЗуЗуки и газ из горите!
    И на мен ми се кара ама стареца още не е готов............
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Шумен 4х4 2012

      Ядец...
      За клас сузуки ще се борят коли с обем на двигателя най-много до 2000см3. Ти почти двойно надвишаваш изискването.

      И на мен ми се кара, ама витарата е в гаража, и още не съм я пипвал след Беловец.
      А имам да сменям някой дребни неща-мотор с кутия(омега), раздатка, кардани, напасване, ел проблеми...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Шумен 4х4 2012

        Мога да ти дам оранжевата витара под наем. Аз без това там няма да карам.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #5
          От: Шумен 4х4 2012

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          От 1 Септември е в ход записването за тазгодишното състезание.

          Пускам информация каквато съм прочел в официалния сайт на състезанието.

          Тази година състезанието ще бъде 3 дни трофи. С 4 етапа-традиционно Киро вкарва по някой нов елемент всяка година-тази година ще има нощен етап. Не точно нощен, в началото на вечерта, но разбира се по тъмно.
          Тази година ще има и отделен клас-"Сузуки" Не се напъвайте-първото място съм си го платил, състезавайте за второ и надолу
          На сайта на състезанието има повечко информация, който иска може да го потърси и да прочете повече. Надявам се организаторите да го обновяват редовно.
          Аз нямам никаква допълнителна информация, Киро не казва нищо щото се каня и тази година да участвам...
          Сещам се за един варненски "състезател", който обстойно "проучи" нощните маршрути в околността и от зимата е предявил претенции за първото място в този нов етап...
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #6
            От: Шумен 4х4 2012

            Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
            Сещам се за един варненски "състезател", който обстойно "проучи" нощните маршрути в околността и от зимата е предявил претенции за първото място в този нов етап...

            И караше джип с правилната марка.....
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Шумен 4х4 2012

              Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
              Сещам се за един варненски "състезател"............
              Заради този човек(всички знаем кой е) сега всики горски шефове не искат да ни пускат да караме, па макар и на състезание из горите.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Шумен 4х4 2012

                Защо ли имам едно съмнение , че ще има "стъкмистика" както миналата година ... такса участие също нещо не ме кефи така , че със сигурност ще пропусна .Прекалено много негативи се събират в случая и това го казах на Коцето в Сливен . Успех на всички .
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #9
                  От: Шумен 4х4 2012

                  По мои набюдения "стъкмистиката" е само в главите на параноични състезатели, ама карай...
                  Таксата вярно и на мен ми е виска, ама нали е родното състезание-ще се прежаля. ако имам работещ джип дотогава де. Офертата на Борко не ме вълнува защото не искам да купувам части за чужди джипове
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Шумен 4х4 2012

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    ще има "стъкмистика" както миналата година.
                    Стъкмистика! В Шумен? Това е нечувано.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Шумен 4х4 2012

                      ........айде почна се пак с "оакването"
                      Хич ли няма доволни от това състезание че само негативизми...?Да видим накрая колко от пишещите в форума ще участват в мероприятието пък тогава да коментираме!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #12
                        От: Шумен 4х4 2012

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        Сещам се за един варненски "състезател", който обстойно "проучи" нощните маршрути в околността и от зимата е предявил претенции за първото място в този нов етап...
                        И кой е този състезател? Защо не смеете да му кажете името?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Шумен 4х4 2012

                          Дядо Ваня. Заловиха го да бракониерства, сега патрола му стои в КАТ-Шумен, а горските власти с основание не искат да ни пускат из горите.


                          За стъкмистиката е дъвкано, дъвкано, ама който не иска да помисли и да види малко от по-друга страна проблемите си знае, че е стъкмистика.
                          В интерес на истината миналата година и аз имах повод да изнедоволствам, но като обясниха защо се наложи да повтарят и потретват сериите разбрах, че няма друг избор. Пропуск на организаторите беше, че не са предвидили казуса заради който се наложи да повтарят серията от елиминациите, но не всичко може да се предвиди.

                          Абе като е казано, че сестра ти е курва...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Шумен 4х4 2012

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            По мои набюдения "стъкмистиката" е само в главите на параноични състезатели, ама карай...
                            Вероятно съм параноик ...успех на всички състезатели в това трудно начинание .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              От: Шумен 4х4 2012

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...
                              Абе като е казано, че сестра ти е курва...
                              Не, била е, ама ... на млади години, а вече е одъртяла....

                              Коле, не пиша за теб и твоите роднини, мисля само хубави неща, същото важи и за всички четящи.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X