Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Защото много ми е интересно докъде им стига смелостта на подобни...... е, не мога да намеря точната дума Излиза един, дето вчера си купи джипа и пуска некви тъпи клипчета, с още по-тъпи коментари за човек дето кара откакто има този спорт по тези земи. След това се появява кумшията му, или любовника на жената му, не е от значение всъщност, и заявява че само тоя е д"Артаньян, а всички останалите са маскари. Та интересно ми е с какво ще се аргументира.


    А! Още нещо си спомних. Днеск си говорихме с Благой Банджо - не ми звучеше да му липсват някакви части на тялото.... А имаше закани и в тази тема включително. От подобен вид герои..... Къде ли се покрили по времето на състезание. Сигурно зад своите "свалени" жени.
    Злой, понеже отвори дума, ще ти кажа едно, бях се покрил под стартов номер 5. Ако още нещо не си разбрал питай, ама на лични че да не правим сеир на хората. Само че, не видях Патрулчето ти някъде наоколо,нито пък самурая на "Банджо" Аре поздрави. И в неделя те чакам в 10.30 на ЛУК ОЙЛ аспарухово да покараме малко.
    ПС. Банджо много добре знае кой съм(в смисъл как изглеждам и какво карам), но все пак нямаше смелоста да дойде и да ми каже в очите,това което беше написал,което значи само едно,че е п...а и поредния лаяч във форума.
    Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

    Коментар


    • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

      Младежи не че не ми е интересно ама заглавието на темата се разминава с последните няколко поста ще помоля модератора да се намеси и да си свърши работа а младежите да си драскат някъде другаде.
      Land Rover Discovery II 3,9 V8
      Лада Нива 21214 1,7i

      Коментар


      • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Аз бих искал да видя твоята кочина на "тва баирче", та после да комментираме колко е "малко".....
        Господин Злой ,
        забелязах ,че изявихте желание да видите моята тъй наречена от вас "кочина на онова баирче"... предоставям ви тази възможност с тези две снимки от 5 минутно видео заснето преди близо час от мен самия с GSM залепен на огледалото за задно виждане с тиксоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Фотка275.jpg
Прегледи:1
Размер:52.7 КБ
ID:5312330
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Фотка276.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5312331. Ако решите да проверите на място Ви препоръчвам да го направите с подготвената си машина, защото калта е доста по-дълбока и такива като мен без лебетки колани и каквото да е оффроад оборудване,че и сами ... не им е мястото там .Надявам се че с това наджипването и кой колко е смел приключи. Аз се предавам

        ПП: Извинявам се на организаторите и на четящите ,че по моя вина се оспами темата и на Каскадьора ако с нещо съм го засегнал.. не е било със зла умисъл и едно голямо наздраве за всички
        >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
        Защото така ми харесва...
        Телефон: НЯМАМ
        Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

        Коментар


        • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

          Ей вие сте луди хора бе.Нали това нещо наречено OFF ROAD се води нещо като хоби,а това предполага ЗАБАВЛЕНИЕ.Не мога да ви разбера излезте покарайте избийте си всичките нерви в гората в калта направете си кефа и след това ако още някой държи да си мери джипа с другия обадете се ще ви организирам едно състезание близо до Варна.Но само в рамките на добрия тон и в името на OFF ROUDA.С УВАЖЕНИЕ към всички карачи ама така е.Не се обиждайте не го казвам за лошо.

          Коментар


          • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

            Придържам се към мнението на Мениджъра. ОФФРОУДА наистина е за забавление. А състезанията били те любителски или ПРО, имат задължителната софра след финала.
            Там вече състезатели, организатори, механици, и други сядат на масите и всички тези драсканици се изговарят очи в очи.
            Относно Л.Каравелово отидох на разходка и нямах навигатор, а повозих 1 приятелка. . . . обаче след първото дере, последва "Инструктаж за екслоатация на лебетка".
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

              Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
              И в неделя те чакам в 10.30 на ЛУК ОЙЛ аспарухово да покараме малко.
              Не ме чакай - и съботи и недели са ми заети със седмици напред.
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                Ето ви малко снимки и видео!

                http://www.youtube.com/watch?v=IqGpgCAFrWo

                С благодарности на anti4ALGA за труда!

                Коментар


                • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                  ТежЪк терен обЩо взето не е за Витара 1,6.
                  Иван Петров 0896626666 / 0895516666

                  Коментар


                  • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                    Първоначално публикуван от VANKOM5 Преглед на мнение
                    ТежЪк терен обЩо взето не е за Витара 1,6.
                    Защо? С какво другите джипове са по-добри от нея?
                    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                    Защото така ми харесва...
                    Телефон: НЯМАМ
                    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                    Коментар


                    • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                      Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                      Защо? С какво другите джипове са по-добри от нея?
                      Няма по-добър. Тоя само те провокира.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Офроуд състезание за любители село Любен Каравелово

                        Има,targa,има.На този терен и трабанче с лебедка е добро решение ( говоря за екстремите иначе си е разходка в гората с по-висока скорост)
                        >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                        Защото така ми харесва...
                        Телефон: НЯМАМ
                        Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X