Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    КЪМ ОРГАНИАТОРИТЕ И КОМИСИЯ ЕНДУРО

    Виждам ,че както ни беше обещано са помислили по проблемите от кроса втория ден и са направили необходимито??????????????

    Не е нормално състезатаелит преминали през всички препятствия да са класирани зад състезателте обикаляли повечето препятствия та дори да сме били затворени с обилколка.

    Направете класирането по време извадете наказанията и всички ще са доволни .

    Имате времето на всички които са преминали през 7- те обилколки и е редно да го направите!!!!!

    Не е спортсменско това което стана и ако не се оправят нещата а ОСТАНАТ ТАКА КАКТО СА ЗАЩОТО Е ПО ЛЕСНО ви гарантирам ,че доста хора пак ще се замислят за участието си в останалите състезания .
    Оказа се ,че не се състезаваме ,а играем в някакъв театър!!!!!!

    Ако всичко остане така ПАРОДИЯТА ЩЕ Е ПЪЛНА.

    Доидох в Енина с ХЪС да направя нещо изхарчих пари които в днешно време изкарвам с много труд не говоря и за пораженията по КТМ -ма които трябва да оправя .

    Извинявам се на всички ако написаното е малко хаотично но съм доста изнервен.

    Нека организаторите да помислят по нещата които написах по горе и да направят нещо за да се оправят нещата!!!!

    За самото съсрезание -трасето на навигацията беше класика добре маркирано и имаше от всички елементи на ендурото 6 ТОЧКИ

    Кроса също беше на много високо ниво идеално трасе с препятствия които поизмъчиха дори експертите.

    За организирането на самото състезание също 6 ТОЧКИ по шестобалната.
    Последно редактирано от neweso; 29-06-09, 11:00.
    ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

    Коментар


    • #92
      До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

      за това наказва ли се господа КЕ
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #93
        До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

        Още снимки
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #94
          До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
          лично мое мнение, надявам се обективно, че първият ден премина перфектно!
          прекалено късно е и сме доста уморени за да споделяме повече, но ще се радваме да чуем повече мнения относно организация и трасета
          Аз лично много се изкефих.Трасетата и организацията беше СУПЕР.Много благодарности на всички момчета и специално на Ива за прекрасното състезание от мен и моят отбор!!!!!!
          crazyfox.bg@gmail.com

          Коментар


          • #95
            До: КЪМ ОРГАНИАТОРИТЕ И КОМИСИЯ ЕНДУРО

            [QUOTE]
            Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
            ..........................
            Не е нормално състезатаелит преминали през всички препятствия да са класирани зад състезателте обикаляли повечето препятствия та дори да сме били затворени с обилколка.

            ..........................

            QUOTE]

            Tука,май става въпрос,как един от вашия клуб,прецаква заралия!!!

            За съжаление това май не зависи от организаторите,правилника е такъв!!!

            hansDbrДо: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО
            Много добро състезание стана,но имаше и малко грешки,масовите стартове те бяха наи лошии имаше много отпаднали
            И аз не съм за масовия старт,но правилника е такъв,сеир за публиката!!!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #96
              До: КЪМ ОРГАНИАТОРИТЕ И КОМИСИЯ ЕНДУРО

              [QUOTE=kocha;782265]



              Tука,май става въпрос,как един от вашия клуб,прецаква заралия!!!

              За съжаление това май не зависи от организаторите,правилника е такъв!!!


              И аз не съм за масовия старт,но правилника е такъв,сеир за публиката!!!
              Да не се окаже че правилника ще е променен за следващото състезание ???
              Защото иначе ще е рали БЕЗ ПРЕПЯТСТВИЯ ПРИЯТЕЛЮ !!!!!
              ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

              Коментар


              • #97
                До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                Снимки малко по-късно ще пусна!
                Първо и аз искам да аплодирам за добрата подготовка на състезанието. Супер ниво на трудност. Бях зрител втория ден и като такъв забелязах една аномалия:
                Децата преминаваха препятствията, жените също, хобитата и те до колкото можаха,...а..аа.. уж експертите, които толкова очаквахме до последно, меко казано се поизложиха с детските си игри.
                Това видях като зрител тъй като не следя класиранията! Лично мое мнение е, че неприминаване на препятствие или поне някакъв опит трябва много сурово да се наказва та дори и ако трябва с дисквалификация!
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #98
                  До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                  състезанието беше много яко ,но за сажаление първия ден не можах да завърша заради спукана гума .И не можах да разбера защо хоби минават същите препятствия като на експертите ,ако е така за наред то по добре да има само един клас

                  Коментар


                  • #99
                    До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                    Или просто трябваше да правим сеир на публиката

                    Коментар


                    • До: КЪМ ОРГАНИАТОРИТЕ И КОМИСИЯ ЕНДУРО

                      Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
                      Виждам ,че както ни беше обещано са помислили по проблемите от кроса втория ден и са направили необходимито??????????????

                      Не е нормално състезатаелит преминали през всички препятствия да са класирани зад състезателте обикаляли повечето препятствия та дори да сме били затворени с обилколка.

                      Направете класирането по време извадете наказанията и всички ще са доволни .

                      Имате времето на всички които са преминали през 7- те обилколки и е редно да го направите!!!!!

                      Не е спортсменско това което стана и ако не се оправят нещата а ОСТАНАТ ТАКА КАКТО СА ЗАЩОТО Е ПО ЛЕСНО ви гарантирам ,че доста хора пак ще се замислят за участието си в останалите състезания .
                      Оказа се ,че не се състезаваме ,а играем в някакъв театър!!!!!!

                      Ако всичко остане така ПАРОДИЯТА ЩЕ Е ПЪЛНА.

                      Доидох в Енина с ХЪС да направя нещо изхарчих пари които в днешно време изкарвам с много труд не говоря и за пораженията по КТМ -ма които трябва да оправя .

                      Извинявам се на всички ако написаното е малко хаотично но съм доста изнервен.

                      Нека организаторите да помислят по нещата които написах по горе и да направят нещо за да се оправят нещата!!!!

                      За самото съсрезание -трасето на навигацията беше класика добре маркирано и имаше от всички елементи на ендурото 6 ТОЧКИ

                      Кроса също беше на много високо ниво идеално трасе с препятствия които поизмъчиха дори експертите.

                      За организирането на самото състезание също 6 ТОЧКИ по шестобалната.
                      Ако имаш претенций към оценката на съдийте моля обърни се към тях знаеш какъв е редът там.Организаторите положиха нечовешки усилия за да се говори дълго за това състезание колега.Винаги ще има недоволни и некадърни карачи като някой колеги от "експертите"както при моторите така и при АТВ-тата.Нестига че съдийте ни направиха луди с тея правила и изисквания нас хората който положихме толкова усилия да се създаде и проведе това състезание ами трябва да чета изказвания като твоето където съдиш организаторите за решенията от съдийството........Все пак добре е че има и хора като теб който недоволстват защото са засегнати косвено по някакво решение на съдийството.Изнервих се и аз че имаше състезатели който постояно не минаваха препядствията и постояно ги пишехме за наказания.Тва се искаше от нас и това правихме след това се предават на съдийската комисия наказанията.И следващият ти коментар изглежда като заплаха към колегите:
                      Да не се окаже че правилника ще е променен за следващото състезание ???
                      Защото иначе ще е рали БЕЗ ПРЕПЯТСТВИЯ ПРИЯТЕЛЮ !!!!!

                      __________________
                      Веселин Димитров
                      МСК-Шумен
                      Дано си преценил правилно какво си написал "приятелю".И все пак пожелавам на следващото състезание късмет и успех на клубът ви
                      [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Снимки малко по-късно ще пусна!
                        Първо и аз искам да аплодирам за добрата подготовка на състезанието. Супер ниво на трудност. Бях зрител втория ден и като такъв забелязах една аномалия:
                        Децата преминаваха препятствията, жените също, хобитата и те до колкото можаха,...а..аа.. уж експертите, които толкова очаквахме до последно, меко казано се поизложиха с детските си игри.
                        Това видях като зрител тъй като не следя класиранията! Лично мое мнение е, че неприминаване на препятствие или поне някакъв опит трябва много сурово да се наказва та дори и ако трябва с дисквалификация!
                        Зверски прав си колега.Накзанието попринцип за непреминаване на препядствие е 1мин.При експертите имахме идея да затворим трасето да не се заобикалят препядствията......И така дълго очакваните профита го обарнаха на рали и мен лично като контрола много ме хвана яд
                        [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                          Първоначално публикуван от liny Преглед на мнение
                          Здравейте!
                          искам да ви кажа, че организацията на състезанието куцаше много!
                          Страшно възмутени сме! На състезанието за Хоби пуснаха 26 човека на куп! стана жива касапница и меле! момчетата се изпотрепаха и много от тях се отказаха или нараниха. не казвайте че няма наранени! застапиха се много хора на куп в препятствията и минаваха 1 върху друг! стана адско меле.
                          а ветрилото беше цялото изровено от децата, жените и АТV-тата най-вече. за Хоби и Експерт беше вече изровено цялото и беше на цели ями.
                          и не на последно място! при юноши организаторите помагаха на определени участници - видно от района им, а на другите не! бях свидетелка как участник закъса на витрилото и го гледаха отстрани, а в следващата минута дойде друг и скочиха да го бутат! крайно възмутително! правилата трябва да са за всички!
                          Здравейте liny!
                          Искам да Ви питам защо "куцаше много" организацията? И кои сте Вие страшно възмутените?
                          За масовия старт-ами такъв е правилника. Който го е страх от мечки да не ходи в гората.
                          За ранените: Ива от жените си навехна крака и потърси мед. помощ, аз си забих едно макетно ножче в ръката, та също ме превързаха без да съм от "мелето" и един мъжага се разхождаше с раздран крак под коляното, но т.к. раната беше открита и необработена, най-вероятно той не беше потърсил мед. помощ. Ако Вие имате друга информация напишете повече за "мелето" и "касапницата" и подкрепета нещата със снимки.
                          За юношите на някои от които са помагали организаторите, а на други не да кажете за състезатели с кои номера иде реч. И според Вас кои участници са подкрепени от организаторите?
                          А затова, че юношите и жените са изровили трасето сте много права. Да така е, но това е ендурото и като си карате по утъпкания път в гората и се хвърлите в дълбоки коловози направени от "дърварките" на кого ще се разсърдите?
                          Реда за стартиране на класовете състезатели беше много правилен. Или според Вас първо екпертите трябваше да минат, а след това жени и деца?!?

                          Не познавам никого от организаторите, в Казанлък идвам за първи път след ученическите екскурзии, от които нямам спомен. Много приятно съм изненадан от добрата организация на състезанието, възхищавам се, че цялото затворено трасе е направено с много труд без някаква предварителна база, без традициите с които могат да се похвалят другите клубове в Бг-домакини на минали кръгове от РШЕ. Като се отчете факта, че за първи път клуб Севтополис организира кръг от РШЕ са се справили перфектно. Мисля, че има и грешки при отсъждането на наказанията, но нека другите да кажат. През първия ден всички юноши АТВ не са минавали през изправените гуми, колите и през двете пирамиди от трупи. Но както е видно от приложения файл имат различни наказания. Явно съдийте по препятствията не са отбелязали правилно. Но тези грешки не променят резултатите.
                          Единствената критика към съдийският екип е че забавиха много награждаването, ясно е че има много участници, но поне в програмата трябваше да се напише час близък до реалния за церемонията. Или в случая вместо 16.00 да се напише 18 часа, т.к. на ясно че това си е много работа. Още повече че това не е първия прецедент за сериозно закъснение в РШЕ 2009. Съгласен съм, че е необходимо време за обработкана резултатите и нека това време се предвиди още при организацията за следващите кръгове.
                          Въпреки критиките, които правя, ЕНДУРО КАЗАНЛЪК 2009 беше много добре организирано състезание и достави и на участници и на публика много положителни емоции. Клубът организатор "Севтополис" много вдигна летвата, да се готвят следващите организатори.
                          Прикачени файлове
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                            Първоначално публикуван от moNe Преглед на мнение
                            състезанието беше много яко ,но за сажаление първия ден не можах да завърша заради спукана гума .И не можах да разбера защо хоби минават същите препятствия като на експертите ,ако е така за наред то по добре да има само един клас
                            Да ве колега само дето експертите първият ден направиха със 100км по дълаг маршрут от хобито и трасето им беше доста трудно за препядствията на Х-трака за всички беше еднакво с малкото изклучение в броя на обиколките и минаването на изправените гуми за експерта са големите в средата за хобито са тези по ниските.При непреодоляване на пепядствие при експерт по скоро засядане на препядствието контролите имат право да му помогнат като го върнат в изходно полужение а при хобито се помага да се премине препядствието в крайна нужда напред без да се повтаря Поздрави колега
                            [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                              И аз да започна със снимките, и както винаги с най-малките ATVta
                              Прикачени файлове
                              [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                                Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
                                И аз да започна със снимките, и както винаги с най-малките ATVta
                                Благодарим ти за снимките Ето тези малки състезатели си заслужава6е да се гледат те немранкаха а караха със пълна газ до последната си обиколка.И надяявам се не за пръв и последен път за всяко дете ще има награда и ще им се пълнят детските очи със сълзи от радост че са зъбелязани и те....
                                [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X