Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

    малко снимки и от менсъстезанието беше много добро,като трасе и зрелищност,за организацията не мога да коментирам,но там винаги ще има недоволни и критично настроени,но това е и причината състезанията да стават от година на година по-добри









    Ива малко преди да падне,падна много лошо и се държа много достойно,браво

    Николай помага на падналата Ива вместо на дъщеря сибраво и на него


    така се изнесе мотора на Ива





    голям зор беше това ветрило












    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

      Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
      Също подкрепям колегата относно размера на снимките.
      Снимките в толкова малък размер са меко казано неадекватни.
      Нима, Ние участниците на този форум не може да ги видим дори в 800х600 ?
      Ако ги публикувате толкова малки, по-добре да ги няма.
      Да ама, ако снимките поместени тук са по-голям размер и без рекламните простотии някой може да си ги разпечата и даже да ги показва на късогледата си баба, която пък да ги скифа без цайси.
      И тогава никой няма да открехне сайта им.

      Звучи като грубо заяждане, ама от снимките на фото.кп нищо не се различава, само шаренко, ама нали луд на шарено се радва и нали този форум само служи за препратка към истинското изкуство на фото.кп
      Грозно спамя, ама девойката е направила много готини снимки, а пък модераторите така да я скастрят, че да я е срам да ги публикува в общо приемлив размер за една снимка.

      Звинете драги зрители!
      Последно редактирано от Goblin; 30-06-09, 00:10.

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

        Модераторите са много зли твари, авторката дори скоро им поясни че не заслужават върховете на фотографското и изкуство да присъстват в този форум, след което изтри повечето си публикувани снимки.

        С трепет и умиление се радвам на тези нови днешни снимкови кокичета, предвестник на зелената пролет на нашите отново цветущи отношения, изразяващи се в "ние ще благоволим да си публикуваме незавоалираните реклами де що можем, а вие си затваряйте устите и благодарете, зер ако ни разсърдите пак ще ги махнем".

        Боже, колко мъка има на тоя свят Боже
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

          Продължавам с видеото,на мотори-експерт,преди първа контрола!!!

          Всички кипяха като чайници,а тепърва им предстоеше качването на върха!

          http://www.youtube.com/watch?v=FGrCi6qXnlQ

          http://www.youtube.com/watch?v=0sagx7CQ384

          http://www.youtube.com/watch?v=W7CyWYCNu-Q

          http://www.youtube.com/watch?v=cxEQ8GI-pDM

          http://www.youtube.com/watch?v=zyyvo9sRu34

          http://www.youtube.com/watch?v=fNP2yy13Cyk

          http://www.youtube.com/watch?v=cO5OnxpJDDQ

          http://www.youtube.com/watch?v=jEywc_gp1tc

          http://www.youtube.com/watch?v=R1e3l8gKsm8

          http://www.youtube.com/watch?v=AwHvw3b8Am0

          Добре че бяха тези момчета да дърпат,че н'ит клипове за вас,н'ит почивка за мен
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

            Здравейте на всички!

            До сега не помня да е имало 1-ви кръг, който да е минал така добре както Казанлъшкото състезание! Състезанието беше на нивото на състезание с традиции! Местните момчета се стараеха на 200% и дадоха всичко от себе си за да направят едно перфектно състезание. Правилата на играта бяха обявени и спазени. Кой как се е представил спрямо правилата се вижда в класирането. Възможност за заобикаляне на препятствията беше дадена от гледна точка на сигурността. Предполагаше се, че за жените, юношите и някой от хобитата ще има индивидуални препятствия, които състезател може да предпочете да не минава, особено към края на обиколките. Също така АТВ-тата бучаха на предни състезания че си чупели машините на тези препятствия и тъй като АТВ трасе координатор пак нямаше, им се даде възможност да не минават дадени препятствия. За съжаление късно се досетихме (благодарение на Янчо Терзиев, на който веднага му светна лампичка), че някой може да кара "като на рали" и де факто ще затвори 1-вите с обиколка което да опорочи нещата.
            Да стъкмяваме резултати в последствие променяйки правила и дума не може да става, защото винаги ще има ощетени. За следващите кръгове който ми е трудно, или иска да си пази техниката да не кара - явно така трябва да бъде!


            Поздрави!
            Последно редактирано от sabin; 30-06-09, 10:45.

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              ...... За следващите кръгове който ми е трудно, или иска да си пази техниката да не кара - явно така трябва да бъде!

              Поздрави!
              Браво! Това трябва да се направи!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Здравейте на всички!
                ........................
                За съжаление късно се досетихме (благодарение на Янчо Терзиев, на който веднага му светна лампичка), че някой може да кара "като на рали" и де факто ще затвори 1-вите с обиколка което да опорочи нещата.
                Да стъкмяваме резултати в последствие променяйки правила и дума не може да става, защото винаги ще има ощетени. За следващите кръгове който му е трудно, или иска да си пази техниката да не кара - явно така трябва да бъде!


                Поздрави!
                За експертите,съм съгласен на 100%,но от там на доло мисля трябва да се внимава!Примерно 1-2 преп.,да отпадат за неекспертите или наказание!

                При нас нямаше непреудолимо препядствие,дори жени и юноши ги преминаваха,е някой състезатели с помощ!Вярно,за всеки следващ клас трасето ставаше все по-хард!

                Абе,добре е да има препядствия и за неекспертите,иначе си обикалят като шматки и не могат да се изпреварват,както стартират,така финишират!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                  Първоначално публикуван от s_s1
                  Малка молба към VIPphoto: Ако е възможно да постнете следващите снимки с размер 800х600, че така са ми много дребни и нищо не виждам.
                  На седмата снимка примерно /единствената без мотоциклети/ кои участници сте снимали?
                  Първоначално публикуван от VIPphoto Преглед на мнение
                  .
                  до S_S1 : това според мен е удачен размер,
                  тъй като получих забележки от модераторите.
                  А снимките не е нужно да показват само съзтезателите, си мисля аз.
                  Поздрави
                  Силва Панайотова
                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Е щом си ги виждат модераторите....
                  Съжалявам, че в тази хубава тема ще се намеся малко Оффтопик, но е необходимо малко разяснение.

                  Тези "снимки" практически са ЕДНА ЕДИНСТВЕНА снимка с размер 800/600
                  Колежката VIPhoto е използвала програмата фотошоп за да направи от 5-6 или повече снимки САМО ЕДНА ЕДИНСТВЕНА
                  и тя е с препоръчителният размер 800/600
                  Така, че ако снимките ви се виждат малки това не е заради МОДЕРАТОРИТЕ,
                  това е заради таланта на колежката да борави с фотошоп, който не е толкова известен из нашиа форум...
                  Ако тя си направи труда да пусне всяка една от 8-те снимки по отделно в размер 800/600 може и да прогледнеме...

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    ... Ако тя си направи труда да пусне всяка една от 8-те снимки по отделно в размер 800/600 може и да прогледнеме...
                    А ако разкара, или поне понамали тоя досаден надпис, може дори да станат приятни за гледане...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      А ако разкара, или поне понамали тоя досаден надпис, може дори да станат приятни за гледане...
                      Giorgio, ти пък какво разбираш от фотографско изкуство? На генийте, като им дойде музата ... даже и ушите си режат /само по едно, ама те художниците са ограничени хора, виж фотографите са "друга бира". А пък ти без малко да си направиш се*уро.

                      Към "злите твари" модераторите, които правят забележки и по-точно към Goblin, като се наспинка много Ви моля разчистете тук и пратете моя пост и други от тази тема в коша, а пък ако Ви се занимава направете една тема за размера на снимките и съотношението м/у тях и рекламния спам и я пратете под юрисдикцията на Юли- http://forum.offroad-bulgaria.com/cu...epic6373_3.gif т. е. пак в коша

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      ...
                      Ако тя си направи труда да пусне всяка една от 8-те снимки по отделно в размер 800/600 може и да прогледнеме...
                      Иване, и ти ли недовиждаш, хората по 8 снимки наведнъж гледат, а пък ти??? А Силвето си е направила труда, хем да слепи снимките, и даже с надписчета да ги украси, ама нали зна'иш как казва народа "Разбира ли свиня от кладенчова вода?"

                      Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                      Не разбрахте ли, че снимките се плащат.Когато видите този надпис, да знаете,че няма даром да ви ги дадат.


                      От мен едно голямо БРАВО за Дончо и клуб "Севтополис".Летвата се вдигна много с последните кръгове- да му мислят следващите организатори
                      Да бе Верче, знаем, че безплатен обяд няма и даже и опелото на попа не е без пари за "Бог да го прости", но така постнати малко дразнят.
                      Офтопик: За сина ми Иван Г. бях поръчал албумче с неговите снимки, няколко мейла си разменихме, телефонни разговори... и най-накрая като се видяхме с госпожицата ми беше обяснено, че имали много работа и по-важни неща и албумчето щяло да стане, ама друг път, по-късно. Та още си го чакам и още имам желание да си платя... за албумчето де.
                      Последно редактирано от s_s1; 30-06-09, 14:37. Причина: към Иван и към Лагадова, да е по-лесно на модератора
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        Продължавам с видеото,на мотори-експерт,преди първа контрола!!!

                        Всички кипяха като чайници,а тепърва им предстоеше качването на върха!

                        Добре че бяха тези момчета да дърпат,че н'ит клипове за вас,н'ит почивка за мен
                        Благодарности за клипчетата, от тях научих, че мотора може да се води като катър в планината. Нямаше ли някой, който да изкара на собствен ход екстрийма?
                        Последно редактирано от s_s1; 30-06-09, 14:25.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          А ако разкара, или поне понамали тоя досаден надпис, може дори да станат приятни за гледане...
                          Не разбрахте ли, че снимките се плащат.Когато видите този надпис, да знаете,че няма даром да ви ги дадат.


                          От мен едно голямо БРАВО за Дончо и клуб "Севтополис".Летвата се вдигна много с последните кръгове- да му мислят следващите организатори

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                            Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                            Не разбрахте ли, че снимките се плащат.Когато видите този надпис, да знаете,че няма даром да ви ги дадат.


                            От мен едно голямо БРАВО за Дончо и клуб "Севтополис".Летвата се вдигна много с последните кръгове- да му мислят следващите организатори
                            Аааа, тогава и моите се плащат. Ето отново https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...%2028-06-2009/

                            цената е 1,50лв, щото не са професионални. Ако някой е финансово затруднен поради растящата криза може да тегли, пък после ще се оправим.
                            Това беше майтап.
                            Снимките наистина са малко неприятни за разглеждане така слепени една за друга, ама темата е за ендуро, а не кой как продава снимки. Айде да продължим за състезанието и колко хубаво беше.

                            П.П. Снимки като тази по-долу са по 2,50лв, защото нали все пак BMW, говорим за марка

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение

                              П.П. Снимки като тази по-долу са по 2,50лв, защото нали все пак BMW, говорим за марка

                              Ти пък ако знаеш и кой е моториста, тогава ще сложиш още нули....
                              П.П. Ники който спечели последният Сървайвър..

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                                Първоначално публикуван от KIKI55 Преглед на мнение
                                Да ама, ако снимките поместени тук са по-голям размер и без рекламните простотии някой може да си ги разпечата и даже да ги показва на късогледата си баба, която пък да ги скифа без цайси.
                                И тогава никой няма да открехне сайта им.

                                Звучи като грубо заяждане, ама от снимките на фото.кп нищо не се различава, само шаренко, ама нали луд на шарено се радва и нали този форум само служи за препратка към истинското изкуство на фото.кп
                                Грозно спамя, ама девойката е направила много готини снимки, а пък модераторите така да я скастрят, че да я е срам да ги публикува в общо приемлив размер за една снимка.

                                Звинете драги зрители!
                                Тази жена дойде да снима,по покана на Дончо и не само тя
                                За труда положен от тях не са взели стотинка,дори са направили разходи,за тяхна сметка!Да не говорим какво търчане падна от тяхна страна,по баирите нагоре надоло,под дъжд,прахоляк или слънце и то само за да можете да се наслаждавате,не само на добри моменти,а и професионално качество,че си прави и труда да ги качва във форума!
                                Заслужава ли тази жена тези нападки

                                Чакаме да ни изпрати целия материал,тогава ще ви качим и ние подбрани кадри в по голям формат!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X