Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

    Първоначално публикуван от чочо Преглед на мнение
    Ще трябва ли да си носим пари за депозит за транспондер?
    Абе вие си носете ама за бирата и кебапчетата
    Времеизмерването няма да е с транспондери
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • #47
      До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

      Подайте OnLine заявка за състезанието от ТУК
      Заявките постъпили OnLine до момента 24.06.2009 07:00 :
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

        Някаква карта ще може ли да ни предоставите за точното място на затвореното трасе! От коя страна на Казанлък се намира! Понеже с мотор може да идваме и трябва да избегнем куките!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • #49
          До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
          Някаква карта ще може ли да ни предоставите за точното място на затвореното трасе! От коя страна на Казанлък се намира! Понеже с мотор може да идваме и трябва да избегнем куките!
          Цепите през Шейново-Крън-Енина и от там на около 1км. на юг по реката,посока Казанлък.Има черни пътища!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #50
            До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

            Това място , което оградих не е ли полигона , на които се правеха състезания с бъги?
            Прикачени файлове
            Луд умора няма , само се поти !

            Коментар


            • #51
              До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

              Днес,доработките,на затвореното трасе,продължиха с пълна пара!

              Новости!!!





              Краен вариант!

              Понахвърляли сме и халки за жените



              Скокче,много добро!!!



              Два пикапа,в суров вид!


              Вече натъкмени!



              Още гуми!



              И малко чакъл,разбира се


              Проба на кално препядствие!



              И водоструйката след това



              Трасето е широко,има алтернативи,препядствията са широки(по за 2-3 АТВ-та),мислили сме за състезание,не за отбиване на номера!!!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #52
                До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                Координати на старт-финала:-N42.6507 E25.4013 ,същевременно-падоци,мадоци и тем подобни!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #53
                  До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                  днес минавах покрай Казанлък и реших да мина през полигона каде ще се състой състезанието.Там кипеше много сериозна подготовка,препятствията бяха готови и доста добре обезопасени трасето беше изчистено от камани и разни не преятни неща който могат да навредят на машините и на нас Поздрави на клуб Севтополис.

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                    И нещо от мен !
                    Трасетата ще бъдат перфектно маркирани с точки, стрелки и ленти, както е посочено в Правилника.
                    Тъй като на няколко места те се преливат едно в друго, ще използваме и специални знаци за обозначение на това преливане и разделяне, затова е хубаво да присъствате на брифинга в петък вечер, за да се ориентирате в събота лесно по трасето и за да не педизвикате някакъв инцидент
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #55
                      До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                      М да днеска поработихме над това да няма трошене на машини и кости по трасето ,а да има надпревара.Утре лепваме сутринта пак да обезопасим най вече окопаните таратайки и да им поставим мрежа да не се парзаля върху тях.Но както по стар български обичай много мераклии малко помагачи и повечето работа в последните дни Трасето говори само по себе си като се види на място и се покара в посоченият за това ден и час Пожелавам на всички участници безаварино каране по трасето ,а на лубителите една голяма забава Поздрави от ендуро клуб"Калните прасета"гр.Казанлък.
                      [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • #56
                        До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                        Подайте OnLine заявка за състезанието от ТУК
                        Заявките постъпили OnLine до момента 25.06.2009 07:00 :
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          .....
                          Сега ще ви предложим по-раширен вариант на Програмата на състезанието, за да има дисциплина, да няма неразбрали и да предразположим S_S1 да зададе поне още 2-3 въпроса, че ни е скучно така като мълчи !

                          .......
                          Забележка: В Падока ще имат право да влизат автомобили, които имат стикер (пропуск) издаден от БФМ.
                          .............
                          Придвижването от Парк ферме до Старта става само със загасен двигател за мотоциклетите и скорост до 3 км/ч за АТВ !!!
                          Всяко нарушение на точка от регламента на състезанието ще се санкционира с 15 мин. наказателни време.
                          Хаджиев, ако си забелязал аз задавам въпроси, когато информацията е малко /недостатъчна/ или може да се разтълкува по повече от един начин.

                          А за това, че няма да има "задна гума", "слънца" и пушиляк в парка горещо го приветствам.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                            Здравеите момци и от мен едвам докопах в ръце комп и сърце не траи.Съжалявам че съм много далеч от вас но виждам че се справяте отлично!!! Абе шантава работа тия Енинци,уидисват на жени,един сватба ще прави друг доктор ша става?? Но от сега обещавам на всички че догодина живот и здраве такива щуротии сим замислил че доста народ ще благославя Чичко ви Фър. Но таина до догодина!!!!
                            Пожелавам на всички състезатели приятно забавление на Енинска територия и щастлив финал!! А на зрителите повече емоции а те няма да бъдат никак малко!!!
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Координати на старт-финала:-N42.6507 E25.4013 ,същевременно-падоци,мадоци и тем подобни!
                              Може ли да ми поясните идвайки от Габрово кьде трябва да растоварим машините и после да ходим до Казнльк да се настаняваме. Незнам до кое село ще бьди купона,ще сьм ви благодарен да ме насочите.
                              [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #60
                                До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                                Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                                Може ли да ми поясните идвайки от Габрово кьде трябва да растоварим машините и после да ходим до Казнльк да се настаняваме. Незнам до кое село ще бьди купона,ще сьм ви благодарен да ме насочите.
                                Преди Казанлък завиваш в ляво за Крън,от там Енина,на центъра в дясно и след около километър в ляво!Ще видиш жълто-зелена шатра,е там!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X