Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Преди Казанлък завиваш в ляво за Крън,от там Енина,на центъра в дясно и след около километър в ляво!Ще видиш жълто-зелена шатра,е там!
    Разбрах.Благодаря,чакай те ни.
    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #62
      До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

      Я и аз да питам (все още не знам дали ще дойда да позяпам, но все пак) - като идвам от Казанлък, там преди Музея на розата свивам за Енина, и после някъде в ляво или дясно ще е затворения кръг, нали? И сигурно ще се вижда от пътя? Просто за мой срам досега не ми се е случвало да минавам по този път за Енина
      Айде, пък може да се видим в неделя
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #63
        До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

        Точно така преди музея на розата(Института по розата) в дясно(когато излизаш от Казанлък към Гоброво)пътя за Енина и на 2-3 км в дясно,там има полигон или както му казваме ,,Детското градче''.

        Коментар


        • #64
          До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

          Като хванете пътя Казанлък - Енина следете само табелите
          Мястото се намира много лесно.

          Очакваме Ви!
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • #65
            До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

            Около 19.30 ч. пристигнахме на мястото на събитието. Домакините приветливо ни посрещнаха. Записахме сина ни, оставих машините в парка и с бира в ръка тръгнахме да пообиколим Х-трака. Голяма пушилка ще бъде. Прахоляк до глезените. А какво ще стане, като минат машините не ми се мисли. Мястото е много добро и предразполага и към високо спортно майсторство и естествено към почерпки с биричка, мезейки с кИбапчета и картофки. Домакините и съдийския екип в лицето на В. Лагадова старателно обясниха всичко за предстоящия старт, докато ние си пийвахме ледената биричка. Всичко ми беше ясно, само не можах да си отговоря, защо при някоя от контролите няма поне кетъринг караванка, че да оплакнем устните от прахта. Но поне утре след опознавателната обиколка съм поръчал бензин и бира, че трасето е длъжко и жешко.
            Настанихме се в комплекс "Пъстървата" в с. Енина, вечеряхме естествено пъстрви, обилно поляти със студена бира.
            Лека нощ!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

              Успешен старт и щастлив финал на всички участници в таз годишното издание на "Ендуро Севтополис 2009" от Маргарит и Маргарит Тюркеджиеви.Специални поздравления за Евгени Филчев и всички около него,които денонощно бачкаха да направят трасето за "Кръгът на десетилетието-Ендуро Севтополис".Чакаме довечера снимки и клипчета от Филчев,ако ти остане време разбира се.Стискаме ви
              Последно редактирано от brake; 27-06-09, 09:03.
              sigpic

              Коментар


              • #67
                До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                Днес издърпахме доста АТВ-та и Мотори от една Тиня с Едни Приятелчета .

                Коментар


                • #68
                  До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                  Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                  Успешен старт и щастлив финал на всички участници в таз годишното издание на "Ендуро Севтополис 2009" от Маргарит и Маргарит Тюркеджиеви.Специални поздравления за Евгени Филчев и всички около него,които денонощно бачкаха да направят трасето за "Кръгът на десетилетието-Ендуро Севтополис".
                  А Вие Тюркеджиеви защо не дойдохте?

                  Завърши първия етап мисля че успешно. Не съм чул за инциденти и надявам се, че всичко е ОК!

                  Трасето беше готино с много големи изкачвания и слизания, разнообразно и раздвижено. Още на 1-2 км. след старта имаше такова готино тресавище, че просто не повярвах колко дълбоко затънах в него. Имаше екип за идърпване на закъсалите. И на принципа "Дядо ряпа вади" ме извадиха. За момент се обърках-помислих си, че съм на Поморие на кални бани. После карахме във невъобразим пепеляк на танковия полигон и калта слепна като кора на дърво. Като забележка мога само да посоча, че голяма част от него бе твърде тясна и нямаше възможност за изпреварвания. Беше много добре маркирано. Обаче домакините бяха разхвърляли толкова много камъни, че сина ми спука 2-те предни гуми, а аз само лява предна. И водоноската на бядо боже много късно я пуснаха-дъжда дойде след първата обиколка.

                  Много се бяха постарали домакините с организацията на състезанието. Х-тракът е голям и разнообразен. Минава се на няколко пъти през реката, имаше всичко и камъни и дърве, и много гуми, легнали и изправени и 2 трапеца даже бяха спретнали. Имаше и 2 пикапа за преминаване от експертите, изобщо на трасето нищо не му липсва. Утре там ще наблюдаваме по- щателно участниците, че днес нали се возехме и слад като финиширахме гледахме само експертите понеже само те въртят 3 обиколки.
                  Кетъринга също е на ниво и като завършихме и се преоблекохме докато гледаме завършващете експрети понеже се бях обезбирил лекичко глътнах 4 наливни с кИбапчета, шишче, кИфте и салата.
                  В заключение ще кажа, че е готино нещо ендурото и тези, които не са уважили този кръг много са пропуснали.
                  Последно редактирано от s_s1; 27-06-09, 16:48. Причина: дописване
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                    Да доста се постарахме за трасето отначало имахме проблем на моята контрола която беше с окопаните коли.Имаше няколко падания на препядствията но помагахме на момчетата и момичетата с пълна сила като им пренасяхме и избутвахме машините.Нахварляхме няколко дървета пред колите и камани за да стане по лесен подхода към колите.Забелязах че доста състезатели подходиха лошо към басейна с камъните имаше пукнати радиатори,а на едно АТВ липсваше единият от двата му ауспуха.Друго което забелязах че доста състезатели слизаха от гората към препядствията уморени зверски и въпреки това стискаха до последно и се бореха достойно за аплодисментите на публиката.Жените ме смаяха уверени и настървени подхождаха към препядствията(изправени гуми;басейн камъни;легнали гуми;ветрило;скок трупи;естакада големи трупи и коли.Поздравявам всички които завършиха трака а за тези които неуспяха или бяха дисквалифицирани късмет следващият път
                    [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                      Абе Бая Закасвахте.С Моите Приятели Доста хора издарпахме от това тресавище някой хора ни обещаха почерпка ама ще видим утре като дойдем дали ще си спазят на обещанието

                      Коментар


                      • #71
                        До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                        Какво става, защо само аз пиша в тази тема, изморени сте, снимки ли нямате, или пък нета Ви липсва?

                        Съпругата ми ни настани в хотел и в ресторант "Пъстървата" и тук в дори и в стаите има wireless WIFI покритие, хотела е много спретнат и чист, наоколо е само борова гора и се намира в с. Енина, на 2 км. от пистата. А пъстървата наистина е много вкусна. Аз и съпругата ми сме и големи фенове.

                        Поздрави от Казанлък!
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                          лично мое мнение, надявам се обективно, че първият ден премина перфектно!
                          прекалено късно е и сме доста уморени за да споделяме повече, но ще се радваме да чуем повече мнения относно организация и трасета
                          Последно редактирано от Тодор Пашов; 28-06-09, 18:53.
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Какво става, защо само аз пиша в тази тема, изморени сте, снимки ли нямате, или пък нета Ви липсва?


                            Поздрави от Казанлък!
                            Kато за начало




                            Малко снимки от мотори експерт,преди 1-ва контрола!
                            Дупките и коловозите,образували се на предните 2 обиколки,бяха на ниво






                            Главно действащо лице,на това изкачване,от към помагачите!



                            В,дупка е влязал,да не помисли някой нещо друго!!!
                            После другото
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                              Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                              лично мое мнение, надявам се обективно, че първият ден премина перфектно!
                              прекалено късно е и сме доста уморени за да споделяме повече, но ще се раздваме да чуем повече мнения относно организация и трасета

                              Абе,много камъни,не можахте ли,да ги почистите?

                              Опааа,аз пък къде се обаждам
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #75
                                До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                                Ето малко снимки и от мен,снимките са направени от малкия.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X