Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

    снимките трябваше да ги кача на бързо и нямах време да пиша

    сега за да усетите колко е голям този баир направих 4 снимки, които ясно ще ви го покажат
    не съм много сигурен но мисля че това е кокера on a top of the world









    от всички които изкачиха планината най - много ме впечатли австрийският състезател - "голямото момче" - RICHARD SPREITZGRABNER

    Този момък с лекота изкатери планината, като аз видях само едно "полягване". Не казвам падане, понеже наклона е толкова голям, че падането си е едно полягване...

    Един друг състезател -МИХАИЛ МИТОВ - направо ми дожаля
    Още с тръгването си се натика в една яма от барата и безмалко да се обеси на теловете за съхнене. След това, обърка пътеките и се заби в едни джендеми с които близо час се бори и накрая изтощен се отказа



    Мишо смачкан от умора слиза надолу


    от мен толкова

    пак да кажа
    Всички 356 снимки може да видите тук


    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • #32
      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

      Днес рано сутринта потеглихме за Триглав там минаваше етапа "Стълба към небето " ,и понеже тази част от стълбата си е наша се качихме горе и зачакахме.
      Бяхме посрещнати от стадо крави,които бяха много развълнувани и напираха за автографи,мислейки ни за състезатели

      А това беше "Стълбата"...
      Като тръгнеш пеш и ти опира носа в склона.Качихме се горе и зачакахме.Не след дълго започнаха да се чуват от долу.









      Стефан Дянков

      Коментар


      • #33
        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

        Продължавам.....




































        Е това е от мен .....
        Стефан Дянков

        Коментар


        • #34
          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

          Много красиво място е това - " Стълба към небето "
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #35
            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

            До Жоро Хаджиев .С такава организация и начин на прилагане на вашите умение за ендуро практиката ,не след дълго в БГ шампионатите ще са едни от най силните в европа.МНОГО МНОГО добре наоревено състезание поздравления за всички старозагорци и за грамотно направеното състезание.Дано все така се развиват състезанията и за напред .Абе австрийците като видат хубъви жени стават много червени бе.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #36
              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

              Благодаря на Todos и на Diskusa за снимките ! Наистина не успях да смогна да отида на всички места от вчера, но хубаво е, че казанлъжката банда все пак е била на "техния" връх и е направила тези интересни кадри !
              Благодаря и на Pepimotos за похвалите ! Това, казано от устата на човек, който живее и кара в страната на Иван Сервантес е много обнадеждаващо.

              Сега и аз бих искал да пусна няколко кадъра от вчерашния ден.


              Кокера с вчерашната си победа в етапа и голямата си преднина беше спокоен вече за днес.


              Отново той на спускане по къс сипей. Тези дни Кокера кара с много настроение.


              ATV-тата отново шашнаха чужденците с майсторство и умения да минават през невероятно трудни терени !


              По река Тунджа.


              Радо


              На почивката на барата до Бузлуджа, Карл Катох се прави, че гледа нещо, ама какво точно ...


              ... после прегърна Магарето и му благодари, че го е водил сигурно по трасето.


              Гълъбин през това време се качи до "заветната" площадка, за да провери трасето и разглежда пейзажите наоколо.


              Страхотна система извади съпорта на Данко за проследяване ON LINE на своите състезатели ! Непрекъснато се знае къде са те по трасето.


              Кокера пристига на почивката първи.


              Миналогодишният шампион Пламен Кунев трудно можеше да заличи пасива си след неудачите от първия ден, но поне се постара много.


              Светльо Деведжиев


              Да, обаче Митко Митков беше тръгнал обратно на трака и му се наложи първи да щурмува височината през камъните. Успя след не голямо усилие.


              Жоро кара много стегнато във всички етапи и даде много добро време.


              Мишо обаче си избра най-трудния подстъп нагоре и не успя.
              Интересен и красив беше този етап.
              Утре ще ви пусна още снимки от категория Junior 1 и от последния ден на състезанието.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                Трябва да благодаря и аз на всички от Crazy Job за перфектната организация. Всичко беше подредено, не се бавеха стартовете!! Пролога беше много атрактивен, но в същото време безопасен! През оставащите дни навигация трасетата бяха много разнообразен. Като изключим една грешка в трака на ATV-E през 2-я ден всичко беше супер. Хубавото е че вече има разбирателство м/у състезателите и няма нерви като преди. Беше хубаво да има повече състезатели, но съм сигурен че на всеки е по силите ($) да издържи 6 дни. Разходите са огромни, както и поддръжката на техниката! Мисля че това е причината да бъдем по малко на този кръг. Трябва да отбележа приятелското сътрудничеството и разбирателство между състезателите в нашия клас! Прави ми чест да карам с такива състезатели.
                Колкото до моето каране не претендирам че съм най-добрия, но поне на състезанията не срещам голямо затруднение както преди така и сега с изключение на Еди!
                А иначе знам едни хора заради които няколко пъти се правха корекции в правилника (мога да цитирам), и все им не изниса но това си е техем проблем. Хубавото е че вече няма интриги при ATV-тата.

                Коментар


                • #39
                  До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                  Според мен би било добре да се направи една анкета за Старозагорския кръг.Що пък да не се види хорското мнение.

                  Коментар


                  • #40
                    До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                    Направо съм съсипан !
                    Три часа пусках снимки и коментари от последния ден + състезанието за Мини Джуниър и поста не се качи във форума, а ми излезе някакъв надпис, че "уиндоуса дрън-дрън" ...
                    Нямам нерви да почвам пак тази вечер, така че утре пак ще опитам.

                    Какво става напоследък с тоя форум ?!!!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #41
                      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                      И така, предпоследния и последния ден от състезанието направихме общо 4 манша за категорията Junior 1 или най-малките. Събраха се общо 9 деца, които направиха няколко опознавателни обиколки на подготвеното специално за тях около 1000 м трасе и с голямо желание за победа се хвърлиха в състезанието.
                      Над всички се открои старозагорецът Стоян Иванов с Бомбандер 250.


                      Той беше едва на три тренировки, но показа такова майсторско водене на ATV-то, като че ли беше започнал да кара още от 1 годишен !
                      Определено има много талантливи деца и трябва да се помисли за школа скоро съвсем сериозно.


                      Иван Митков от Харманли достойно представи родата в това състезание, заемайки второто място и отсрами, както баща си, така и чичо си. Личи си, че след Хисар с момчето е работено, защото напредъкът е осезаем.
                      На трето място се класира малкият наистина Радостин Тодоров, за който 250 кубиковото ATV направо приличаше на танк. Браво на него !


                      Ето и призовата тройка при Junior 1 - Иванов, Митков, Тодоров


                      Яка борба по трасето !


                      Ето го и винаги тарикатски настроения Христо Колев (син на Гълъбин). С него се говори като с набор, иначе разговорът определено не върви.


                      Близнаците на Данчо. Те имат моторите си от половин година, но май това им беше първа тренировка и първо състезание едновременно.


                      А публика имаше достатъчно. Майки, лели, чичовци и всички до девето коляно бяха дошли да подкрепят малките.


                      Някои майки гледаха по-отстрани, разбирайки, че не е добре да се дават напътствия на състезателите в последния момент.


                      Голяма борба в първия манш се заформи между Колев и Йорданов. На завоя Йорданов падна и затапи Колев. Докато им запалят отново моторите другите е-хей ... заминаха.


                      Ето реакцията и на двамата след инцидента. Ицката беше видимо разочарован.


                      ... а близнака направо съсипан.


                      Кой ли не го успокояваше, но докато не минаха 2 часа, Кристиян не помръдна от дърветата и не желаеше да комуникира с никого.


                      Така в емоции премина детското състезание и бихме се радвали, както в Стара Загора се появиха много деца, така и занапред да станат още повече. Важно е малките да спортуват, а кой ще остане да кара по-нататък, времето ще покаже !

                      После ще пусна снимки от последния ден и награждаването на големите, че да не ми направи компа пак някой номер.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #42
                        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                        През последния ден на състезателите от мотори експерт бях предложил низ от атрактивни елементи около града, като вкарахме с Гълъбин и няколко съвсем нови пътечки, които ние така да се каже "създадохме", кастрейки хиляди храсти в гъстата гора. Имаше слалом по стръмен склон в рядка борова гора, хилклайбминг по открита поляна, атрактивно каране по маркери в много тясна пътечка, където наиграх здраво ATV-тата, като буквално забравих за 20-тината метра изключително трудно нейно начало, следваше Римския път от 2005 г, съвесем нов римски път, слизане и качване по стълби около езеро "Загорка", 150 м екстрийм без възможност за засилка, два атрактивни улея с каменни прагове, та дори и каране по тесните пътечки на парк "Аязмото" за финал. Вярвам, че всички са си доставили истинско удоволствие от последното 80 км каране около града.


                        В приятелски разговор предимно с пръсти, Магарето обясняваше на Катох, че не са му големи ушите. Организаторът на Ерзберг явно е разбрал за какво става дума, защото понамали контактите си с него след това.


                        Джуниърът на Crazy Job - Миро кара и през четирите дни в стил Кокера, запази машината си, което до сега му беше големия проблем и регистрира близо 2 часа преднина пред другите.


                        Ади този път остана втори, но през цялото време кара с настроение и в добър стил.


                        Марин Нунев се състезава само в домакинските кръгове, но не успя да застане на стълбичката на победителите. Там се качи Стоян Козаров. Това момче има много данни и тепърва предстои да ги разработва. Много добро начало за новобранеца в категория Junior !


                        В клас мотори експерт Кокера, Пламен Йоцов, Пламен Кунев и Брейчев избраха много добра тактика. Те се движеха в група и единият като объркаше трака, другият поемаше водачеството. Така те се движеха бързо и дадоха добри времена.


                        Пламен Кунев накрая влезе много във форма, но пасива от първия ден, когато спука гума по едно от билата му попречи да се класира по-добре. От втория ден той беше вече с мусове, но ...


                        "Хитрецът" Пламен Йоцов. Той винаги намира най-правилното решение на най-подходящото място и не напразно застана на стълбичката на победителите в оверала !


                        Около езерото "Загорка".


                        На слизането от пътеката Кокера внимателно си гледа GPS-a, но ще закъснее за отбивката и водачеството ще поеме Пламен Кунев.


                        Слави Брейчев в красив, агресивен стил по време на качването от реката към Аязмото.


                        Всички са финиширали и са щастливи. Карл Катох хвали поредния български състезател. Това в случая е Данчо, който го отлепи от бодливата тел в гората край Сребърно езеро.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #43
                          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                          Не знам какво ви става,г-н хаджиев, ама според мен сте много пестелив от към думи в този ти репортаж-а лично на мене това ми е най-интересното състезание.Дръпнете един разказ как протече всичко , плийз.

                          Коментар


                          • #44
                            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                            Продължаваме с връчването на призовете.


                            Призове-уникати направиха членовете на клуба, докато дежуряха вечер на Х-трака. Те са от клони на изгорели борове в пожара край Стара Загора през миналото лято, поставени върху мраморни основи. Така Crazy Job показа своето отношение към вандализма и умишленото палене на хиляди декари красиви борови гори около града.


                            Вера Лагадова отново свърши много работа, но този път умножена по 3!


                            На преден план е новата-стара камера на Ирис. Голяма пъргавелка е операторката на Аркаим Студио. Докато още не спирам джипа до атрактивно място, тя отваря вратата и тича да снима. Надявам се екипа да е направил добри кадри.


                            Нека и аз да се похваля. Такъв тен направих през тия 10-тина дни "работа на полето", че накрая циганите, които демонтираха Х-трака, започнаха да ме бъркат и да ми викат "Колега" !

                            Още от категория Junior 1. Всички участници получиха награди.


                            Най-много се радваха на прототипите на мотори и ATV, които получиха заедно с купите и медалите. Имената на всички джуниъри по реда на класиране са: Стоян Иванов, Иван Митков, Радостин Тодоров, Христо Колев, Иван Кънчев, Християн Тихов, Георги Чемширов, Калин Тихов, Алекс Стоянов.


                            Трето, четвърто и пето място.


                            Категория Junior 2: Мирослав Маринов, Андон Чулев, Стоян Козаров.


                            При жените класирането претърпя големи метаморфози !
                            След пролога поведе Ива Станоева, но се контузи и прекрати участие. Контузия сполетя и Дидка Лагадова. Теди Деведжиева води уверено и през трите дни навигация, докато Даниела Пекса чупеше GPS след GPS. Когато на Деведжиева и оставаше само да завърши през последния ден, тя направи голяма простотия, като обърка трака, обърна се в коловоз и отстъпи първото място на упоритата германка, която не се предаде до последните метри.
                            Трета стана Денка Йорданова, която кара много стабилно, запази машината и себе си и по този начин доказа истината, че в многодневно състезание е по-важно да се съхраниш цял до края.


                            ATV "Хоби".
                            Много добре караха братята Калин и Момчил Бошняков. Между тях се намести с много стабилно каране "вромосът" Явор Атанасов и показа, че много бързо напредва в новата материя !
                            За съжаление в тази категория стана неприятен инцидент. Сашо Вукадинов с висока скорост изхвърча от завой, удари се в дърво и претърпя операция в болницата в Стара Загора. Пожелаваме му бързо възстановяване !


                            ATV "Eксперт". Изглежда много паснаха трасетата на Десислав Цеков (Еди Моторс) и той откъсна останалите си конкуренти с около 2:30 часа, като не допусна през това време и наказания.
                            Всичко дадоха от себе си "лудите" Вилхелм Кънчев и Радостин Георгиев и заслужено заеха второто и третото място след шампиона.
                            Самият Еди Пенчев отново се провали в Стара Загора. Той получи голямо наказание след повреда в машината и повече кара през останалите дни за удоволствие. Зарече се, че повече няма да кара на този кръг, но вярвам, че до догодина ще му мине и ще потърси реванш!
                            Краси Колев, въпреки самоотверженото си каране също получи много наказания за трак и остана дори след Еди в крайното класиране.
                            Сашо Брейчев нямаше кой знае какви амбиции в това състезание, но правеше добра компания на най-добрите.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #45
                              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                              По желание на колегата Zbytsam продължавам да разказвам на части, че снощи си провалих поста, който писах поне три часа !


                              Веселяци са австрийците. Под бурните им аплодисменти Петер Несута се отправя към второто стъпало на стълбичката.


                              Стоян Стоянов (Crazy job) с много тактически правилно каране не позволи да бъде изпреварен от отличния навигатор Петер Несута (OMMA) и остана на 8 минути пред него, които му бяха достатъчни. Той претърпя едно инфарктно каране в 3-ти етап, но успя да се справи в сложната ситуация !
                              Трети заслужено стана Йордан Йорданов от Шумен. Това момче с премерено каране и чудесна навигация изпревари добрите Христо Христов, Данко Славов и Карл Катох и то близо с 30 мин. Браво на него!


                              Клас Мотоциклети Е3.
                              Данчо Йорданов тренира упорито напоследък главно физическа подготовка, свали доста килограми и влезе в добрата си спортна форма от предишните години. Така той спечели не само първото място в класа си, но и второ място в оверала.
                              Пламен Кунев (екзекуторът на Брандауер) нямаше късмет в шестдневката, но упоритостта му беше възнаградена и това го изкачи до второто място в клас Е3.
                              Славомир Брейчев като че ли не може да се мобилизира за дълго състезание, макар, че неговите неприяности също бяха през първите дни на шестдневката. Накрая той влезе във форма и показа класа, макар че беше вече доста късно.


                              Георги Тодоров "Кокера" (Crazy job) явно се мъчеше с 2Т мотора, защото след като се върна на любимия си 4Т беше преобразен напълно. Той кара агресивно, но и много сигурно, като не даде шанс на конкурентите си нито в клас Е2, нито в оверала. Съответно Карл Катох отново го обсипа с похвали и каза, че рядко вижда толкова надарен и талантлив състезател, който на практика не се е занимавал никога с профи мотоциклетизъм преди това. Разкри и някои тайни около Ерзберг, които според него са много важни за да имаш успех там, но за тях ... друг път.
                              Едно голямо "Браво" и за Георги Митрев (MG Racing) ! Това момче изкара състезанието много сигурно, без грешки и се откъсна от следващия го на 1:30 часа, което ясно говори за неговото постоянство.
                              Симеон Петров (Моторекс-Мотобум) най-после направи своята първа стълбичка и то съвсем заслужено ! Той кара на всички състезания, които се организират у нас, а взе участие и на източно-европейското в Румъния, което беше една голяма школа за него. Ако така продължава, варненецът ще се застои за дълго време в призовата тройка в клас Е2.


                              Клас Е1.
                              Само хубави неща могат да се кажат за Пламен Йоцов (4Х4 Адвенчър). Това е състезател, който е с много голям опит, придобит и при джиповете и при мотоциклетите. Той винаги знае как да се съхрани, какво темпо да даде, така че, когато другите се изморят, той да ги победи. За мен той е тактикът на шампионата, освен че и много тренира !
                              Серизно представяне на Стефан Шлаф от Австрия (Zauberg Racing). Това за мен беше най-сериозното представяне от страна на австрийците в експерт класовете. Може би Антон Доплер, когото познавам от преди и който е тренирал траял, щеше да даде много добър резултат, но той падна, счупи ребро и си замина преждевременно.
                              Определено повече очаквах от Мишо Митов, защото познавам неговата упоритост и желание за победа, но тези 9 часа през третия ден навигация му се отразиха зле на класирането.
                              Стана ми навик да хваля Борко Николов, но как да не го направя, като той свали гипса от счупената си ръка буквално преди кръга, завърши всички етапи с отекла китка и болки, но все пак го направи. Браво на него за мъжеството !


                              Мотоциклети "Експерт" OVERALL.
                              За всички говорих доста, когато представях класовете, така че ви представям само щерката на Кокера - Паола. Да не и се точат състезателите от клас Junior 1, тъй като тя вече е заета.
                              Наскоро получи годежен пръстен от ухажор в детската градина !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X