Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

    ХРИСТОВ! КОЙ КОЛКОТО МОЖЕ ТОЛКОВА КАРА. И КАДЕТО СИ ИСКА. АМИ ТИ МИ КАЖИ КАДЕ КАРАШ? В ХОБИ АТВ КАРА МИНАЛАТА ГОДИНА ВИДЯХМЕ КАКВО НАПРАВИ,ТАЗИ ГОДИНА КАРАШ В АТВ ЕХСПЕРТ(само да заемаш бройка) И ТАМ НЯМАШ СЪСТЕЗАНИЕ ЗАВЪРШЕНО,ЗА ДЖИПОВЕТЕ НЕ ЗНАМ КАКЪВ СЪСТЕЗАТЕЛ СИ БИЛ,НО ЧУВАМ ЧЕ И ТАМ СИ БИЛ"ЯКАТА РАБОТА" ТАКА ЧЕ НЕДЕЙ ДА ВЗЕМАШ ОТНОШЕНИЕ КОЙ КАДЕ ЩЕ КАРА И КОЙ СИ ОТКАЗАЛ ТОЧНО ПЪК ТИ!!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

      Първоначално публикуван от CHEMSHIROV ATV Преглед на мнение
      ХРИСТОВ! КОЙ КОЛКОТО МОЖЕ ТОЛКОВА КАРА. И КАДЕТО СИ ИСКА. АМИ ТИ МИ КАЖИ КАДЕ КАРАШ? В ХОБИ АТВ КАРА МИНАЛАТА ГОДИНА ВИДЯХМЕ КАКВО НАПРАВИ,ТАЗИ ГОДИНА КАРАШ В АТВ ЕХСПЕРТ(само да заемаш бройка) И ТАМ НЯМАШ СЪСТЕЗАНИЕ ЗАВЪРШЕНО,ЗА ДЖИПОВЕТЕ НЕ ЗНАМ КАКЪВ СЪСТЕЗАТЕЛ СИ БИЛ,НО ЧУВАМ ЧЕ И ТАМ СИ БИЛ"ЯКАТА РАБОТА" ТАКА ЧЕ НЕДЕЙ ДА ВЗЕМАШ ОТНОШЕНИЕ КОЙ КАДЕ ЩЕ КАРА И КОЙ СИ ОТКАЗАЛ ТОЧНО ПЪК ТИ!!
      Чемширов, взел си се на серозно и явно си оперирал чувството си за хумор... Подозирам, че в злобата, която те е обзела, не си прочел внимателно, че не аз отказвам хората, а Десо, с перфектното си каране ( на това му викат "Дружески шарж" )
      А лафа за "Таз година "Хоби" догодина "Жени" ми го каза ти...аз щях да напиша "Junior"...
      Жалко...имах мнение, че си широко скроен човек, но явно съм сгрешил...
      Няма да отговарям на другите съждения, защото си има статистики, официални резултати в БФМ и БФАС, а и на награждаването бяхме заедно в края на миналата година...
      Приятна ми беше комуникацията все пак с теб...до този момент
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-07-08, 20:49.

      Коментар


      • #18
        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

        Я дайте някоя и друга снимка от днес!

        Коментар


        • #19
          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

          Ето и класиранията до момента:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

            Мда-а, оказа се, че след като се обработиха резултатите заедно с наказанията за трак и за скорост, временното класиране в някои класове се промени много, но така е, всяка игра си има правила !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #21
              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

              Не Десо с "перфектното си каране" ОТКАЗВА СЪСТЕЗАТЕЛИ,А ЖОРО ХАДЖИЕВ И КОМИСИЯ ЕНДУРО.
              И това си личи от броя на състезателите.
              Съжелявам Краси.

              Коментар


              • #22
                До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                Да напомня, че тази вечер по Ринг , след 21,30 ще има репортаж от състезанието. Това ще е само с резултати от първите два дни, а другата седмица разширено. Ще има е нещо специално за феновете на КТМ - мотори и АТV.
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #23
                  До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  Да напомня, че тази вечер по Ринг , след 21,30 ще има репортаж от състезанието. Това ще е само с резултати от първите два дни, а другата седмица разширено. Ще има е нещо специално за феновете на КТМ - мотори и АТV.
                  ще гледаме

                  абе никой ли не успя да заснеме скока на онзи мъжага на пролога ????
                  макар че падна лошо беше доста атрактивен

                  жоро - ако не си си купил апарат идвам да ти донеса моят понеже вече не се издържа без снимки
                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • #24
                    До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                    Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                    жоро - ако не си си купил апарат идвам да ти донеса моят понеже вече не се издържа без снимки
                    То ако е за даване, аз ш му дам моя, та да не се разкарваш чак от Казанлък Ма надали е в това проблема
                    (Пък той ако не си е купил може да дойде и да си избере от витрината също )

                    Жоро и останалите, айде давайте снимки, че ще ни откажете и като зрители - виж как си бил отказал състезателите

                    П.П. А това за Ринг ТВ - някой дали ще може да го рипне, защото нямам Ринг ТВ (преместих се в нов апартамент февруари месец тази година и още даже не съм си пуснал кабелна или сателитна - карам си на ефирна, защото и без това нямам много време за телевизия)

                    Благодаря предварително!
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #25
                      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                      Вече си купих сапунерка и дори снимах с нея през втория ден на състезанието. Изнерви ме много, тъй като бавно работи и изпуснах много добри кадри, но все пак ще ви пусна малко снимки от втория и почивния ден на състезанието, когато пък беше гала вечерта.
                      Моля на последните снимки родителите да закрият очите на малките деца, а по-отворените като Николенчо да гледат само с едното око !


                      Преди старта. Кокера, Деведжиев и Десо са в чудесно настроение.


                      По гладкия черен път между Средна гора и Стара планина може да се вдигне до 150 км/ч. Това именно е направил Пламен Кунев. За съжаление през първия ден той спука гума в джандемите над с.Селци и остана назад в класирането !


                      Скоро след него мина Кокера. Този ден имаше няколко технични участъка и там Георги дръпна много, тъй като това са любимите му елементи.


                      Пътеката към първия екстрийм. Симеон от Варна нямаше особени проблеми там.


                      Някои обаче имаха. По едно време гората сякаш се запали от изврели води и пушеци от обърнати мотори.




                      На Пламен Йоцов му направиха тапа, а спреш ли там ...


                      И Мишо се присъедени към щурмуващите.


                      Пламен започна да катери на зиг-заг и успя. Голям хитрец е състезателят на 4Х4 Адвенчър. Да го похваля на шефа му !


                      Големият наклон е преодолян !


                      Това е да си загришен за тима. Сега нека изкарам и друг мотор на съклубник !


                      Прави чест на състезателите, че си помагаха взаимно, дори и другият да не беше от неговия отбор ! Често тук се споменаваше някоя майка, но не разбрах за коя точно ставаше въпрос ...


                      Чужденците бяха големи техничари, но тук бая бутане и търкаляне падна.








                      След финала ги попитах как е трасето, а те казаха, че е перфектно. Не им вярвах много, но след като казват ...


                      И те сигурно са споменавали нечия майка, но на ум. Културата си е култура ! Побързах да се омета от там, докато още не са дошли хобитата, че знам ли ... ?!


                      Преместих снимачния екип, заедно със сърбящия ме задник на скалите над с.Енина.


                      Тук бях пуснал нова пътека, която незнайно защо до сега не бяхме забелязали. Петер Несута.


                      Карл Катох.


                      ATV-тата отново впечатлиха много чужденците с уменията си да се справят с много трудни участъци. Вечерта казаха да ги поздравя лично от тях !




                      Еди Пенчев. Не му върви на Еди в Стара Загора. Това му е второто ATV за два дни, асе наложи по трака да смени и трето.


                      Вилхелм Кънчев.


                      Краси Колев. И той отнесе наказание за излизане от трака. Май при ATV не остана ненаказан състезател ?!




                      Нено Пастрана. На пролога той направи скок на 10 м височина.


                      Австрийски състезател.


                      За съжаление този ден станаха две неприятни контузии. Сашо от Боровец счупи ребра изхвърчайки от един завой, а днес разбрах, че му е опериран далака, което е много кофти ...
                      Най-добрият австрийски експерт Антон Доплер също счупи ребра между Ягода и Зеево и отлетя за Виена преждеврененно.


                      На старт-фанала австриците чакат своя 160 килограмов колега, който има рожден ден.


                      Този ден преходът беше дълъг, но в заняна на това труден.
                      Силвестър Бутански леко се е замислил след финала.


                      Ето специалните фланелки, с които колегите на "Биг Рич" щяха да го сюрпризат за рожденния му ден.


                      А вечерта имаше скромно парти под стената за славата на CRazy Job.


                      MG Racing също не си губеха времето.


                      Гала вечерта. Тенис джаз клуб приюти състезателите, а Cрazy job ги почерпи. Надявам се да са останали доволни.


                      Колегите от Австрия.


                      Специално за Zbytsam, че нещо се беше изнервил дето не вървели купоните и с пожелание за бързо оздравяване.






                      Новата фенка на клуба реши да поразвесели гостите и най-вече моят приятел Валтер Щиглер.


                      Ами, това е от мен. Надявам се да ви покажа още интересни кадри по-натък, а утре следва един вълнуващ етап, но за него ... по-късно !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                        Тук можете да видите и отразяването на състезанието в австрийското популярно издание на Motorrad Magazin - партньор на Ерзберг Родео:

                        http://www.erzberg.at/jart/prj3/mmag...ve-mode=active
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                          Ето моите снимки от пролога

                          http://www.kazanlak.com/offroad/stara-zagora-2008/
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #28
                            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                            Ще минавам в Крейзи джоб, то се е видяло.


                            Иначе този път репортажа ми е малко странен. Кажете с Ива какво става??? Кара ли не кара ли?
                            Примерно Ади,дето и на него му симпатизирам,какво се случва с него?

                            Сигурно аз съм прекалено тъБ, ама не мога да хвна нещата нещо....
                            Последно редактирано от zbytsam; 10-07-08, 10:35.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                              Ето снимките от "баирчето" над Крън - днес в 14 часа
                              Искам предварително да кажа, че баира е доста висок и снимките не са от най сполучливите но поне дават някаква представа


























                              Всички 356 снимки може да видите тук
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • #30
                                До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                                Благодарности на колегата todos за интересните снимки.
                                Представям си какво им е било на момчетата на този южен каменист баир, сигурно много майки са били споменати
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X