Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • maystor
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Докато не са се върнали от обекта Ванката и Марто - малко шпионски снимки - нали е модерно да се шпионира - от част от трасето.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_151804.jpg
Прегледи:1
Размер:281.0 КБ
ID:5476151Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152213.jpg
Прегледи:1
Размер:295.8 КБ
ID:5476152Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152216.jpg
Прегледи:1
Размер:318.0 КБ
ID:5476153Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152218.jpg
Прегледи:1
Размер:287.6 КБ
ID:5476154Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152222.jpg
Прегледи:1
Размер:283.4 КБ
ID:5476155Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152321.jpg
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:5476156Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152400.jpg
Прегледи:1
Размер:283.1 КБ
ID:5476157Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152507.jpg
Прегледи:1
Размер:273.3 КБ
ID:5476158Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152517.jpg
Прегледи:1
Размер:295.9 КБ
ID:5476159Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130427_152526.jpg
Прегледи:1
Размер:280.9 КБ
ID:5476160
    Установихме, че има някакви дупки по трасето и викнахме булдозер да ги подравни, обаче не знам дали го е направил защото си тръгнах, за всеки случай си махнете тасовете, калниците и броните. Стъклата също.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Т. Христов спомена нещо за застраховки на място и като се върне от Гърция ще изясним въпроса. Ще го има написано тук.

    Остави коментар:


  • Стоян Францов
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
    Странични наклони : 40 градуса, същите- ама заспускане към 45, изкачванията не са повече от 35 (градуса-не бройки).Със самурая с който си ходя на работа се преминават частично (багериста Жоро ми стана пръв приятел), ще трябват точки за осигуряване на тавана и жълти гащи.
    Желателно е да има бонус за преминати без помощни средства зони.
    Каквото такова, записали сме се ще караме. Вчера и на Жоро Суходолски му казах да гледате да няма по 2-3 кълбета, ама той ехидно се засмя

    Абе весело ще е , въжета и колани имаме, тъкмо ще видим къде му е границата на странични наклони на УАЗ-а.

    Застраховките трябва ли да са направени предварително или ще има възможност да се правят и на място, Жоро Суходолски спомена за нещо такова и какво трябва да мин. покритие на застраховката?
    Последно редактирано от Стоян Францов; 26-04-13, 18:07.

    Остави коментар:


  • Миро Иванов
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Странични наклони : 40 градуса, същите- ама за спускане към 45, изкачванията не са повече от 35 (градуса-не бройки).Със самурая с който си ходя на работа се преминават частично (багериста Жоро ми стана пръв приятел), ще трябват точки за осигуряване на тавана и жълти гащи.
    Желателно е да има бонус за преминати без помощни средства зони.
    Последно редактирано от derhunter; 26-04-13, 18:52. Причина: добавяне

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Относно безопасността на публика и състезатели - всички състезателни трасета намиращи се на територията на фестивала ще бъдат оградени с двойна линия ленти, обособяваща "Зона за сигурност". На скоростните трасета в местата където съществува риск от излитане на машина извън състезателното трасе, зоните за сигурност ще бъдат с необходимата ширина, независимо дали това ще се хареса на публиката, или не. За да бъдат зоните за сигурност наистина "зони за сигурност" ще се погрижим те да бъдат охранявани от достатъчен брой полицаи и стюарди (доброволци)! Никакви изцепки и просташки изпълнения няма да бъдат толерирани нито от страна на публиката, нито от страна на състезателите! Застраховките "Злополука" ще бъдат задължителни за всички участници! Ако даден екипаж не предостави застрахователна полица на старта на състезанието в което участва (без състезанията за любители и дами - те ще подпишат само декларации), няма да бъде допуснат до участие! Липсата на такси за участие е достатъчен довод, да не приемаме извинения и оправдания от рода на "скъпо ни е"! Моля всички организатори на отделните състезания в рамките на фестивала да се съобразят с това изискване на организаторите на PRSTIGIO ОФРОУД ФЕСТИВАЛ и своевременно да го отразят в темите на състезанията си! Компромиси няма да бъдат правени с никой! Предварително благодаря за разбирането...
    Последно редактирано от derhunter; 21-04-13, 10:52.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    Асен чете ама явно ако се зачетете какво пише в правилника ще помислите по същия начин.
    Мен лично не ме притеснява.Не веднъж съм бил последен сигорно и този път ще е така.Не се боря за места или подиум.Аз съм за купона.Но найстина нека организаторите си прегледат правилника да видят какво са писали.Защото си противоречите.
    По Конкретно?

    Остави коментар:


  • ДиДжейДавел
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Асен чете ама явно ако се зачетете какво пише в правилника ще помислите по същия начин.
    Мен лично не ме притеснява.Не веднъж съм бил последен сигорно и този път ще е така.Не се боря за места или подиум.Аз съм за купона.Но найстина нека организаторите си прегледат правилника да видят какво са писали.Защото си противоречите.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    1 Не е зле Асен да чете ама- "Ако след повикване екипажът не се яви на старта..".
    2 По второто ти питане- Десетте юнаци са в оборудването ли? Нямаш шанс с колан и шерпи, отпадаш. Обявената асистенция що се отнася до публиката може да бъде само и единствено за изправяне на обърнат джип. Теглене, бутане и т.п. не се предвиждат като асистенция от публика. Като помощ можеш да използваш само средства които си вкараш в трасето-пътеки, котви, лебедки..
    3 По стандартна процедура описана в правилника. По принцип времето на следващият екипаж се спира.
    4 Помощ, асистираща машина е само за изваждане на участник приключил състезнието в трасето. Асистиращи машини с лебедки няма.
    5 По трасето ще се кара само в един клас, другото е за любители, паркетници, дами и то не те интересува.
    Последно редактирано от derhunter; 16-04-13, 12:39.

    Остави коментар:


  • ДиДжейДавел
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Искам да задам няколко въпроса!
    1.Наказание че не се е явил на старта за 5 минути след като предишния завърши или както вие решите като скорост на пускане на екипаж?
    2.Обявена асистенция? Това значи ли че дори да нямам лебедката и т.н хвърлям колан и казвам на 10 юнака айде дай те ме вадят и съм напред?
    3.При препречване от асистираща машина или екипаж как се процедира с времеизмерване и точкообразуване на следващия екипаж.

    При тези дадени правила според мен за едно затворено трасе според мен трябва да бъде ясно обявено кое и как се използва като помощ и до колко може да се използва.
    Като затворен кръг се надявам да се обяви дали и двата класа ХОБИ-ЕКСПЕРТ карат на подобни трасета или едното и другото нямат нищо общо.Освен тези обеснения за наказания и пособия кажете какво и как ще се кара.

    Остави коментар:


  • kpm_86
    отговори
    От: PRESTIGIO ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Красимир Митрушев - ....................... - Сузуки Витара - Казанлък

    Остави коментар:


  • трол
    отговори
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Щом ще има купон сме там!
    Моля запишете и нас- Георги Василев /..../Самурай

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Вярвам,че ще стане весело

    Моля запишете и нас:
    ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ/МЕХМЕД МЕХМЕДОВ-ДАЙХАТЦУ РОКИ,ПРОТОТИП,НОВА ЧЕРНА/КУБРАТ

    Остави коментар:


  • Симеон Цинцов
    отговори
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Здравейте Симеон Цинцов Надежда Тороманова Сузуки Витара Самоков.

    Остави коментар:


  • IvanMarinov
    отговори
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
    Хайде и ние да се запишем Радослав Колев/Кайо-Прототип (R- PERFORMANCE GARAGE)-София
    Аз само да попитам Вие до тогава ще почнете ли тръбарката или само със снимка ще се пуснете.

    Остави коментар:


  • кайо
    отговори
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ОФИЦИАЛНА ТЕМА ТРАЯЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ

    Хайде и ние да се запишем Радослав Колев/Кайо-Прототип (R- PERFORMANCE GARAGE)-София

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X