Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Заради важни семейни ангажименти аз ще отпадна от участие и присъствие. Ще трябва да присъствам, точно на 5 декември, на погребение, тъжен край на един достоен свински живот. И не само да присъствам, а и дейно да участвам. Датата е съобразена с голяма и тежка рода, на жена ми, и отсъствието ми е невъзможно. Мислено ще бъда с Вас, а физически на тежката семейна софра. Тежък е живота, но ще преглътна...
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Мъченик....
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Следват репарации.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Следват репарации.
          У Слави-Купона са, носи ги на място предварително.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Заради важни семейни ангажименти аз ще отпадна от участие и присъствие. Ще трябва да присъствам, точно на 5 декември, на погребение, тъжен край на един достоен свински живот. И не само да присъствам, а и дейно да участвам. Датата е съобразена с голяма и тежка рода, на жена ми, и отсъствието ми е невъзможно. Мислено ще бъда с Вас, а физически на тежката семейна софра. Тежък е живота, но ще преглътна...
            С прискърбие примемаме тежката новина,но ще изпием ''ДЖАКА", и ще преборим мъката.
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              У Слави-Купона са, носи ги на място предварително.

              Дано Слави да успее! Злати ,моите съболезнования.Ние мисленно също ще бъдем с теб (виж ако остане малко кожа да я скатаеш)
              И ако друг има намерение да се отлъчва от разходката по този начин, сигурен съм че ще е по добре (за нас разходкаджиите) да докара праето при нас. Сигурен съм че ще се справим ,с мъка.
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                ... да докара праето при нас...
                Вече имаме едно прасенце,обещано от Дамян Дринков/нали се сещате кой Дамян-състезателя с "рибарското Митцубиши"
                --------------------------------------------------------------
                Ал. Иванов
                +359888561561

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Заради важни семейни ангажименти аз ще отпадна от участие и присъствие. Ще трябва да присъствам, точно на 5 декември, на погребение, тъжен край на един достоен свински живот. И не само да присъствам, а и дейно да участвам. Датата е съобразена с голяма и тежка рода, на жена ми, и отсъствието ми е невъзможно. Мислено ще бъда с Вас, а физически на тежката семейна софра. Тежък е живота, но ще преглътна...
                  Моите саболезнования.Ако е възможно изпрати 1 квадрат кожа за спомен.

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    След завръщане на Явор в България фирма VROMOS.com се включи в организацията на мероприятието,с тяхната помощ нещата се предвижват по лесно и приятно.
                    --------------------------------------------------------------
                    Ал. Иванов
                    +359888561561

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Аз и Алекса имаме много голям проблем Както знаете запазихме места в хотела, но след многото предложения от собствениците на хотела за организацията на купона се чудим какво точно да изберем че ще е на шведска маса това е ясно, но за музика и др. подробности очакваме предложения от вас
                      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                      TLC-80 1HD-FT

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Вече имаме едно прасенце,обещано от Дамян Дринков/нали се сещате кой Дамян-състезателя с "рибарското Митцубиши"
                        Прасенцето е от мен и С.Василев (върбата).Ама паджерото става и за лов не само за риболов. а тия бързите Мерцедеси Г този модел като на Алекса тип градски тролей не става и за риболов,защото ако се разсеяш малко и може да си паднеш на тавана.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          След завръщане на Явор в България фирма VROMOS.com се включи в организацията на мероприятието,с тяхната помощ нещата се предвижват по лесно и приятно.
                          Така като гледам май ще го правим традиционно това закриване всяка година по това време. Идеята догодина да го направим със старт Варна и финал Бургас

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            .... старт Варна и финал Бургас
                            Така поне безмислено навъртяните 150км по пътна книга ще станат смислени.
                            За объркалите се екипажи, ще има ЖОКЕР - посоката е на Юг, и трябва просто да следваш птиците
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Така като гледам май ще го правим традиционно това закриване всяка година по това време. Идеята догодина да го направим със старт Варна и финал Бургас
                              Аз съм за. Може и по-дългичко
                              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                              TLC-80 1HD-FT

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
                                Аз съм за. Може и по-дългичко
                                То ще си се получи достатъчно дългичко да не мислиш ,че по права линия по черно ще стигнеш до Бургас .
                                [FONT=Comic Sans MS]
                                [/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X