Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 500 лева-Шумен 2009г.

    Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
    Колеги много дълбоко навлязахме в темата.Киро е един от основателите на офроуда в Българиа.Надявам се че той ще стигне до консенсос с БФАС и ще направи добор състезание,като си види грешките от миналите години.Надявам се на видя елитните състезатели,а аз ще бъда навигатор
    Аз също се надявам на Киро да му дойде разума.
    Иначе ни броите с едно старо паджеро и още по стара Г-класа (ако запали) екипажи все ще се намерят.

    Коментар


    • До: 500 лева-Шумен 2009г.

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      А според теб дали ще можем да си направим кефа и дали ще избухнем на банкета?
      ООО ние много го можем тва с кефаИ в момента пак с пълна сила тва правим-30 градуса ,слънце,бирички ....

      А Киро дали ще се вразуми си е негов проблем, и факта че е бил основател или от първите в оффроуда може да покаже, че незаменими хора няма , и публиката и състезателите са мнооого важна част от състезанието !!!
      Последно редактирано от tnt1111; 05-11-09, 21:52. Причина: а
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: 500 лева-Шумен 2009г.

        Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
        Колеги много дълбоко навлязахме в темата.Киро е един от основателите на офроуда в Българиа.Надявам се че той ще стигне до консенсос с БФАС и ще направи добор състезание,като си види грешките от миналите години.Надявам се на видя елитните състезатели,а аз ще бъда навигатор
        Делфинче стига си развалял организацията ами стягай дядо нисан за разходка с преспиване в х-л Шумен.
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • До: 500 лева-Шумен 2009г.

          А аз си мисля, че състезание без публика не е състезание. Състезанието в Шумен предлага едни от най-добрите условия за наблюдаване от публиката и за това се надявам Киро да се вразуми и да направи едно състезание на което да се влючите всички и да си направите кефа.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • До: 500 лева-Шумен 2009г.

            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
            Малко извън темата , но може ли да направим тук ( или в друга тема) една анкета кое е най добре организираното състезание през изминалия сезон, като да има няколко критерия, които да дават общия сбор точки или %. Мисля, че от резултатите Организаторите ще си направят съответните изводи( дано да са в правилната посока)
            Колега в този форум всяко състезание има собсвен рейтинг, така, че гласуването вече е проведено.

            Колеги не правете услуга на този който миналата година си рекламира състезанието в този форум и...... после когато му стана неудобно заключи темата. И къде е КИРО защо до този момент не е взел мнение относно това мероприятиеи. Аз предлагам да се извади от контекста КИРО и да се съсредочите около организираното от АЛЕКСА и всички други еднакво мислещи мероприятие.
            Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 05-11-09, 22:27.
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • До: 500 лева-Шумен 2009г.

              Не съм чел темата обстойно но подкрепям инициативата да се направи подобна разходка успоредно със това състезание

              Коментар


              • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                Хубавото е че всички са поканени и най-важното -могат да си го позволят
                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                Коментар


                • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                  Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                  А аз си мисля, че състезание без публика не е състезание. Състезанието в Шумен предлага едни от най-добрите условия за наблюдаване от публиката и за това се надявам Киро да се вразуми и да направи едно състезание на което да се влючите всички и да си направите кефа.
                  ,,Късно е либе за китка'' някой каза зад мен докато четох темата,кефа че ще си го направим е гарантирано,който иска да се поправя има шанс догодина ,ако някой не му вземе датата на съсезанието(имаше мн.предложения),а относно публиката и ние ставаме,ако има ,,Изпитание Шумен500'' в неделя ще го гледаме.
                  Последно редактирано от ЦОНКО; 05-11-09, 23:08.
                  [FONT=Comic Sans MS]
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                    Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                    Колега в този форум всяко състезание има собсвен рейтинг, така, че гласуването вече е проведено.

                    Колеги не правете услуга на този който миналата година си рекламира състезанието в този форум и...... после когато му стана неудобно заключи темата. И къде е КИРО защо до този момент не е взел мнение относно това мероприятиеи. Аз предлагам да се извади от контекста КИРО и да се съсредочите около организираното от АЛЕКСА и всички други еднакво мислещи мероприятие.

                    Подкрепям напълно горното.
                    Последно редактирано от kinex; 07-11-09, 08:43. Причина: няма изречение
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Шумен 500

                      И аз съм на същото мнение.
                      Последно редактирано от kinex; 07-11-09, 08:44. Причина: няма изречение

                      Коментар


                      • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                        Колега в този форум всяко състезание има собсвен рейтинг, така, че гласуването вече е проведено.
                        Къде е темата и кой гласува за определяне на рейтинга. Извинявам се ,но досега не съм я видял или нямам достъп до нея.

                        Коментар


                        • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                          Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                          ...ако има ,,Изпитание Шумен500'' в неделя ще го гледаме.
                          Вчера в разговор с Киро разбрах,че състезанието му има вече разрешение за провеждане.Така всички РАЗХОДКАДЖИИ е нормално на 06.12.-неделя да уважим ,дори и като публика, ИЗПИТАНИЕТО на Киро на полигона.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                            Вчера в разговор с Киро разбрах,че състезанието му има вече разрешение за провеждане.Така всички РАЗХОДКАДЖИИ е нормално на 06.12.-неделя да уважим ,дори и като публика, ИЗПИТАНИЕТО на Киро на полигона.
                            Да ще е много интересно 30 джипки че и повече от групата която се събираме тука , да отидем на полигона неделя да изгледаме за 15-20мин. да се извартят 3 джипа по трасето и после награждаването.
                            flash-gsm team

                            Коментар


                            • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                              Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                              Да ще е много интересно 30 джипки че и повече от групата която се събираме тука , да отидем на полигона неделя да изгледаме за 15-20мин. да се извартят 3 джипа по трасето и после награждаването.
                              А след като сътезанието приключи и Киро награди гостите и си прибере партакешите 30-те "компетентни" зрителите с джипки да се пуснат по полигона с алтернативно времеизмерване( или дори без него) за кеф на публиката и свое собствено удоволствие
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Шумен 500

                                И понеже Таргата все се оплаква ,че това онова го боли и му е студено(нали е стар човек) 5 дни преди разходката се разбрахме всяка вечер да го водя на минералната вода до тях пък барем има полза.
                                Прикачени файлове
                                [FONT=Comic Sans MS]
                                [/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X