Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 500 лева-Шумен 2009г.

    Все си мисля че до тогава едни 30-35 джипа ще се съберем и ще е мноого весело , а тва дали Киро го трогва, мен ме боли......
    Важно е ние да си направим кефа!
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: 500 лева-Шумен 2009г.

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      Ако мислиш, че Киро нещо подобно може да го трогне, мнооооооого се лъжеш.Хората които го познават могат само да го потвърдят.Не съм адвокат на никого, просто ти свеждам инфо.
      Ние да не се събираме да трогваме някой? Ние се събираме да си покараме малко и да седнем да се повеселим яко . Така че не ми дреме за физиономии и ще си караме на "БИРА -СКАРА БЪЛГАРИЯ"
      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
      TLC-80 1HD-FT

      Коментар


      • До: 500 лева-Шумен 2009г.

        Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
        Ние да не се събираме да трогваме някой? Ние се събираме да си покараме малко и да седнем да се повеселим яко . ..
        Правилно!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: 500 лева-Шумен 2009г.

          Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
          Ние да не се събираме да трогваме някой? Ние се събираме да си покараме малко и да седнем да се повеселим яко . Така че не ми дреме за физиономии и ще си караме на "БИРА -СКАРА БЪЛГАРИЯ"
          Тука нещо ми замириса на моя клуб-кетъринг тиим.
          Прочетох темата и от последните няколко страници започнах здраво да слюноотделям.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: 500 лева-Шумен 2009г.

            Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
            Ние да не се събираме да трогваме някой? Ние се събираме да си покараме малко и да седнем да се повеселим яко . Така че не ми дреме за физиономии и ще си караме на "БИРА -СКАРА БЪЛГАРИЯ"
            Подкрепямте.

            Коментар


            • До: 500 лева-Шумен 2009г.

              Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
              Все си мисля че до тогава едни 30-35 джипа ще се съберем и ще е мноого весело , а тва дали Киро го трогва, мен ме боли......
              Важно е ние да си направим кефа!
              А според теб дали ще можем да си направим кефа и дали ще избухнем на банкета?
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                Малко извън темата , но може ли да направим тук ( или в друга тема) една анкета кое е най добре организираното състезание през изминалия сезон, като да има няколко критерия, които да дават общия сбор точки или %. Мисля, че от резултатите Организаторите ще си направят съответните изводи( дано да са в правилната посока)

                Коментар


                • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                  Няма техническа възможност, при анкета, да се разделят гласовете на публиката от тези на участниците.

                  Коментар


                  • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Няма техническа възможност, при анкета, да се разделят гласовете на публиката от тези на участниците.
                    Може да стане, ако анкетата има 2 пъти повече отговори, като първите са за състезатели, останалите-от публика.
                    И ако е публична също ще могат да се отграничат участници и публика.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      Ако мислиш, че Киро нещо подобно може да го трогне, мнооооооого се лъжеш.Хората които го познават могат само да го потвърдят.Не съм адвокат на никого, просто ти свеждам инфо.
                      И си много прав

                      Коментар


                      • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                        Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                        Малко извън темата , но може ли да направим тук ( или в друга тема) една анкета кое е най добре организираното състезание през изминалия сезон, като да има няколко критерия, които да дават общия сбор точки или %. Мисля, че от резултатите Организаторите ще си направят съответните изводи( дано да са в правилната посока)
                        Такава Анкета можем да направим в тази тема!!!
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=406

                        Коментар


                        • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                          Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                          Такава Анкета можем да направим в тази тема!!!
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=406
                          Има я вече.
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 05-11-09, 20:30.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Има я.
                            Имам в предвид да се направи Анкета от състезателите за най-добре организирано състезание през изминалия вече сезон,а не тази Анкета която пусна.

                            Коментар


                            • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                              Колеги много дълбоко навлязахме в темата.Киро е един от основателите на офроуда в България. Надявам се че той ще стигне до консенсос с БФАС и ще направи добор състезание,като си види грешките от миналите години.Надявам се на видя елитните състезатели,а аз ще бъда навигатор
                              Последно редактирано от Димо; 07-11-09, 00:05.

                              Коментар


                              • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                                1 каса Помориииска от мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X