Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 500 лева-Шумен 2009г.

    Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
    ... Втори ден 05.12. полу-рали с дължина 100 км, без ограничения на скороста.- това полу-рали ми звучи като полу-бременна жена: такова нещо няма....
    Това го приех като лична обида. За това днес променихме пътната книга,добавихме някой друг километър и махнахме "полу-бременната" отсечка.Но това води автоматично до SPEED LIMIT 160км/ч.
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • До: Шумен 500

      По коя от Кировите книги ще е разходката.От кое състезани годината ако може.

      Коментар


      • До: Шумен 500

        Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
        По коя от Кировите книги ще е разходката.От кое състезани годината ако може.
        Никога и никаде не съм казвал,че ще се кара по пътна книга на КИРО.
        Има изготвени 2 пътни книги за всеки ден.
        --------------------------------------------------------------
        Ал. Иванов
        +359888561561

        Коментар


        • До: 500 лева-Шумен 2009г.

          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
          Вчера в разговор с Киро разбрах,че състезанието му има вече разрешение за провеждане.Така всички РАЗХОДКАДЖИИ е нормално на 06.12.-неделя да уважим ,дори и като публика, ИЗПИТАНИЕТО на Киро на полигона.
          Е,то оставаше да няма разрешение
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • До: Шумен 500

            Абе откъде толкова джипове в България се взеха!?!
            То май не било токова трудно да се съберем на едно място да караме.
            Важното е да имаме обща кауза.Жалко , че сега е точно такава.....
            А уж бяхме "мишоци"...
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • До: Шумен 500

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Абе откъде толкова джипове в България се взеха!?!
              То май не било токова трудно да се съберем на едно място да караме.
              Важното е да имаме обща кауза.Жалко , че сега е точно такава.....
              А уж бяхме "мишоци"...
              Идеята е ясна, с едни сто лева по малко и всички при Киро, така ли?
              Някой мислил ли е по въпроса за взаимоотношенията с кметства, община, лесничеиства и пр.
              По специално Злати има представа как седи въпроса с организираните разходки и необходимите формалности.

              Русев, това с "мишоците" отде го барна?
              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-11-09, 19:43.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • До: Шумен 500

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Някой мислил ли е по въпроса за взаимоотношенията с кметства, община, лесничеиства и пр.
                По специално Злати има представа как седи въпроса с организираните разходки и необходимите формалности.
                Вече бях започнал да си мисля,че в злорадството си сте престанали да мислите трезво
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • До: Шумен 500

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Някой мислил ли е по въпроса за взаимоотношенията с кметства, община, лесничеиства и пр.
                  Това го мислят всички организатори.
                  Но много от хората които писаха по темата се замилят и за друго: колко прави N броя участици по 500лв. + % от хотела/който всички плащахме до момента по стандартни цени/.Последното го казвам защото уговаряйки %отстъпка за нощувките в хотела собственика ме попита за кого ще е отстъпката- за който плаща или за мен.
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • До: Шумен 500

                    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                    Това го мислят всички организатори.
                    Но много от хората които писаха по темата се замилят и за друго: колко прави N броя участици по 500лв. + % от хотела/който всички плащахме до момента по стандартни цени/.Последното го казвам защото уговаряйки %отстъпка за нощувките в хотела собственика ме попита за кого ще е отстъпката- за който плаща или за мен.
                    А ти какво му отговори????
                    Нас на полигона дали ще ни пуснат изобщо?
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Шумен 500

                      Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                      А ти какво му отговори????
                      Нас на полигона дали ще ни пуснат изобщо?
                      Не,ще ни изгонят с танкове нали е танков полигон бе Танъо
                      Последно редактирано от ЦОНКО; 07-11-09, 00:45.
                      [FONT=Comic Sans MS]
                      [/FONT]

                      Коментар


                      • До: Шумен 500

                        Аааа ,аз съм си купувал колажче за 20 кинта

                        ...Не знам дали трябва да го съдим, ако това му е прехрана на човека?!
                        Всеки в своя си бизнес лъже все някой. Друг е въпроса че не е лесно да намираш кой да излъжеш. Щото и нещата които аз продавам се водят за ужасно скъпи за БГ ,ама си има слава богу достатъчно руснаци да купуват все още.
                        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • До: Шумен 500

                          Господин "Х" (по настояване на него самия),
                          Каква ми е точно позицията знаеш ли. Явно не!
                          И за да не се объркваш:
                          - Няма да карам в Шумен защото 500 лв са ми много и не мисля че ще получа адекватен продукт за тях.
                          -Ще помогна на Сашо да си проведе мероприятието с каквото бих могъл.
                          -Страхувам се от внезапни пречки (саботиране) от страна на институции и хора от региона.

                          Явно за някои хора е прекалено сложно да разберат, че и офроуда и хляба се правят от хора, но и двете са по-големи от човека.
                          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 07-11-09, 00:09.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: Шумен 500

                            Не мисля, че всичко това се случва заради размера на таксата.

                            Истината за мен е, че повечето от състезателите са разочаровани/обидени на Киро за най-различни негови постъпки през годините.Всички знаем какви са тези постъпки-измятания,тъпи и необосновани решения относно провеждането на самото сътезание, "самтоморталета" от всякакъв тип с цел облизване на .... на чуждестранни участници с идеята, че ако си носят купи в къщи догодина пак ще дойдат....

                            За да се стигне до миналата година,където Киро и фамилия, надминаха дори и себе си.
                            С което конкретно предизвикаха моето отношение към тях тази година.
                            Да Драев,прав си , че прекаляваме, но пък нямаме друг начин да го "вкараме" Киро в правия път.
                            А и факта , че той мълчи и не се защитава как ли да го тълкуваме?
                            Може би и той е засегнат/обиден, ама за какво?
                            Киро кажи си мнението.
                            Не е късно да се запишем при теб за участие.....
                            Лично аз искам независими съдии за да го направя.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • До: Шумен 500

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              А и факта , че той мълчи и не се защитава как ли да го тълкуваме?
                              Може би и той е засегнат/обиден, ама за какво?
                              Киро кажи си мнението.
                              Не е късно да се запишем при теб за участие.....
                              Лично аз искам независими съдии за да го направя.

                              Той не пише защото модераторите са му спрели възможностите да пише във Форума
                              Последно редактирано от draev; 07-11-09, 11:23.
                              Стоян Драев тел:+359877915301
                              blood 0 RhF +

                              Коментар


                              • До: Шумен 500

                                Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                                Той не пише защото модераторите са му спрели възможностите да пше във Форума
                                Не виждам да има проблем да пише, май желание няма, защото право има
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X