Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4х4 КАРЛОВО-info

    Всички въпроси,предложения и запитвания към организатора ,можете да задавате в тази тема.

  • #2
    До: 4х4 КАРРЛОВО-info

    В декларацията, която трябва да подпишат състезателите, има следния текст:

    ... Притежавам валидна застраховка "Живот" за поне 15000 лв ...
    Само че т. 6.2 от новия Специален правилник за провеждане на състезания по офроуд гласи:

    Водачите трябва да имат комбинирани медицински застраховки за минимум 10,000 лв
    Също така чета във въпросната декларация

    ... Запознат съм с особеностите на оф-роуд трасето на състезанието ...
    Тъй като не е редно човек да се подписва под документ с невярно съдържание, няма да е зле да получим трак на трасето, та да можем да се запознаем с особеностите му.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: 4х4 КАРРЛОВО-info

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      В декларацията, която трябва да подпишат състезателите, има следния текст:

      Само че т. 6.2 от новия Специален правилник за провеждане на състезания по офроуд гласи:


      Също така чета във въпросната декларация

      Тъй като не е редно човек да се подписва под документ с невярно съдържание, няма да е зле да получим трак на трасето, та да можем да се запознаем с особеностите му.
      Грешката е моя,за което ще помоля някой от модераторите да я поправи.А това,че сме запознати с особеностите на трасето, аз го разбирам в смисъл ,че няма да се проведе състезание на самолетна писта.

      Коментар


      • #4
        До: 4х4 КАРРЛОВО-info

        Абе Чавдар е прав-искаме си трака!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          До: 4х4 КАРРЛОВО-info

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Абе Чавдар е прав-искаме си трака!
          Станах те двама така,че обявявам търга за отворен,може да надавате.

          Коментар


          • #6
            До: 4х4 КАРРЛОВО-info

            Две не е хубаво число.Влючи и мен за тройка.
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • #7
              До: 4х4 КАРРЛОВО-info

              Нямате проблем като го запишем на състезанието, вие ще го получите на следващия ден лично от мен. И тримата.

              Коментар


              • #8
                До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                Маринов остаряваш!
                Сигурен съм че Петър Радев,като един от нас (състезател) няма да допусне опорочаване на състезанието!

                Моля в другата тема да поправите името на нашия клуб,че Злати пак ще глобява.
                Правилното изписване е "Ланд Ровър Ентусиастс".
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #9
                  До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Маринов остаряваш!
                  Сигурен съм че Петър Радев,като един от нас (състезател) няма да допусне опорочаване на състезанието!

                  Моля в другата тема да поправите името на нашия клуб,че Злати пак ще глобява.
                  Правилното изписване е "Ланд Ровър Ентусиастс".


                  Готово, бях го копирал от троянската тема.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                    Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                    Моля всички които са направели резервация да се свържат управителката на номер 0888 507 508-Жулиета Денева за потвърждаване на резервацията и авансово плащане ...
                    Тия вашите хотели искат авансово плащане за резервация на 1 стая 3 месеца напред Разбирам да им искаш резервация за целия хотел или за по-голяма група ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Тия вашите хотели искат авансово плащане за резервация на 1 стая 3 месеца напред Разбирам да им искаш резервация за целия хотел или за по-голяма група ...
                      Чавдаре,не случайно написах ,че в Общината няма големи хотели където да се настанят всички участници и е добре да се помисли още от сега.А те ,че искат още сега капаро ги разбирам ,защото специално „ЯЕВ” е пълен постоянно в петък,събота и неделя и то с месец напред.
                      За другите хотели мисля ,че не е така .Ако се запълнят тези хотели имам и резервен вариант за настаняване в една ОБЩИНСКА база в гр.Баня.В гр.Баня има два големи хотела където исках да се съберем всички ,но и на двете места работят с НОИ,а от март им почват програмите .

                      Коментар


                      • #12
                        До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Маринов остаряваш!
                        Сигурен съм че Петър Радев,като един от нас (състезател) няма да допусне опорочаване на състезанието!
                        Може да остарявам, но ти не четеш какво съм ти написал или си си загубил чуството за хумор. Ще го запишем докато караме на състезанието и Вие ще го получите на другия ден. За какво опорочаване става дума не разбирам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                          Бившият прецедател ще участва ли,за да видим какво става с карбона

                          Коментар


                          • #14
                            До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                            Първоначално публикуван от joro_vitara Преглед на мнение
                            Бившият прецедател ще участва ли,за да видим какво става с карбона
                            Веднъж го попитах ,но не получих ясен отговор,ако реши да дойде е добре дошъл.Изобщо всички които дойдат ще са добре дошли.
                            Последно редактирано от Петър Радев; 13-03-09, 22:34.

                            Коментар


                            • #15
                              До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                              Цялата Ботевградска група чака с нетърпение да се нареди до карбоня.
                              Последно редактирано от ГЕОРГИ ФИКОВ; 14-03-09, 19:33.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X