Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

    А това според някой от зрителите е джипът наречен "Toyota VROMOS"
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

      Здравейте,
      Благодаря на организаторите и на участниците за невероятното рали. За съжеление не можах да присъствам на първите два дни от надпреварата, но финалът беше много зрелищен. Честито на победителите. Малко снимки засега, клипове после.
      Прикачени файлове
      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

        И още малко.
        Прикачени файлове
        Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

        Коментар


        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

          Малко похвали и от мен. Благодарности на Петър Радев и всички които се бяха ангажирали с това състезание.Много добра организация.Съжалявам че две гръмнати гуми ми обърнаха състезанието но все пак има и други състезания да се надяваме че ще имаме малко повече късмет.

          Поздрави на всички и честито на победителите.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар


          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

            И нашият екипаж се присъединява към поздравленията за всички, участвали в организацията. Получи се добро състезание.
            Трасето, особено през втория ден, беше сериозно предизвикателство за хора и машини, въпреки липсата на "хардаджийски" екстреми.
            Позабавлявахме се добре, като основен принос за това имаше и добре направеният и точен роудбук. За пореден път се видя, че който си го може, си го може ...

            Благодарим и на всички колеги за добрата компания.


            П.П. Искаме да изкажем и специални благодарности към Близнаците за съдействието, оказано при усилване на окачването, което позволи на "автобуса" да подрипва далеч по-смело по трасето, без да ни създаде сериозни главоболия.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Такова чудо може да стане само ако Върбанов е замесен. Самостоятелно разхождащият се двигател в купе на Паджеро стана колата возеща победителите!
              Ми браво! Даже честито на спечелилите баса
              " кога Върбанов ще се строши? ".
              Поздравления!
              ...
              и за Явор и за отбора Вромос-точка-ком.
              Не ти чува главата че Панчарево е номбар уан само дето го продаде твоето.Поздравления за Иво и неговото успешно завръщане както и на всички приятели раздали се на Карлово.
              [FONT=Comic Sans MS]
              [/FONT]

              Коментар


              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                Като зрител и фен на офроуда състезанието ми хареса,помагам с каквото мога,ето малко видео с мнения които са показателни на къде върви развитието на този спорт http://vbox7.com/play:8456e7d0 утре повече
                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                Коментар


                • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                  Малко от събота -първо от село Левски.





                  Жалко за отпадането на екипажа от Клисура.

                  А тук се задава един извънреден участник .





                  Първи на моста при гр.Баня се появи изненадващо Долфи,браво за силното каране.Добре че не откара без да иска до сервизната зона в Свежен фотографа,че нямаше да има сега снимки .





                  Втори дойде Траян Траянов.Ефектно преминаване,ама имаше една останала риба в Стряма и благодарение на него вече я няма .





                  Пристига и Руслан.







                  Въпреки че едната му предна гума се държеше вече като "пиян Кольо" Йосиф Лагадов завърши успешно етапа.Браво!



                  Тук дойде голямата атракция,временните първи в класирането в люта борба.Е Алексите една идейка бяха по-атрактивни.



















                  И тъкмо си помислих за черпане,ето я Бургаската сила .Само че ооо няма го прозореца,обаче и това не попречи на Явор да се гмурне като подводница-искал да се разхлади човека просто.Страхотно ефектно каране през цялото състезание,язък за малшанса.















                  Задават се и семейство Крачунови,бързат май за някъде .





                  Сред облаци прах пристига и Виктор Мечкаров.Ама и името си му подхожда на вида на джипа де.

                  И се започна голямото чакане на екипаж 16,добре че има сянка .


                  Браво на всички екипажи за сърцатото каране,на печелившите честито,а на другите повечко късмет и пот в тренировките.Успех на тези които ще участват в следващия кръг.
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                    Искам да напомня, че пилотите на "4х4 Адвенчър" Троян много уставно си изпълниха обещанието....

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    ...
                    На линия бяха и пилотите на "4х4 Адвенчър" и ми обещаха поне единия да се качи на подиума на това състезание


                    За награда още малко техни снимки и възстановителен уикенд в 'Троян Плаза" с всички (почти) екстри
                    А Пламен Николов получава и 7-дневна ексурзия до Румъния с кемпер в края на юли









                    Коментар


                    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                      И да придобиете малко представа за трасето. Червеният трак е от първия ден (около 120 км), а синият (около 180 км) - от втория



                      И малко снимки от трасето на първи етап на 2-я ден, заснети от бордовата камера














                      За съжаление, в бързината преди старта на 2-я етап май нещо не съм уцелил настройките и камерата не е снимала. Жалко, видеото нямаше да е лошо!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                        Едно клипче на най-атрактивния състезател.
                        Аз съм сигурен, че е махнал вратите и предното стъкло за да олекоти още колата.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Jv3QEW6-FAM
                        Поздрави
                        Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                        Коментар


                        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                          Поздрави към организатора и екипа за доброто състезание! Честито на победителите и отбора на "4х4 Адвенчър" Честита награда на Пламен Николов!

                          Коментар


                          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                            След като завърши 3-ти кръг от Националния Офроуд шампионат в гр.Карлово-КАРЛОВО 4Х4 2009 и физически имам време да седна пред компютъра ,мога да направя обобщение на изминалия кръг:
                            -и трите дни минаха без фатални инциденти(с изключение на Росен и Руслан които имаха неприятни технически повреди довели до обръщане и челен удар)
                            -публиката според мен се държеше доста добре ,не пречеше на състезателите и не ги подвеждаше за което им благодаря
                            -на брифингите няколко пъти напомнях на състезателите ,че няма ограничение на скорост,а ще разчитам на тях да внимават при пресичане на натоварени пътища,при преходите до сервизни зони и си мисля ,че те се съобразиха с това и подходиха отговорно за което отново им благодаря.
                            -представителите от БФАС бяха постоянно около нас и ни помагаха с каквото могат,за което също им благодаря.
                            -хотелът и бивака изграден до него според мен бяха на ниво и допринесоха за добрата атмосфера.
                            -сигурно е имало и доста пропуски от наша страна за което ще се произнесат специалистите,но все пак ние дадохме всичко от себе си за да се проведе този кръг за първи път в гр.Карлово.


                            Това състезание би се провело изключително трудно без подкрепата на :
                            -Янчо Терзиев(мама),без неговата подкрепа нямаше пътната книга да е такава.
                            -Вера Лагадова –изключителен организатор
                            -Слави Джалъзов- секретар на клуба
                            -Митко Тричков- време измерване
                            -Иван Маринов,предоставил апаратурата за време измерването.
                            -Тодор Христов,който любезно ни предостави арката за откриването и закриването на състезанието и информацията която ви поднасяше тук придружена със снимков материал.
                            -Мартин Марков , за подкрепата която получавах ме от него.
                            -На всички момчета и момичета които бяха ангажирани като ЦП или като организация,наистина ми е трудно да пиша на всички имената,но все пак им казвам БЛАГОДАРЯ
                            -Дончо от Казанлък
                            -Благодаря на сина ми Тони,с който почти изцяло направих ме трасето и го проверих ме.
                            Не на последно място искам да благодаря на спонсорите от
                            Община Карлово
                            ВРОМОС.КОМ
                            АГРОТРЕДИНГ
                            ФЕДИМА
                            ПОЛИТРОН
                            Комплекс”Яев”
                            R&S осветление

                            Благодаря и на състезателите които подкрепиха националната инициатива И АЗ МОГА в подкрепа на децата с увреждания


                            Честито на победителите в това мъжко състезание.


                            Представителите на клуба "4х4 КАРЛОВО"в лицето на Мирослав Николов ,Андон Миланов с MERCEDES G,Цветан Моллов,Иван Андонов също с MERCEDES G и Манол Атанасов,Павел Иванов с TOYOTA LAND CRUIZER имаха малшанс,но има и други кръгове в които съм сигурен ,че ще се представят по добре, включвам в това число и себе си и сега след като съм по свободен, ще наблегна на забършването на моята кола,за да мога да се завърна в шампионата и да изпитам отново удоволствието на този мъжки спорт.
                            Последно редактирано от Петър Радев; 15-06-09, 19:51.

                            Коментар


                            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                              И още атрактивни снимки от мен...някои екипажи съм ги пропуснал, но прахта беше ужасна и не се получиха снимките...
                              Алекс си беше направил правилна тактика, но малшанса му попречи да вземе повече точки и да си затвърди лидерството в Шампионата !



                              Виктор се справи с поредното рали, колкото и да не му пасва на концепцията и желанията



                              Дамян Дринков започна да трупа опит състезанията и започна да усеща, че всичко е тактика, шанс и най-вече пазене на колата !









                              "Корабът Майка" на Вромос този път си намери точното състезание и завърши на подиума
                              Сега разработват нова концепция "траялка"






                              Жоро от "ФормАуто" се лекуваше "детските болести" по новия концепт на МитсУизбУши и не можа да покаже възможности до края...

                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-06-09, 11:05.

                              Коментар


                              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                                Искам и нашето скромно екипажче , да изкажем благодарностите си към Организаторите .Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Изкарахме си чудесно , Хотела в който бяхме(ALMOND) беше повече от прекрасен-препоръчвам го от сърце.
                                Трасето беше готино макар и не много екстриим .
                                Обобщавам: 3 пъти УРА за организаторите

                                Благодарим и на Фотографите за добрите снимки
                                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X