Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: 4х4 КАРЛОВО-info

    На официалното откриване пред Община Карлово специално за зрителите ще бъдат раздадени листовки с точните GPS кординати и места за гледане за трите състезателни дни

    Коментар


    • #77
      До: 4х4 КАРЛОВО-info

      Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение






      14юни -гр.Карлово,местноста "Конлука"(животинския пазар)над битака 10,00 часа -Затворено трасе и награждаване
      GPS N42 38.32 E24 49.21
      Благодаря на ПЕТЪР РАДЕВ е това исках,уважавам всеки организатор и съм фен на офруда, не искам да се драчим а да си помагаме.Ще се видим там където няма път.
      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

      Коментар


      • #78
        До: 4х4 КАРЛОВО-info

        Може ли тази листовка с координатите на местата за гледане да бъде качена във форума. Интересуваме за събота.

        Коментар


        • #79
          До: 4х4 КАРЛОВО-info

          МЕСТА ЗА ЗРИТЕЛИТЕ
          12юни-Моста преди село Слатина(около13.00часа)
          N42 41.111 E24 35.362
          12юни-Моста след надлез Баня посока Карлово(около16.00-17.00 часа)
          N42 33.790 E24 49.793
          13юни-Гр.Калофер,пътя за манастира (около9.30-10.30 часа)
          N42 37.500 E24 57.590
          13юни-с.Свежен изхода за с.Бабек(около 11.00-12.00 часа)
          N42 37.500 E24 57.590
          13юни-гр.Баня ,моста на река Стряма(около 13.00-15.00 часа)
          N42 32.507 E24 49.282
          14юни-гр.Карлово ,месноста”КОНЛУКА”(животинския пазар над битака)10.00 часа
          N42 38.32 E24 49.21
          Последно редактирано от Петър Радев; 11-06-09, 11:32.

          Коментар


          • #80
            До: 4х4 КАРЛОВО-info

            Тържествено и с много публика започна състезанието в Карлово
            По-късно ще пусна подробно инфо, засега след първия час от старта водачи са Траян Траянов, Алекс и Росен Райчев !



            Има много атрактивни снимки, но нета на нивата е калпав Долфи не се появи, не знам причините, после дойде Иво върбанов, Йосиф Лагадов и Ламбреви



            Коментар


            • #81
              До: 4х4 КАРЛОВО-info

              Изпуснах старта (това гадно даскало)Утре ще гледам и може да поснимам

              Коментар


              • #82
                До: 4х4 КАРЛОВО-info

                В клас "Адвенчър" първи се появи Таньо Танев от Вромос следван от Петър Минчев от Шумен




                Коментар


                • #83
                  До: 4х4 КАРЛОВО-info

                  днешния етап е към края си ! В клас "Експерт" първи финишира Ивайло Върбанов




                  следван от Руслан Трифонов



                  и Александър Иванов (Алекса) !




                  Четвърти са финиширали Йосиф Лагадов и Пламен Николов



                  Пети е Явор от Вромос



                  В клас "Адвенчър" първи е Петър Минчев, следван от Таньо Танев !
                  Това е по реда на финиширане, класиране днес по-късно !
                  Долфи е имал проблем с водно съединение, Миро Англичанина и Дони са "разчекнали" моста, а Росен Райчев приключи борбата след обръщане !
                  Остават да финишират още два екипажа. Жоро от "Форм Ауто" и един от дебютантите в Адвенчърите от Карлово !
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-06-09, 16:36.

                  Коментар


                  • #84
                    До: 4х4 КАРЛОВО-info

                    Нямам никаква идея,как е на други съcтезания но това ми излежда доста подредено и организирано.Браво на организаторите,да се надяваме и другите дни да е така организирано.
                    Последно редактирано от Петър Радев; 12-06-09, 20:49.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    3.0 v6 24

                    Коментар


                    • #85
                      До: 4х4 КАРЛОВО-info

                      Времето за контестации тече от 20 часа Ето и предварителните резултати

                      Коментар


                      • #86
                        До: 4х4 КАРЛОВО-info

                        Състезанието днес беше открито в центъра на града с много тържественост и публика
                        Петър Радев лично включваше първа скорост на участниците и им пожелаваше безаварийно завършване



                        Главния съдия държеше под контрол нещата отзад...арката и подреждаше кандидате за чест и слава



                        А през това време бъдещите пилоти бръмчаха на място и тренираха усилено носене на каска



                        На линия бяха и пилотите на "4х4 Адвенчър" и ми обещаха поне единия да се качи на подиума на това състезание







                        Днес те се представиха добре, Йосиф и Пламен завършиха четвърти, а Траян и Истилиян след като бяха първи до сервизна зона се изгубиха във втората част и завършиха шести
                        Обаче за утрешния 180 километров етап запазват шансове за добро класиране





                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-06-09, 22:25.

                        Коментар


                        • #87
                          До: 4х4 КАРЛОВО-info

                          Само Тодор Христов ли ще отсрами фотографите
                          А имаше толкова много кандидати за слава...
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • #88
                            До: 4х4 КАРЛОВО-info

                            Ето малко снимки от татко който е бил на старта и на мота на с.Слатина....аз за жалост бях в Пловдив.Утре сигорно няма да мога да ги снимам но в неделя ще съм на затвореното трасе.Много снима Г-н Христов Имам и клипове

                            http://vbox7.com/play:80e51ddb
                            http://vbox7.com/play:48917cd6
                            http://vbox7.com/play:2a353671
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Емил Трайков; 12-06-09, 22:57.

                            Коментар


                            • #89
                              До: 4х4 КАРЛОВО-info

                              Първоначално публикуван от freeflyer Преглед на мнение
                              Само Тодор Христов ли ще отсрами фотографите
                              А имаше толкова много кандидати за слава...
                              Ами така е, Явор им обеща "забравено плащане" и няма снимки
                              Пък на мене ми даде едни 1000 лева (без ДДС) и що да не го поснимам
                              Даже като ме види и ми ръкомаха...ама за 1000 лева и аз ще ръкомахам



                              А другите без да са ми дали 1000 лева, пак ми ръкомахаха






                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-06-09, 22:59.

                              Коментар


                              • #90
                                До: 4х4 КАРЛОВО-info

                                Вчера по трасето имаше и такива срещи




                                Този юнак със Зил-а се беше запънал като магаре на мост и не щеше да мръдне, та да може да се разминем.

                                После пък се изхитри с каросерията да подбере тавана на тойотата, та на Росен му се наложи да хвърля лебедка за да може да се откачи.

                                Сума ти време ни утрепа тоя!!!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X