Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

    Колеги, бихте ли погледнали Календара на Форума и ако забележите неправилно записани състезания, сбъркани дати или неща друго, да ми драснете едно ЛС. Че аз малко се дезориентирах с тия чести промени и може нещо да съм отразил неточно.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Колеги, бихте ли погледнали Календара на Форума и ако забележите неправилно записани състезания, сбъркани дати или неща друго, да ми драснете едно ЛС. Че аз малко се дезориентирах с тия чести промени и може нещо да съм отразил неточно.

      Злати, според календара на състезанията, публикуван на сайта на БФАС, предстоят следните офроуд състезания:


      Май
      ======================================
      02-04 "ВАРНА ОФРОУД 4Х4" АСК "Офроуд Клуб Варна" Нац. ш-т ІІ кръг

      30-01 "ВАРНА ТРОФИ 2008" Черно море Варна Нац. ш-т ІІІ кръг

      Юни
      =======================================
      12-15 "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" АСК "Луда Работа" - Стара Загора Нац. ш-т - ІV кръг

      Юли
      25-27 "СМОЛЯН 4Х4"
      АСК "Трофи Клуб България" Нац. ш-т V кръг


      Август
      =======================================
      02-09 "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008" АСК "Сдружение Клуб 4х4 Адвенчър" - Троян Нац. ш-т VІ кръг

      28-31 "СОФИЯ 4Х4" АСК "Хот Екстрийм" Нац. ш-т VII кръг


      Септември

      =======================================
      05-07 Оф роуд "БУЛМИКС ОФРОУД СОФИЯ 2008" АСК "4х4 София" Нац. ш-т VIII кръг



      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

        Чаво, май и тук информацията не е вярна. Питах Тодор, засега в нашия Календар нещата са горе-долу верни. А иначе ми е голям проблем да го поддържам изряден. никой не дава информация какво, как и кога организира или променя и се ориентирам по чужди постове и с непрестанни въпроси.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          ... в нашия Календар нещата са горе-долу верни ...
          Позволявам си да имам известни съмнения по този въпрос.

          - Не се чува на 26 април да започва Балкан Офроуд Рали.

          - Варна Офроуд рали според вече публикуваната програма не започва на 02 май, а още на 1-ви.

          - В календара са вписани Мургаш Офроуд Рали (4-7 юни) и Ком - Емине (11 - 14 юни), а, доколкото ми е известно, в тези периоди ще се провеждат - Варна Трофи - 6-8 юни (вместо 30 май - 01 юни) и 4 ДНИ ЛУДА РАБОТА - 12-15 юни
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

            Тя стана една с този календар, не е за говорене.
            Засега Варна оф-роуд рали 01.05-04.05 и Варна Трофи 06-08.06 са сигурни, за останалите никой нищо не може да гарантира. Най-точния календар ще може да се даде май някаде около декември 2008 - когато свърши шампионата.

            Коментар


            • До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

              Току що изтрих Балкан Трофи и поправих датите на Варненските състезания по информацията от Зори. Но не мога да гадая на кафе кой кога какво организира. Колеги организатори и състезатели, ако искате Вашите мероприятия да са отразени вярно в Календара на Форума, ми пишете точните дати и програма на ЛС. Повече няма да пиша ЛС с въпроси, на които най-често ми отгворят само 2-3 души. Напомням на всички, че моята област на модериране е този Календар, но без информацията да достига до мен, няма начин как да влезе и в Календара. и не мисля, че затова съм виновен аз. Пък за промените в Ендуро шампионата ще гадая по звездите.
              Последно редактирано от zzlatev; 28-04-08, 17:37.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X