Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

    няма ли някой да пусне дати за 2008,
    че мисля да карам догодина
    WWW.FBRALLYRAID.COM

  • #2
    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

    Ще караш, ама другия път... Аз тъкмо си намерих читав навигатор и той започна да си мисли за глупости...

    Коментар


    • #3
      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

      Дайте датите, за да се съобразя с календара, за кога да готвя "Варна ХОБИ 4х4".
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #4
        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

        След 17 декември ще бъдат публикувани най-вероятно, защото тогава има събиране на БОС

        Коментар


        • #5
          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

          Датите ще бъдат публикувани в Календара на този Форум след 17 декември. Тъй като аз съм отговорния Модератор за този Календар, който обединява Шампионата на БОС, състезанията извън него, Ендуро шампионата и всички клубни мероприятия на ЛРЕ, УАЗ клуб и други подобни организации, Ви моля да ми изпращате на ЛС информация за датите.
          С Тодор Христов сме писали едновремнно
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

            Дънди потрай малко още, защото до колкото си спомням деня преди заминаването за Гърция се събираха точно за това Янчо и началниците, но явно или не са уточнени датите, или не сме достойни да ги научим.
            Готви се за тежки състезания като последното Бистрица (София) трофи и в тази връзка гледай да не си навигатор.
            Аз вече имам програма за фитнес и назначена диета, ама ще спираме чая.

            Коментар


            • #7
              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
              След 17 декември ще бъдат публикувани най-вероятно, защото тогава има събиране на БОС
              Простосмъртните председатели на клубове не са ли поканени. Или клуб с 11 състезатели няма право да бъде дори информиран, а камо ли да участва в дискусиите ако има въобще такива.

              Коментар


              • #8
                До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                Ами заповядайте, предполагам, че Началниците няма да имат нищо против, но за всеки случай питай Председателя Той свиква сбирката и избира кого да покани...

                Коментар


                • #9
                  До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                  Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                  След 17 декември ще бъдат публикувани най-вероятно, защото тогава има събиране на БОС
                  явно не разбирам нещо
                  календара на БФАС не е ли готов вече декември месец сме
                  или пак ще се засичаме с техните състезания(ралитата имам впредвид)
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • #10
                    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                    Ами заповядайте, предполагам, че Началниците няма да имат нищо против, но за всеки случай питай Председателя Той свиква сбирката и избира кого да покани...
                    Понеже темата колкото пъти се подхване ,толкова пъти няма нищо градивно в постовете на някои колеги ,които също са от БОС/визирам Т.Христов/.Не знам Сашо кого кани но явно кани всички щом не си пропуснал сбирка.
                    Решенията се взимат с мнозинство и това ,че като не е на твоята ти си тръгваш и не гласуваш не значи ,че и другите си тръгват и Ковачев си решава сам.
                    И ако е вярно ,че милееш за този спорт ,не е редно да се изказваш така.Не е редно също да работиш против нещо създадено, пред никаква алтернатива.Не ми отговаряй ,че състезанията са малко и твоето не е влязло в програмата на шампионата ,защото когато миналата година упорстваше да направиш три аз се отказах от Старозагорски кръг в твоя полза.Също много ми е интересно ако седемте /за сега /организатора искат също да правят по три.На 21 кръга кой ли ще кара?
                    И Иван и ти знаете календара , защо пишите глупости във форума , БФАС е уведомена за кръговете и датите с резервни дати само ,че още не е напечатала книжката.Не съм чул някой от другите комисии в БФАС да прави проблем ,че лично като състезател не е уведомен предварително за календара.
                    Не взимай написаното в поста като повод да продължаваш заяждането , а го осмисли и ако има какво да кажеш имаш телефоните на всички.Не настройвай феновете против една организация в която и ти все още участваш и нека като им казваш иронично началници да знаят , че и ти си голям НАЧАЛНИК.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                      Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                      ...И ако е вярно ,че милееш за този спорт ,не е редно да се изказваш така.Не е редно също да работиш против нещо създадено, пред никаква алтернатива..
                      Това имам впредвид, че това "съдаденото нещо", не допуска алтернатива !!! А за броя на състезанията, няма лошо да са повече, да му мислят желаещите организатори ! А въпросите, които ме вълнуват не ги обсъждам тук, преди да съм уведомил организаторите ! Пуснал съм мейл на 06 декември с питанки и ще си чакам отговора ! Не смятам, че настройвам феновете, но все пак повечето от тях се състезават и се интересуват какво им е гласувано за 2008 година... !?!

                      Коментар


                      • #12
                        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                        Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                        Не знам Сашо кого кани но явно кани всички щом не си пропуснал сбирка.
                        ...
                        И Иван и ти знаете календара , защо пишите глупости във форума , БФАС е уведомена за кръговете и датите с резервни дати само ,че още не е напечатала книжката.Не съм чул някой от другите комисии в БФАС да прави проблем ,че лично като състезател не е уведомен предварително за календара.
                        А Янчо не си прав.
                        От нашия клуб никой не е поканен. За мен разбирам, че не съм Ви приятен, ама поне някой друг си харесайте.
                        На Старозагорската среща Ви предоставих решение на Клуб 4х4 София за организиране на кръг от шампионат Офф-роад 2008. И никакъв резултат от БОС по този въпрос, нищо че срещата Ви беше преди месец.
                        Аз въпреки, че съм информиран от доста места мога само да гадая за датите в шампионата, а именно:
                        1. Балкан трофи около: 1-6.5.2008
                        2. Бистрица (София) трофи края на септември и началото на октомври
                        3. Стара Загора евентуално от теб чух за началото на март
                        4. Варна ама дали в шампионата или извън шампионата не знам
                        5. Адвенчър трофи 2008 - началото на август (но понеже Тодор го организира, може да бъде Ком-Емине за да прецакаме Тодор)
                        6. Булмикс Трофи 2008 - началото на 6-9 септември ако сте благоволили да го вкарате, но се съмнявам щото все някой от клуба щеше да научи.
                        Така, че от всичко това остават точки 1, 2, 3 и 5.
                        Но това са само догадки.
                        А чух и за един друг календар дето не е за вярване, за това не искам да го коментирам преди някой от вас да го каже официално.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                          Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                          Това имам впредвид, че това "съдаденото нещо", не допуска алтернатива !!! А за броя на състезанията, няма лошо да са повече, да му мислят желаещите организатори !!
                          Алтернативи дал госпед бе Тошо , само ,че иска дупе а готовата софра е нещо много по приятно от алтернативата.А за броя на състезанията нямах предвед организаторите а състезателите. 20 състезания по минимум 4 загубени дни , честито 3 месеца.Мисля си ,че повечето хора си имат и работа.Използвам случая да отговоря публично и на Иван , защото няма да наблюдавам темата повече.На него лично аз ,понеже го знам какво мрънкало е му казах датите и мероприятията , но явно му е по-приятно да филосовства тук и да забрави разговора ни.Прав е ,че не го каним на събранията но това е с единствената цел да можем да свършим нещо , а не да слушаме цял ден Иван.
                          И понеже е ясно ,че сегашната ситуация не ви кефи и двамата ,що не вземете вместо да пишете ихидни постове ,тази година да покажете как стават нещата.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008

                            ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008-балканско

                              ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ 2008-balkansko
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X