Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    И аз и всеки има работа , но питам кой ще идва за да се организираме. За да има смисъл СРЕЩАТА и да спрем да пишем във форума .. ОЧИ В ОЧИ .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      Всички чакаме , да се заяви присъствие .




      Ако има поне 5 организатора , да се събираме .
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        То е малко късно вече, но поставете условие, който иска да участва като организатор в Шампионата задължително да присъства на срещата за организация на 2016 и определяне на календара.

        Не е сериозно да има 12 желаещи да организират състезание и да присъстват 3-ма.

        Организаторите са клубове по градове. Нека всеки клуб изпрати представител. Който не иска да дойде на срещата очевидно не взема на сериозно Шампионата.

        Ако трябва определете друга дата, но не се излaгайте с 3-ма участници.

        Или пък започнете с по-малко състезания, а имено тези присъствали и градете наново.

        И все пак имате и телефони - чуйте се.

        Без Пламен Тенев, Тодор Христов, Атанас Делев, Бакалов, Милен Дечев и Атанас Арабаджиев какво ще обсъждате?

        Желаещи са още Йосиф Лагадов, Търново, Хасково и Смолян. Направете там пробни състезания, изберете най-добрите и то така само всичко ще си стане.

        Поканете и Косьо Панайотов. Косьо е голям ентусияст, само може да спечелите от него.
        Последно редактирано от Стоян Францов; 17-12-15, 19:19.

        Коментар


        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Още един глас за Косьо.

          Освен, че е най-добрият навигатор в България, това е човек който има много голям опит в организацията на състезания, един от умните хора които познавам, много е в час, и макар да е малко чешит, може да помогне много.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение

            И все пак имате и телефони - чуйте се.

            Без Пламен Тенев, Тодор Христов, Атанас Делев, Бакалов, Милен Дечев и Атанас Арабаджиев какво ще обсъждате?
            Пламен Тенев-отказа да дойде
            Тодор Христов-съм се чул по телефона,няма да може да дойде но ще има представител!
            Атанас Делев-също ще дойде
            Стара Загора-ще има достатъчно представители!
            Атанас Арабаджиев-е потвърдил че ще дойде!

            Имам потвърждението и от няколко редовни състезатели че ще присъстват на срещата!
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
              Пламен Тенев-отказа да дойде
              Тодор Христов-съм се чул по телефона,няма да може да дойде но ще има представител!
              Атанас Делев-също ще дойде
              Стара Загора-ще има достатъчно представители!
              Атанас Арабаджиев-е потвърдил че ще дойде!

              Имам потвърждението и от няколко редовни състезатели че ще присъстват на срещата!
              Крайно време е да си пусна едно тото ,Виж #23
              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
              0898 51 31 46

              Коментар


              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                Пламен Тенев-отказа да дойде
                Тодор Христов-съм се чул по телефона,няма да може да дойде но ще има представител!
                Атанас Делев-също ще дойде
                Стара Загора-ще има достатъчно представители!
                Атанас Арабаджиев-е потвърдил че ще дойде!

                Имам потвърждението и от няколко редовни състезатели че ще присъстват на срещата!
                Е това вече е друго.

                Все пак от Варна е хубаво да има представител и ето ви състезанията - 6

                Коментар


                • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  Говорим си тук с хора, ентусиасти, мислещи за трофито. Една идея за дневен ред.

                  Срещата може да се проведе по следният начин :

                  1. Всеки организатор за 2015 си казва проблемите възникнали по време на състезанието свързани с правилника

                  2. Всички тези проблеми се записват за всяко едно състезание

                  3. Дискутират се промени по концепцията на състезанията

                  3.1. Видове навигация - като в шумен или през минута, по групи или не
                  3.2. Класове - ще има ли или не хобита или всичко е вътре ?
                  3.3. Ще има ли различни трасета за различните класове

                  4. Избор на 3-ма главни, те ще са хората които ще излязат с предложение за промяна на правилника, който ще се дискутира САМО и единствено с организаторите за 2016-та. Тогава може да има "комисия" и хората да се съобразяват с нея.

                  Състезателите са част от помощниците на организаторите на състезанията, т.е. в първата среща и те трябва да си кажат мнението и от там нататък да замълчат.

                  Преди Шумен дискутирахме и различните видове класове, пак така ентусиасти, копирам го директно от темата за Шуменското състезание:

                  Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                  Нещо ново:
                  В майсторският клас, тази година за първи път, 4х4 Шумен ще въведе експериментално разделение на екипажите в майсторският клас по групи съгласно модификациите, които са направили на автомобилите !
                  Разделянето ще става съгласно критериите описани в таблицата по-долу. Трасето на майсторският клас независимо от групата е едно и също! Класирането в групите ще бъде възоснова на спечелените точки в генералното класиране от всеки един етап.
                  Разделянето по критерии ще бъде по време на техническият преглед, както и допълнителна проверка на всеки един старт при протести.

                  [ATTACH=CONFIG]843476[/ATTACH]

                  [ATTACH=CONFIG]843477[/ATTACH]
                  Много важни са и трасетата. Искате ли да карате такова нещо? (освен ако не сте ислямисти самоубийци)

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10155914_367327103408372_2595244176403032526_n.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5695273
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Стоян Францов; 17-12-15, 20:45.

                  Коментар


                  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Понеже няма да мога да присъствам искам да изкажа моето мнение за класовете:
                    Клас хоби: джиповете да имат оригинален външен вид без много промени по купето, наличие поне на защитна дъга, всичко друго както преди.
                    Клас Експерт: наличие на клетка, наличие на лебедка, наличие на серийна кабина(както в схемата по-горе Т.3), това което е в таблицата за мястото на радиатора според мен трябва да е без значение. Без тръбни констукции.
                    Клас Прототип: без ограничения

                    Не съм съгласен с едно нещо в таблицата по-горе, за мястото на радиатора. Промяната на разположението му не дава такова предимство което ти дават тръбната конструкция, редукторните мостове, койловъри и т.н. с промяната на джипа към "нещо" тръбно.
                    TT-Tuning Team
                    АСК Добрич

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Аз мисля, че радоатора не трябва да е от значение при експертите.

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Не мислите ли че дневния ред не е момента сега да се обсъжда. Един ден преди срещата не се прави това. Искам само да попитам всички които "милеят "за трофито: Абе не ви ли е срам дейно участие да вземат хора които са в организацията на Траяла а трофистите да сте се изпокрили в черупките си?.Някой изобщо ще вземе ли в предвид това което е писано в двете теми за Трофи шампионата(Трофи веригата)?Първото най-важно нещо което трябва да се знае е кои ще са състезанията и кои участници ще заявят участие във всичките кръгове. Ако ще са по малко от 5(пет) то е безмислено изобщо да се организира шампионата. Шест месеца откакто отворих темата за промяна на правилника. Шест месеца никакво внимание и никаква активност. Сега ще искате за 7-8часа да правите промени. Какви промени ще направите бре? Къде ви е дневния ред на срещата? Със стари "кадри"нов бардак не се прави. Аз ще присъствам само ако някой от четиримата организатори на Варненското състезание и варненски състезатели присъстват а не само да си казват нещата помежду си иначе това:
                        09-12-15 11:33Тема: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"
                        Напълно си прав, но няма кой да го осъзнае а и вече се правят за пари нещата! Вярвай ми
                        ще излезе вярно колкото и да не ми се иска.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          Аз мисля, че радоатора не трябва да е от значение при експертите.
                          Като няма значение къде е радиатора защо тогава ги местят? Аз съм против твоето мнение. Питал съм защо се мести радиатора и единия отговор бе "да не се задръства с кал и треви "а другия бе "да не се пробие от клони и удари в дървета и др. " Щом има предимство значи има значение.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            Това е добро начало , не случайно го написах. Тема за размисъл.

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Като няма значение къде е радиатора защо тогава ги местят? Аз съм против твоето мнение. Питал съм защо се мести радиатора и единия отговор бе "да не се задръства с кал и треви "а другия бе "да не се пробие от клони и удари в дървета и др. " Щом има предимство значи има значение.
                              Има значение естествено, но както споделих по-горе предимството от смяната на мястото му не помага толкова колкото другите модификации и заради него да те праща в по-горният клас при положение, че всичко друго е стандартно.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                Това е добро начало , не случайно го написах. Тема за размисъл.
                                Ти разбираш ли какъв бъркоч е сегашния правилник и в какви комични ситуации се вкарват участниците. За това трябва да има разделение на класове. Погледни в моята тема за промяна на правилника и ще видиш че таблицата която си копирал от Шумен вече я има публикувана там но някой обърна ли внимание?.
                                Нали не искаха промени а сега изведнъж .... Ще променяме нещата.
                                Алоуууууу милеещите за Трофи шампионата къде сте бре?
                                Дано утре се появи поне един желаещ от Варна и района който да си каже мнението аз ще ви го доведа лично.

                                Относно поканените: Пламен Тенев неби трябвало да има за интерес да присъства защото неговия преоритет за състезания са Кънтри крос а Трофи е между другото и за това няма право да пише това от последния му пост с което се направи на обиден, но е прав че ако се приеме някакво решение на сбирката ще го приеме и ще го спазва.
                                Константин и Кирил са свободни електрони, състезанията които сътвори тяхната фамилия никога не са били в Трофи веригата нокато консултанти можете да ги поканите ама в последната секунда не се прави.
                                Последно редактирано от banjo; 17-12-15, 22:46.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X