Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    Според мен трябва да се промени датата на Загора Трофи,по това време има друго състезание.Balkan offoad rallye.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
      Според мен трябва да се промени датата на Загора Трофи,по това време има друго състезание.Balkan offoad rallye.
      Няма да се променя датата!!!
      Не виждам в календара да има на тази дата такова състезание?! А и да има то нито е трофи,нито е кръг от националния шампионат!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        Предпочитам да гледам Барселона и Реал Мадрид от колкото Етър В Търнаво и Берое Ст Загора.Това е мое мично мнение.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
          Предпочитам да гледам Барселона и Реал Мадрид от колкото Етър В Търнаво и Берое Ст Загора.Това е мое мично мнение.
          Ей спамър, запази си Мичното мнение за себе си и не цапай темата.
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            Мрън мрън мрън да се направила среща да се обсъдило.
            Среща имало, някои даже и отишли.
            Сега пак мрън мрън мрън, че ние не искаме да имаме ГО и ГТП, искаме ние да си носим отговорността, ама ако може организатора да направи така, че да нямаме отговорност.

            Няма угодия българина!!! Пък офроуда бил мъжки спорт.... вслушайте се в Делфина!!
            Да ти кажа ,си малко прав .... ама съвсем малко.
            За лош външен вид са ме връщали от ГТП , бял бус Спринтер със един червен калник .Инак целия е нашарен с рекламни надписи и логота .Пробвах и на друго място ,пак в Шумен и пак греда ( пък да кажеш ,че не ме познават ).Камиона ми ,Мерцедес Атего в изряден вид не мина никъде преглед заради спукано странично огледало (забележи - спукано ).Мога и още примери да дам ако искаш ...
            Плексигласов заместител на стъкло .
            Ударен калник,врата,праг и т.н.
            4-5 милиметров винкел вместо предна или задна броня.
            Агресивни гуми .
            Уширители на калниците от ,,скрапа''
            Една камара железа - или така наречената ,,външна клетка ''
            Лебедка стърчаща напред .....
            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
            0898 51 31 46

            Коментар


            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
              Предпочитам да гледам Барселона и Реал Мадрид от колкото Етър В Търнаво и Берое Ст Загора.Това е мое мично мнение.
              Всеки сам преценя какво да гледа!
              Да отбележа за протокола,че първото издание на Загора Трофи също съвпадаше с тогавашното Бреслау Рали и въпреки това имахме добра посещаемост!
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                И така BTChaiienge мина в архива и се появи България трофи шампионат-отворен.Гн Председател уточнете правилно името все пак това е нашата страна иго впишете във форума.Моля да напишите кратки харектеристики на вашите помощници за това какво са направили и постигнали в офроада а и за вас.
                Относно състезанията моля да изчакате графика на БФАС -по точно БългарскиОффроадШампионат и тогава утвардят нашите/трофи/или променят.
                Правелник Трофи го обмислете,изпратете Проекта до Организаторите зада го разгледаме и ако състезателите дадем препоръки ще стигнем до консенсос.Мисля че до 30 01 2016 ще е готов.МИсля утре да дам параметри на трофи средна трудност ,а тук предлагам КОлегите ПИЛОТИ данапишат своето мнение КОЕ НЕ ИСКАТ ДА ГО ИМА В ЕДНО СЪСТЕЗАНИЕ АКО някои се притеснява на ЛСъобщения или тел. председател
                Относно ЗЗДП имам уговорка в КАТ, от тел разговор за машини прото ще има проблем

                ПП Колега Valerisuper ako желаеш да се качите навигатор едно състезание ще видете трофито от вътре, разлика м/у 4точков и нормален колан.азимут .а да и каска за навигатор хомогирана с двоино деиствие 1 от проишествие и 2 като объркаш родбука ще усетиш.Нисана има ГО Каско.2 места по 20.;;;!И ако е писано ще научите нови неща.Личен тел 0888 20 52 20 Веско Делфина А КОЛЕТО ОТ Шумен ще ти подаря на 05 01 2016 челно стъкло за Витара слепенки ГО и ГТП за 2016.

                ПОМОЛИХ ТАЗИ ТЕМА Е ЗА ДЕИСТВАЩИ ПИЛОТИ ОРГАНИЗАТОР И НАВИГАТОРИ -ТРОФИ.
                НЕ ГО РАЗБИРАТЕ ПРОБЛЕМА.СПРЕТЕ С ПРАЗНИ МНЕНИЯ
                Последно редактирано от delfin; 21-12-15, 23:54.

                Коментар


                • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ... Истинското решение го написаха и по-горе, и аз съм го казал още по-нагоре-стиковане с КАТ за точките на пресичане на асфалтовите пътища, и ако трябва-вземане на разрешение за отцепване на някакъв участък от пътната мрежа, ако чак толкова няма как да се направи само пресичане. ...
                  И като от полицията дадат сметката на организатора, ще опищите света, че ви съдират кожата с такси за участие в състезание. Баси мрънкането, баси чудото!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Подкрепям с две ръце Валери.

                    Хубаво, че искате да си вържете гащите и да нямате разправии с КАТ, но си помислете колко състезатели няма да могат да участват заради липсата на тези документи.
                    Сериозно подготвена машина за хард офроуд няма как да мине през ГТП. Ако някой има преглед значи или пункта е за затваряне, или човекът мами.

                    А за гражданска отговорност всяка компания ще вземе парите, но няма да изплати никакво обезщетение, с обяснението, че извън пътя не важи. Та и ГО е безсмислена.
                    Кольо с тази машина си в тежест,на състезатели и организатори в трофи състезанията.Намери си дисциплина като за теб.Като твои колега ти казвам-отдавна не ставаш.
                    Качествена машина се подържа с много Обич Труд и,, Кредисимо„

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Веско много ще ми е приятно да ти бъда навигатор, знам че си малко буен но ще се старя много за да не изпитвам здравината на моята каска. А за състоянието на твоята бегачка спор няма, поне изглежда перфектна но тя може би е единствена която става и за РПМ и състезания.90 / не стават и затова ние отговорните за това хора включително и ти трябва да се опитаме всичко да е законно и безопасно.

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Моля предварително за извинени аз това мнение, но използвам случая, тъй като беше повдигнат въпроса кое го има или няма в Календара и защо. За Календара има отделна тема - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=142422 и при всяко мое влизане във Форума(1 което може и да не е всеки ден, не очаквайте като пишете и до час всичко да е в Календара) я проверявам. Който иска състезанието, което организира, да се появи в Календара, пише там( както повечето от организаторите тук). А като има някой по-нагоре в организацията, като Стоян, ми праща графика на цялата верига и вкарвам всичко накуп. Ако си позволявам коментари, то са само приятелски препоръки и нищо повече. Дори 5 големи състезания да има на една дата и аз да съм организатор на някое, пак ги слагам в Календара, само обръщам внимание на всички какво става и толкоз. По темата Бреслау или RFC - всички знаем кога са, организаторите на недното поискаха да са в Календара, на другото нехаят. На времето проявявах самоинициатива, но сега чакам. Който иска да е в Календара, пише в темата или ЛС. А и самия Календар е само за информация, скромното ми мнение е, че самите организатори трябва да са толерантни и да не застъпват състезанията си, но те сами решават.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          Ще има още едно състезние по правилата на Трофи Шампионата. То няма да е част от шампионата, но организатрите имат желание да изпробват правилата.

                          Състезанието ще бъде на 1-3 април 2016 и е планирано да бъде в Трявна. Аз малко избързвам с обявяването му. Организаторите скоро ще напишат подробности за него.

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Ще има още едно състезние по правилата на Трофи Шампионата. То няма да е част от шампионата, но организатрите имат желание да изпробват правилата.
                            .
                            Такива ще има още две(Хасково и Смолян).
                            Датите ще бъдат ясни след празниците!
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Да се чуди човек къде да кара, като гледам 2016 ще има повече състезания от 2015. това е добре, ще има избор. А в Експерта, ако имам машина с редовна регистрация, може да имам и големи шансове и то защото много, ще отпаднат, поради Технически преглед и ГО. Но след първото състезание в Експерт и аз вече няма да мога да мина технически преглед.Това е мое мнение, и дано да не е така. Успех на новият правилник, и дано всичко е наред, и се виждаме често!
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Избор ще има. Състезания за шампионата. Състезания за повече чужденци. Нови състезания.

                                За мен най-доброто засега е, че в шампионата състезанията са нормален брой и който има желание може да си отдели финанси и да участва на повечето.

                                Лошото е, че до София няма нищо. Съдба.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X