Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Аз бих карал на:


    Повече не мисля, че е необходимо.
    Да,мисля че не е лошо всеки състезател да си каже къде какво му е харесало и къде не!Къде би карал и защо!?

    Аз като състезател бих карал на:
    Кърджали
    Варна
    Пловдив(ако го има)
    Нова Черна
    Русе
    От другите състезания нямам наблюдения(не съм участвал),но тези ми харесват!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      Да и според мен гражданска и преглед за големия клас е ненужен лукс . И без друго машините след всяко състезание се прибират без фарофе мигачи осветление на номера странични огледала и с намачкани калници прагове . Кого ще излъжем че са годни за движение по пътната мрежа .

      Коментар


      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        Е и аз да си кажа:
        1/ Варна все още може да покаже класа макар че съм местен
        2/ Карлово имаха добро състезание и река за пресичане
        3/ Трявна беше добро състезание
        4/ Русе без дългите преходи
        5/ Пловдив отлично трасе но съдийството не бе на ниво
        6/ Троян

        Карат ми се планински терени. Има и още но ако не прекаляваме това е.
        за другите населени места има други дисциплини като Траял и Изгубени.
        В Русе също става за Изгубени серията. И тогава да включим Стара Загора
        Последно редактирано от banjo; 10-12-15, 19:59.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Е и аз да си кажа:
          1/ Варна все още може да покаже класа макар че съм местен
          2/ Карлово имаха добро състезание и река за пресичане
          3/ Трявна беше добро състезание
          4/ Русе без дългите преходи
          5/ Пловдив отлично трасе но съдийството не бе на ниво
          6/ Троян

          Карат ми се планински терени. Има и още но ако не прекаляваме това е.
          за другите населени места има други дисциплини като Траял и Изгубени.
          В Русе също става за Изгубени серията. И тогава да включим Стара Загора
          Е хубаво,но тук става дума за състезания които ще ги ИМА а не такива които са останали в историята!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Подкрепям Францов.За ЗДП искам да напомня,че важи по черните пътища.Автомобили без документи се движат в затворени трасета или писти.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
              Е хубаво,но тук става дума за състезания които ще ги ИМА а не такива които са останали в историята!
              Значи тези които ги има явно може и да не стават. Казвам в какъв тип състезание искам да участвам. То и Ком -Емине го няма но беше хубаво състезание.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                Аз, пък, искам да помоля, който милее за трофито, да заповяда на срещата, където и да е тя
                ..... "или да замълчи завинаги".
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  +1

                  Коментар


                  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                    Остават 10-тина дни до срещата и предлагам датата да е 19.12.2015г.(Събота) може би от 10:00 или 11:00ч.?!?
                    Както каза Бакалов,нека приемем поканата на Миро в Севлиево.
                    Ако имате други предложения давайте ги,че не остана!
                    Понеже не се дава възможност да се дават предложения а и толкова настоятелно се иска присъствие на среща край река Росица ,имам питане:


                    Има ли някой от Варна и региона който ще иска са присъства на тази среща? Не ми се пътува сам понеже съм и най-далече и затова питам за да споделим пътуването. Ако има желаещи да се обадят да се разберем.
                    Последно редактирано от banjo; 11-12-15, 01:38.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Вчера се чухме с Милен и никой с който е говорил не е имал нещо на против за среща в севлиево та че,СРЕЩА НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ОТ ТРОФИ ВЕРИГАТА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 19.12.15 В ГР.СЕВЛИЕВО ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ свързани пряко и непряко с Трофи веригата или както каза Наско всеки който го боли за ТРОФИТО.Малко по късно ще уточня каде точно ще се проведе.
                      ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                      0879 86 85 87
                      ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Аз бих карал на:

                        1. Варна - не съм бил, но знам, че си заслужава
                        2. Пловдив - супер (2014 най-доброто трофи, на което съм присъствал)
                        3. Стара Загора - само 1 път (разберете се като мъже, ако не се ще направим с Коко "Алтернативно Трето Старозагорско Трофи само за пичове")
                        4. Самоков - ще се справят добре
                        5. Русе - там терена не е подходящ, но имат големи традиции и ще стане добре
                        6. Шумен - супер (даже го предпочитам пред Сърбия Трофи, за побойниците ще доведем бригадата от Лазарово и Зверино за да е всичко мирно и кротко)

                        Повече не мисля, че е необходимо.
                        Направихме вече календара за 2016 за траяла и мога да заявя участие за Варна още от сега. Лазарово винаги е било много близо, сега го преместихме за да можем да идем и във Варна.

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          И така......срещата е вече окончателно уговорена с домакина Миро,който е запазил една от залите на хотел Инканто гр.Севлиево!

                          http://www.hotel-incanto.com/contact

                          Ето и карта за ориентация:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:113.3 КБ
ID:5695053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:.....jpg
Прегледи:1
Размер:56.9 КБ
ID:5695054
                          Срещата е насрочена за 19.12.2015г. от 10:30ч. Моля не закъснявайте,миналата среща продължи 13 часа....дано успеем да се справим по-бързо!
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            Дайте да се преброим колко ще ходим на срещата, че май няма смисъл да се събираме да се напием и да си приказваме . Ако ще сме само Заралии и Наско Арабаджиев . По добре да ни дойде на гости у Зарата и да си говорим до сутринта .

                            Нека всеки който на 100% мисли да присъства на срещата да го заяви и да знаем какво правим .
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Аз съм пас-на работа съм.
                              Но каквото имам да казвам като предложения съм го написал в темата.
                              Ако искате-ползвайте го, ако не...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                Дайте да се преброим колко ще ходим на срещата, че май няма смисъл да се събираме да се напием и да си приказваме . Ако ще сме само Заралии и Наско Арабаджиев . По добре да ни дойде на гости у Зарата и да си говорим до сутринта .

                                Нека всеки който на 100% мисли да присъства на срещата да го заяви и да знаем какво правим .
                                Щях да идвам ако има поне още един желаещ да пътуваме заедно но за сега няма желаещи. Сам няма смисъл да идвам. Ще изчакам до утре ако някой се размисли.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X