Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
    Има значение естествено, но както споделих по-горе предимството от смяната на мястото му не помага толкова колкото другите модификации и заради него да те праща в по-горният клас при положение, че всичко друго е стандартно.
    Знаеш ли защо има такива разногласия? Защото няма ясни правила при модифициране и подготвяне на автомобилите. Помните ли какво си говорихме миналата година за Тръбарките и тази година след Кърджали?

    Много важни са и трасетата. Искате ли да карате такова нещо? (освен ако не сте ислямисти самоубийци)

    В Гърция лично видях такива трасета а състезанията им са Adventure Trophy. Да си призная че в началото ги помислих за луди но лично съм снимал как се преодоляват такива препятствия.
    Последно редактирано от banjo; 17-12-15, 23:23.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      3.3. Ще има ли различни трасета за различните класове
      Това съм го казвал много пъти. Трасето трябва да е едно а класовете да са минимум 3(три) според подготвеноста на автомобилите. Точно обратно на сегашното положение. Да се изравним с европейския и световен формат.
      Последно редактирано от banjo; 18-12-15, 07:31.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        И аз и всеки има работа , но питам кой ще идва за да се организираме. За да има смисъл СРЕЩАТА и да спрем да пишем във форума .. ОЧИ В ОЧИ .
        Нали знаещ, че е много по- лесно да се каже "направете", отколкото- "ние направихме". Защото, първо "направете", не носи никаква отговорност, а и после винаги имаш право със задоволство да произнесеш култувата фраза- "аз нали ви казах".
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
          Нали знаещ, че е много по- лесно да се каже "направете", отколкото- "ние направихме". Защото, първо "направете", не носи никаква отговорност, а и после винаги имаш право със задоволство да произнесеш култувата фраза- "аз нали ви казах".
          Знаеш ли какво е "бягане от отговорност"? Твоето изказване е точно това.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Поздрави на всички Tрофи ентусиасти. Весело изкарване на предстоящите празници!
            За съжаление няма да мога да успея да присъствам на срещата утре, макар че го бях решил. Изникнаха задължения и ще трябва да работя. Бях поел и ангажимент да мина преди това и през Тодор Христов за неговото мнение, но уви няма как.
            За целта ще напиша някои неща тук:
            Лично аз не съм коментирал с никой в БФАС Трофи състезанията и нямам и такова намерение.
            Чужденците трябва да останат с точки в състезанията. Това развива конкуренцията.
            Относно правилника, да бъдат рамкови правила, задължителни за организаторите и всеки от тях да ги доразвие за конкретното състезание. Характера на състезанията е различен, предвид продължителността, релефа, трудността... трудно ще се направи подробен правилник, удобен за всички.
            Размерът на таксите за състезанието да бъде в някакви рамки, а не максимален. Например тридневно от 100 до 160 и двудневно от 80 до 120 лева.
            Относно класовете:
            Експерт – трябва да се стимулират експертите. По голям награден фонд за тях. Победителя във веригата да кара без такси следващия сезон ... Тези участници правят облика на състезанието, те са по интересни за публика, медии, спонсори. Да не се проверяват екипажите ГО и ГТП, но да имат талон и регистрационни табели.
            Хоби – Трябва да се спънат малко трасетата. Колите са без клетка, не толкова подготвени. Доста от екипажите също. Господ ни пази от сериозни инциденти тук. Мисля, че всеки организатор трябва да намери трудния баланс трасето да се минава без лебедка и да не е рали. Да имат ГО и ГТП
            Точки да се взимат от 5 състезания, а броят на състезанията – максимум 7.
            Аз също съм на мнение, че в Стара Загора трябва да се намери общ език и да има едно състезание

            BULGARIA TROPHY 2016 – Работни дати: 3-5 Юни 2016. Планирани Класове: Експерт (общо около 80км.), Хоби (общо около 120 км.), Рали (общо и около 250 км.).
            Дали състезанието ще бъде част от Веригата, зависи от приетите критерии и правила за 2016г.
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Аз пак ще ви се намеся в работата. Но при положение, че толкова организатори няма да присътват, най-добре е да насрочите нова дата и лисващите хора да дойдат.

              Не знам какво ще се обсъжда и какво ще се приеме при липса на 60% от организаторите (4 от 7 състезания няма да идват). Визирам сезон 2015.

              Коментар


              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                Ще присъствам,пък ако има колеги ще обсъдим нещата.Ако не,ще пием по едно кафе и ......това ще е края на веригата!Така мисля аз.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  Аз също реших да се включа в срещата в последния момент. Все пак и без това ще правя нова машина за Трофи. Петър и Ивайло също имат желание да присъстват.

                  Така, че пишете още 3-ма.

                  Коментар


                  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Като в Българския парламент -важни решения ,депутатите ги няма в залата! Явно датата не е удобна,нека да се направи януари,след всички празници или февруари най-късно,от сега да се насрочи дата и месец и всеки да има време да се освободи и да дойде и допринесе с нещо Трофи шампионата,дори хора от публиката могат да дадат смислени предложения ,защото някой ден и те може да са на стартовата линия,рано или късно колелото се върти.
                    Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                    Уаз 469
                    Nissan Patrol Y160

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      ...
                      Относно поканените: Пламен Тенев неби трябвало да има за интерес да присъства защото неговия преоритет за състезания са Кънтри крос а Трофи е между другото и за това няма право да пише това от последния му пост с което се направи на обиден, но е прав че ако се приеме някакво решение на сбирката ще го приеме и ще го спазва.
                      Константин и Кирил са свободни електрони, състезанията които сътвори тяхната фамилия никога не са били в Трофи веригата нокато консултанти можете да ги поканите ама в последната секунда не се прави.
                      Благой, омазал си нещата относно правилното разчита на постовете ми. Не съм обиден на никой и поста ми съдържа в себе си доста житейска мъдрост, както е и голяма грешка твърдението ти за това, че трофито във Варна е за"между другото". На Варна, трофито е било винаги емблемата на мероприятието, ама как да се сетиш защо ралито е с шест маршали, а трофито с 25...
                      А и принципно не подценявам нищо.
                      А и не съм единствения организатор на Варната. Само прост Администратор на състезанието, ама много прост, ако ма разбираш.
                      Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 18-12-15, 15:57.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
                        Като в Българския парламент -важни решения ,депутатите ги няма в залата! Явно датата не е удобна,нека да се направи януари,след всички празници или февруари най-късно,от сега да се насрочи дата и месец и всеки да има време да се освободи и да дойде и допринесе с нещо Трофи шампионата,дори хора от публиката могат да дадат смислени предложения ,защото някой ден и те може да са на стартовата линия,рано или късно колелото се върти.
                        Тя датата се знае от месец ,месец и половина .Да я отложат и какво?Все на някой ще му е неудобна.Да е февруари и март да е ,да минат и 2-3 състезания .Абе ние от грешките се не учим,всичко да е в последния момент,а? Който ще идва да идва.

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Благой, омазал си нещата относно правилното разчита на постовете ми. Не съм обиден на никой и поста ми съдържа в себе си доста житейска мъдрост, както е и голяма грешка твърдението ти за това, че трофито във Варна е за"между другото". На Варна, трофито е било винаги емблемата на мероприятието, ама как да се сетиш защо ралито е с шест маршали, а трофито с 25...
                          А и принципно не подценявам нищо.
                          А и не съм единствения организатор на Варната. Само прост Администратор на състезанието, ама много прост, ако ма разбираш.
                          Пламене , ясно ми е всичко което си писал, точно така е както си го описал. Знам че не си единствения организатор. Нямах време много да пиша за да се доизкажа. Както и да е , всичко е ясно.

                          Та ако някой реши да ходи към срещата , може да ми звъни до 22,00ч след това ме няма.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            С финансовата подкрепа на Свилен Максимов, поемаме половината от транспортните разходи на Благой от Варна до Севлиево. Другата половина изяви желание да я поеме Петър Янков.
                            Ето ви правилник за размишление тази нощ:
                            Проект за Правилник 2016.docx
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                              Аз също реших да се включа в срещата в последния момент.....
                              Стоянчо, не знаеш какво си пожелаваш.....
                              До утре.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                С финансовата подкрепа на Свилен Максимов, поемаме половината от транспортните разходи на Благой от Варна до Севлиево. Другата половина изяви желание да я поеме Петър Янков.
                                Ето ви правилник за размишление тази нощ:
                                [ATTACH]843642[/ATTACH]
                                Не са проблем финансирането за това пътуване, няма други желаещи да присъстват от Варна, това е проблема. Единствения който изяви желание да присъства освен мен , тази вечер е на работа и ще можем да тръгнем в 10,00ч а при обявения час на срещата ще е безмислено. Сори. Не ми се пътува сам а и това не е само моя кауза. Май наистина трябваше да бъде избрана друга дата.
                                Темата за размисъл ако я ползвате все едно съм там но поне да беше предложил по пълния вариант. Няма само да мога да изложа вижданията си.Както и да е дано оправите нещата иначе лека му пръст на шампионата , да живеят самостоятелните състезания.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X