Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    И още малко атрактивни снимки на Елико...







    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      А, пропуснал съм Генчев!!! Който се представи, учудващо добре, през всички дни!
      Причината да се запиша за участие в ATV CHALLENGE CUP е спора със сина ми Иван кой от двама ни е по-добър и кой е по-бърз.
      Но съдиите не разрешиха Иван да стартира в 2 WD и за мен остана възможността само да се возя по трасето без стимул да докажа на някого нещо.
      Освен това имам и здравословен проблем с ръцете и през повечето време карах с една ръка, така че представянето ми е далеч под възможностите ми.

      Както може би всички знаете от години насам правя всеки ден двуразови тренировки и много рядко пропускам /само ако пътувам/ тренирам многобой: 4х10 със салатка, 100 м. вита баница, гребане с лъжица... и задължително всяка вече разпускам с малка ракийка и големи пържоли удавени в бира...

      В петък на квалификациите се очудих от себе си, че дадох предпоследно време, а жена ми ме успокои, че на последния /Сашо мебеликса мой приятел и вечерен спаринг пратньор/ машината се давела кат' махмурлия и не вървяла.

      По време на всички маншове се стараех еуфорията да не вземе връх, карах спокойно, сигурно и с такова темпо каквото мога да си позволя да се влача, така че да финиширам. Не съм овладял /обяздил/ добре още моркова и да го карам ми коства доста сили и напрежение, много ме уморява. Трасето е обезопасено без рискови екстрими, много лесно преодолимо от всеки, но крайно уморително. Затова си карах спокойно с мисълта след финала да се раздам докрай под сянката на кетъринга.


      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Малко снимки от въздуха...wink:


      Много ценна снимка. Колегата от Гърция три пъти ме атакува "на таран" преди да се стигне до тази ситуация, сгъна непоправимо левия нърф бар, на "слонските стъпки" ме изправи на 2 десни гуми и за да не се обърна се отблъснах с крак, и понеже все се опитвах да карам на дистанция от него, ми затвори завоя. Заклинихме се здраво и 4 човека се мъчихме да разделим вклинените машини, вкл. и Гочев с една ръка, а гъркът си хвана пътя на някъде. В момента в който вече баха "разкопчани" АТВ-тата, всичките ми силици бяха изчерпапни, гръка тръгна, първите 4-5 състезателя бях преминали ендуро часта и скока, т. е. бяха ни затворили вече с 1 обиколка. След като си закачих кил сутча, запалих и тръгнах с мръсна газ и голям риск да се метна, но твърде бързо си надвих нервите и подкарах дишайки дълбоко и по-спокойно. На същото място следващите обиколки седеше Гочев и предлагаше бутилка вода. Поисках бира, ама нямаше /ето как Кетъринг тиима ме проваля/ и затова следващата обиколка спрях за да оплакна устата макар и с водичка.

      Много моля някой от съдийския екип да постне времена "лап бай лап" от неделя.


      П. П. Макар, че това е тема за друга тема, съм много съгласен да организираме едно есенно зимно издание на ATV Challenge CUP. Но да наблегнем на тези, моите тренировки.

      Първоначално публикуван от TROMBA
      ПРОБЛЕМА ГО НЯМА!!!От мен имате 50 литра домашно червено вино"КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ"реколта 2009/Малката Тромба и той е помагал-ора лозето с РЕНЕГАДА/.Свинското се разхожда в района,като обявите датите ще приберем мръвката,че да е прясна! И на питомните им разбирам!
      Смятам,че ако се реализира"SNOW Challenge CUP" ще е върха на тортата!!!!
      ...
      Нямате си и идея Георги, Голямата Тромба колко вкусни неща готви. Семейството ми, заедно с Тюркеджиеви сме опитвали агне на пещ сготвено от Тромбата. Ужасна вкусотия, като си спомня и започвам да слюноотделям. Даже кучката-вълкодавка на жена ми легна по гръб от преяждане...
      Затова горещо подкрепям една такава бъдеща организация и мога да спонсорирам с 2 млади блеещи биологични единици една такава сбирка, както и да участвам със семейството си във веселата подготовка на едно такова издание.

      Неделя в 12 на обяд, ще излъчват филм за "ATV Challenge CUP" по ТВ7
      Ако може някой колега да го запише и да го качи тук, много юзъри ще му бъдем благодарни.
      Последно редактирано от s_s1; 15-10-09, 15:27.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Ако може някой колега да го запише и да го качи тук, много юзъри ще му бъдем благодарни.
        Генчев, "Булсатком" са закодирали сигналите и вече не можем да записваме...
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-10-09, 10:13.
        [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Виждам, че има интерес и подкрепа Мисля, че 12-13 декември е добра дата...

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Виждам, че има интерес и подкрепа Мисля, че 12-13 декември е добра дата...
            "SNOW Challenge CUP" 12-13 декември
            Колко бързо идеите се превръщат в реалност,когато има единомислие!!!Христов покажи пак,как се прави празник!

            P.S. Продължавайте с бонусите,купона да е пълен!

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение

              Някой да има видео от старта на 4WD в неделя.... бих бил благодарен ако може да го сподели с мен трябва ми за да анализирам това онова....
              Старта го има на видео, заснет от няколко гледни точки. Има и събитията малко след старта (10 сек. по-късно) заснети от хеликоптера. Ще видиш монтираните кадри по ТV7 в неделя. Не знам дали ще е достатъчно за анализа?!
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Ей ,няма спирачки тоя човек!
                WWW.FBRALLYRAID.COM

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Eто ви линк, към всички снимки нащракани от мен, за щяло и нещяло

                  http://filchev.snimka.bg/auto-racing...31455.15364299
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Много ми харесва идеята и очаквам да се съберем.

                    Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    ...
                    Генчев, "Булсатком" са закодирали сигналите и вече не можем да записваме...
                    А TV7 само чрез булсатком ли се излъчва? И няма ли начин да се запише, или да се получи предаването на някакъв носител?
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-10-09, 10:15. Причина: последната добавка
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Всичко хубаво ама 4WD пак ни забравихте След малко ще се опитам да кача на фтп-то клипчето от камерата

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                        Всичко хубаво ама 4WD пак ни забравихте След малко ще се опитам да кача на фтп-то клипчето от камерата
                        Първоначално публикуван от BEAST1
                        +1
                        Ей това, точно аз, не го разбирам! Пък качи ли Трайков филмчето, от камерата на каската, ще имате тотално надмощие, от към видео, спрямо 2WD
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          kocha Говоря от към снимки от към клипове нямам претенций Проблема е ,че немога да се оправя с фтп-то и да кача клипа(мисля да кача и от враца ,но са много кални )

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            И в цялата еуфория да не забравим хората, които се грижеха за състезанието и без които нямаше да го има
                            Както винаги "железния" Главен съдия Вера Лагадова и Мариела Христова...



                            И отбора на "Гринуич" Теди, Дънди и Митко...няма грешка в секундите



                            За Близнаците и Калин си знаете...винаги където трябва, когато трябва...



                            Пламен дойде от победелник и заедно с Митко и Калин разказаха играта на балите и колчетата



                            Димитър се изяви даже и като фотограф и контрола, ама с двете заедно трудно се справяше



                            Гочев имаше голямо желание да помогне и го сложихме на леко място на рулетката...заради ръката, но там се оказаха най-сложните заклещвания



                            Благодаря на Коча (Филчев) Калин Лесидренски и Десо Цеков, които въпреки, че бяха на състезание пак успяха да ударят рамо на Организацията
                            Не на последно място искам да благодаря и на "обичайните заподозрени" Валтер, Цецо и Лазар от "Ослар" без които нямаше да има толкова състезания в Троян и Троянския Балкан
                            Благодаря и на екипа на "VTA Extreme TEAM" за осигурената охрана и хеликоптера, смятам, че вече "семейството" и екипа се разраства
                            Понеже екипа вече се доказа, ще им дам възможност да се изявят и на "SNOW Challenge Cup"
                            До нови срещи...


                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-10-09, 14:50.

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Току що видях анонса по "ТВ7Ю...много як, само "четворки" и тук-таме "кралския" клас
                              Големи скокове в локвата, чак пръска кал от телевизора

                              ПРЕДАВАНЕТО Е УТРЕ В 12.00 по "ТВ7" !!!

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Току що видях анонса по "ТВ7Ю...много як, само "четворки" и тук-таме "кралския" клас
                                Големи скокове в локвата, чак пръска кал от телевизора

                                ПРЕДАВАНЕТО Е УТРЕ В 12.00 по "ТВ7" !!!
                                ОСТАВАТ 30 МИНУТИ ДО НАЧАЛОТО НА СУПЕР РЕПОРТАЖА ПО "ТV7" !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X