Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    По-късно...трябва време да избера между 1000 снимки...
    По-късното не мина ли?Чакаме да видим събитието през твоя обектив!
    Ето малко снимки от ПАДОКА,за какво могат да се използуват още MAXXIS RAZR 2
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Desislav Cekov; 14-10-09, 07:56.

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Днес, "КоchTV" ще излъчва, финал-2WD

      Започвам с лек анонс:, "Как израелец, хвърчи, през окоп, гонен от палестинци"



      Това са, така наречените слонски стъпки, познати на участниците!
      За останалите, по-късно, ще има сравнителен материал!!!
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Тачката трябва да получи приз за най-добър freestyler в клас 4wd, чак се чудя за какво му е 4х4 като той кара само на задни гуми
        п.п. Филчев пак ни разби с медийно отразяване
        Зорница Тодорова

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Започвам с лек анонс:, "Как израелец, хвърчи, през окоп, гонен от палестинци"



          Това са, така наречените слонски стъпки, познати на участниците!
          За останалите, по-късно, ще има сравнителен материал!!!
          Абе Филчев недей да правиш глупости къв сравнителен материал и аз гледах на "лапите" първите три обиколки в неделя ...само Николен ги прескачаше подобно на Охана всички други вкл и Фабянката минаваха еваш еваш...)) но както каза Десо засега е голяма лъжица израелеца, но не е невъзможно да се стигне и неговото ниво стига да се тренира и да идват подoбни състезатели, от които да се гледа как се правят нещата !
          P.S.
          Kато казавам яваш-яваш не искам да обидя никoй и аз взех участие в състезанието в събота и имам представа как се минава през тия дупки и как бие кормилото,
          но отстрани като се гледа в сравнение с Охана си е точно едвам едвам !
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 10:01.
          KFX 700
          MEBELIX ATV-TEAM
          0878114344

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
            .........................................................................................
            P.S.
            Kато казавам яваш-яваш не искам да обидя никoй и аз взех участие в състезанието в събота и имам представа как се минава през тия дупки и как бие кормилото,
            но отстрани като се гледа в сравнение с Охана си е точно едвам едвам !
            По-късно, ще ви пусна запис на Стоянчо, как минава 'лапите' и Охана не може така, пък и не го бие в ръцете, хич
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Напротив, сравнения трябва да има! Добре е че има много снимков и особено видео материал в които могат да се направят сравнения и всеки да си види грешките!
              Поздравления за Филчев, бил е навсякъде - БРАВО!

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Днес получих благодарствен мейл от ОХАНА, накратко...догодина ще кара всички кръгове

                "hii theodori.
                first i need to pay for you for the guard brake from the DS, i really enjoy in the race last weekend and i will came to next year for all the cup.
                i want to say big big thank for every thing !
                Eliko Ohana 14"

                П.П.

                Елико вече е член на форума...
                Да следи развитието и подготовката на конкуренцията, че Десо нещо го е стреснал...бил от скритите музикални лимонки
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 10:55.

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Да напълно сте прави че трябва да има сравнение но тоя минаваше като самолет както се и вижда от видеото все едно там няма нищо различно от предшестващия го участък даже още ми е странно как една малка бабунка с височина около 10см му дава такъв отскок че да ги прелети до края!Другото което ми направи силно впечатление е че караше голяма част от трасето прав!
                  KFX 700
                  MEBELIX ATV-TEAM
                  0878114344

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Напротив, сравнения трябва да има! Добре е че има много снимков и особено видео материал в които могат да се направят сравнения и всеки да си види грешките!
                    Поздравления за Филчев, бил е навсякъде - БРАВО!
                    Вярно, Коча е всевиждащ и всеезаписващ!
                    И мен ме интересува много дали ме е "хванал" на трапеца, че 3 дена не ми стигнаха да му "хвана чалъма".

                    А Стоянчо отдавна съм го признал. Също, ако знаете на излизане от дерето колко бързо минава през неравностите. Там го пуснах и се опитах да карам след него, но АТВ-то ми така подскачаше, че малкото ми мозък стана на суроватка. Следващия състезател, зад Стоян, също не беше по-бърз от мен на тези неравности и не можа там да ме изпревари, успя на завоя преди моста, че влязох с много голяма скорост и като спирах не можах да затворя завоя и той прескочи моста преди мен.

                    П. П. Вече трети ден гледам снимки и най-вече клипове, благодарение на /знаете кой/ вече ми намаля мускулната треска и пак ми се кара.
                    Много добре се разтоварих на това състезание, много готино си изкарахме.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Днес получих благодарствен мейл от ОХАНА, накратко...догодина ще кара всички кръгове

                      "hii theodori.
                      first i need to pay for you for the guard brake from the DS, i really enjoy in the race last weekend and i will came to next year for all the cup.
                      i want to say big big thank for every thing !
                      Eliko Ohana 14"

                      ...
                      Какво пак му се е счупило на "това нещо" та си му давал части ?

                      Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
                      ...все едно там няма нищо различно от предшестващия го участък даже още ми е странно как една малка бабунка с височина около 10см му дава такъв отскок че да ги прелети до края!...
                      Да Тишо, това е разликата между класните пилоти! Правят го защото имат много участия на силни състезания и те са гледали, сравнявали и тренирали!
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 11:11.

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Какво пак му се е счупило на "това нещо" ?
                        "Това нещо" не се чупи никога, това да не ти е някаква йоника или ония оранжевите с лепилото
                        Нямаше заден бъмпер ( АТВ-то му беше ново) и му обясних, че по нашия правилник няма начин да стартира така...
                        Тогава се сетих, че имам на моята извънземна DS-ка и му дадох моя бъмпер...проверен вече във Франция
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 11:20.

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          ...моята извънземна DS-ка ...
                          ще падна от стола, моля те!

                          Като рече бъмпер искам да видиш какво стана с моя след като на 2-рия "шанс" На първия завой Кремзар се завъртя пред мен ударихме се челно, а след това получих силиен удар от зад от друг състезател!



                          Мисля че това ме спаси да продължа състезанието без тежки повреди!!! Само си представям ако не е бил бъмпера как сега щях да търся заден супорт, пиньон или задна вилка! И щях да се присединя към Филчев със снимките през оставащите "шансове"

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Първоначално публикуван от Desislav;
                            , а след това получих силиен удар от зад от друг състезател !
                            Браво Цеков, всички ти се кефим, колко си издръжлив отзад !

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              ще падна от стола, моля те!
                              Десо, понеже ми ги няма очилата, моля те да разчетеш каква марка е това извънземното АТВ, че такова истинско май само Антон има...

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                през 9 планини мина та в 10-та да да намериш некои с "това нещо" дето кара добре за да го довлечеш тук. Тои и Фабиани беше извънземен като доиде пък сега...
                                А представяш ли този как ще кара с YFZ? Ще ни затваря с обиколка, добре че беше с тая бангия !

                                пп Абе това как не се счупи цели четри дена!!!??? Хрупаше и скърцаше като на 20г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X