Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Продължавам.



























    И заключителните изпълнения!













    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      А, пропуснал съм Генчев!!! Който се представи, учудващо добре, през всички дни!

      Последно редактирано от kocha; 14-10-09, 22:54.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Здравейте и от мен(страшилището на Ре....е)нямах нет няколко дена,но вече сьм на линия.Както винаги нивото беше още по нагоре всичко беше наред даже си мисля как Тодор не реши и ние та караме по два манша(шанса)можеше още Гьрци да отпаднатмайтап.Искам да кажа,че според ен и в нашият клас доста са се проминили нещата за две години всички задобряваме,но Марти(Тромбата )ни показа ка трябва да се тренира и да се кара ако искаш да стьпиш на сталбичката честно да си кажа не вярвах,че в сьбота ще издьржи,но браво направо ме шашна.Щом мина пред мена все пак нали Тачката-страшилищетонека малко да разведрим опстановката прочетох цялата тема имаше много интерестни постове и разни глупости на таркалето,но всичко е добре когато завьршва добреМисля че всички видяха колко са задобрели нашите момчета и момичета и че и ние се движем с добро темпо така,че колкото по голямо разнуобразие участници толкова по добре.Благодаря на Троян-Орга-и всички участници особенно на тези от нашия клас евала голям купон си спретнахме.АААААА.....и се сетих хич да не ви е от чужденци Гьрци, Харвати Словенци и т.н. ще се видим пак
        [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Едно преминаване на Елико, накъсано по кадри




































          Ако ми остане време, ще надробя един клип на Наколен, да видите, че е същото
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            И накрая, гвоздея на програмата, Стоян Козаров



            Който го повтори, има почерпка от мен
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Абе ТРОМБА какви са тези прасета по темата бе - точно исках да кажа нещо сериозно и ти.... ПРАСЕТА и вино чак...........



              Привет и от мен,
              радвам се, че бях част от това събитие ATV CHALLENGE CUP 2009 III Кръг - за мен беше чест и удоволствие!!!
              Всичко беше направено с голямо желание и малко пари....., но беше добре
              Който не дойде само трябва да съжалява, колкото и клипа да пусне Коча пак не може да пресъздаде на 100% атмосферата на трасето, в падока, в предстартова зона, на самата стартова решетка - когато пилотите форсират своите двигатели, а ауспусите трещят....... Нито ще почуствате аромата на бензин или как прахта от трасето скърца между зъбите Ви
              Едно голямо БЛАГОДАРЯ за всички които се постараха това да се случи
              Аз каквото обещах си го изпълних - едно достойно представяне (демонстрирах ръст в представянето си) и сега ще добавя още едно обещание: Догодина повече....., а защо не и приз (.....имам си една мечта)

              ПП Някой да има видео от старта на 4WD в неделя.... бих бил благодарен ако може да го сподели с мен трябва ми за да анализирам това онова....
              Няма да отмина с безразличие и някоя и друга атрактивна снимка от фотоапарата на господин Христов от нашия клас де
              Последно редактирано от Стефан Слабов; 14-10-09, 21:50.
              0887 246718

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
                хехе абе човешкия фактор е най категоричния принос за победата в случая си мисля но и добре подготвената техника също е огромен + ... аз като закарах мойто возило на Д.Дол този Охана каза че такъв модел за пръв път вижда но тва е заради оптичния тунинг дето съм му наслагал
                !Такова кормило имаха поне 10 човека от учащтващите още на първия челиндг и струва около 400 долара + доставката от САЩ но Десо и Трипера знаят по добре те караха доскоро с такива но в щатите повечето GNCC участници карат с Фаст Флехх защото обира вертикалните вибрации и при преобръщане поддава пък и да се счупи то е разглобяемо и се сменя само счупения евентоално елемент който може би струва колкото ново кормило pro тяипар
                Ти не караше ли едно кавазаки 700 оранжево,или с нещо друго си се състезавал,защото в неделята не те видях с кавата?
                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Засега мислим календара, до края на другия месец ще ги обявим, но най-вероятно първия ще е във Варна през март месец...
                Смятаме да направим три кръга Чалъндж и три кръга Ендуро Чалъндж...заедно с моторите, че и те да "намажат" нещо...
                Г-н Христов, а нещо в околностите на София няма ли да има ? Досега само на далечко от София са се състояли чалънджите, сега и във Варна...
                Дайте малко и към Софията

                П.П. Ако Филчев продължава в същия дух, догодина няма да има зрители...всички на него ще чакат!
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 21:52.
                [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
                  Г-н Христов, а нещо в околностите на София няма ли да има ? Досега само на далечко от София са се състояли чалънджите, сега и във Варна...
                  Дайте малко и към Софията
                  Има вече предложение и идея да го направим в София заедно с колеги от

                  По-нататък ще има повече инфо...

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Така изглежда полигона от сателит...още не сме си купили, но и това ще стане
                    Чакаме оферта от NASA А след малко снимки и от хеликоптера

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Да, наистина работим по взаимна идея с Т.Христов за организацията и провеждането на кръг от "ATV CHALLENGE CUP" в района на София !
                      Смятаме, че няма да се забавим много с такова провеждане. Скоро ще имаме подробности
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-10-09, 08:25.

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Малко снимки от въздуха...изглежда доста различно















                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          ДНЕС ПРИКЛЮЧИХМЕ С МОНТАЖА И ОЗВУЧАВАНЕТО НА РАЗШИРЕНИЯ РЕПОРТАЖ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО. ПОЛУЧИ СЕ ФИЛМЧЕ С ДЪЛЖИНА 35 МИНУТИ, В КОЕТО ИМА ПОЧТИ ВСИЧКО - БОКСОВЕ, ХОРА, ОТКРИВАНЕ, ПИСТАТА ОТ ВЪЗДУХА, ХРОНОЛОГИЯ ОТ ВСЕКИ ЕДИН МАНШ, ЗА ВСЯКА ВЪЗРАСТ И КЛАС ПО ОТДЕЛНО, НАГРАЖДАВАНИЯТА И МАЛКО ИНТЕРВЮТА , ПРЕДИМНО С ОХАНА, КОЙТО ЧРЕЗ МЕДИИТЕ БЛАГОДАРИ НА ХРИСТОВ ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО. ИЗЛЪЧВАНЕТО ЩЕ Е В НЕДЕЛЯ. ЗА ТОЧНИЯ ЧАС СЛЕДЕТЕ ПРОГРАМАТА НА ТV7. ВЕЧЕ СЕ ВЪРТИ И ПРОМО-АВТОРЕКЛАМА НА ИЗЛЪЧВАНЕТО.
                          Приятно гледане!

                          Според мен този кръг наистина стана един от най-приятните и интересни до момента. Атмосферата състезатели, организатори и публика беше на ниво и всичко си вървеше много добре. За щастие и времето бе с всички. Явно този път г-н Христов е забравил да се моли за дъжд, както обикновено...
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Сега видях в сайта на TV7. Неделя 12:00 часа, ще е излъчването.

                            Остава ни само да чакаме.
                            [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              След като Филчев се "изпразни" от към видео и екшън, време е за снимки
                              И задължително първо със серията "Муцуни и муцунки"
                              Няма как да не започна с Генчев, той беше приятната изненада на състезанието и единствено получих укори от кетъринга, че наблегнал на карането



                              Колев толкова е напреднал с материала, че вече кара без да стиска кормилото...то няма и с какво де...



                              Мацките както винаги в предстартова треска и големия въпрос с колко ще ги затвори Малката Тромба



                              Фристайлъра Алес Розман не успя да покаже на какво е способен, но страшно му хареса състезанието и одобри рампата за скокове



                              Който няма истинско АТВ тренира с каквото има...



                              Направи ми впечетление, че възрастовата граница при джуниърите е много "разтеглива"
                              Гледам по снимката много дърти джуниъри или още детското в тях още не е заминало



                              Няколко Тачки на едно място... Без малко и таткото да грабне купата...ама като смени машината



                              И гостите...Дани Охана баща на Елико и мениджър на отбора !
                              Много му хареса организацията и ни покани в Израел да спретнем един Чалъндж



                              И звездата Елико Охана...



                              Нийл не успя да покаже възможностите, но загатна, че ще мъчи "четворките"



                              А това е стимула на Елико...



                              По-късно ще пусна още...
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-10-09, 13:15.

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                И малко снимки от новата част на трасето...

                                Николен...



                                Антон...



                                Фабиани...



                                Стоянчо Козаров...пак лети...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X