Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

    Добре де сега по коя телевизия ще го дават
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

      Необходими ли са снимки за баджовете на механиците??Защото сега гледам ,че срок-а е до днес...някои може ли да ми отговори или да ми даде телефон за връзка с Мариела Христова или Тодор Христов???

      Коментар


      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

        Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
        Необходими ли са снимки за баджовете на механиците??Защото сега гледам ,че срок-а е до днес...някои може ли да ми отговори или да ми даде телефон за връзка с Мариела Христова или Тодор Христов???
        Пратих ти ЛС
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

          Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
          Необходими ли са снимки за баджовете на механиците??Защото сега гледам ,че срок-а е до днес...някои може ли да ми отговори или да ми даде телефон за връзка с Мариела Христова или Тодор Христов???
          Емиле, сроковете отдавна изтекоха... от 01 ЮНИ до 01 ОКТОМВРИ

          Понеже Цецо се притесни за участниците да не се изкалят в едно дере, днес им построи още един мост...
          Домъкна го с G- класата, а после я подпря на едно дърво да не мърда...









          После без жива сила не можеше и с малко напъни и скъсани копчета на панталона, работата стана



          Пламен като типичен габровец пробваше дали лебедката ще го "вози" с моста заедно...



          Разбира се, че веднага тествахме моста...работи ! Щом минава джипката отгоре...



          Днес маркирахме и различните части в "ендуро дерето" За да няма тапи има два варианта, лек, но по-дълъг и къс, но по-труден ! Ще има стрелки, за лесния зелени, а за трудния червени... Всеки ще може да си избира според възможностите !!!
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-10-08, 15:30.

          Коментар


          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

            И без малко да пропусна вестник "Борба" от Велико Търново

            Коментар


            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

              Днес трасе-консултантите Цанови провериха трасето... Петър не хареса единият от скоковете и започна да "дирижира" камионите
              В Америка имало много "Камаз"-и и нямаше проблем с насочването...





              Утре до обяд ще го довършим, но засега скока стана по-атрактивен





              Оказа се, че едно изкачване е тясно и трудно ще минат две АТВ-та и Цецо веднага го разшири, като направи и байпас за по-сигурно...





              Бях се притеснил, че времето се оправи и пистата изсъхна, но тази вечер вали...хубаво и обилно...
              Утре ще публикувам точните часове и предавания в които ще се излъчват репортажи и преки предавания на състезанието !!!

              Коментар


              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                Много сили са хвърлили организаторите в подготовката на състезанието, браво !
                Всяко подобно мероприятие в какъвто и да е формат е добре дошло за състезатели и фенове.
                Тодоре, пожелавам успех на екипа и състезанието и нека "ATV CHALLENGE CUP" да има много такива издания и занапред !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                  Наистина много работа са хвърлили тези ентусиасти .Браво Тодоре,успех в начинанието.Стискаме палци за нашия представител номер 47 дано не останем само със стискането!!!!sS4F.
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                    От гледна точка на капризната публика ще направя оглед на терена: сега ще грабна под мишница 1 лаптоп, за да проверя безжичната мрежа, специално съм обядвал само 2 кебапчета с 1 бира, за да ми е празен стомаха и ей сега паля колата и отивам да погледна това чудо на чудесата, дето Тодор и сговорна дружина са го сътворили.
                    Ако жена ми ме повози с АТВ-то мога и трасето да обиколя, само да не тръска много, за да не ме напусне апетита.
                    Последно редактирано от s_s1; 09-10-08, 13:46.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                      Pistata e mnogo dobra!Men lichno mnogo mi haresa....samo deto napravih 4 obikolki i bqh kapnal....imam i snimki no neznam kak da gi kacha.

                      P.P. izvinqvam se za maimunicata no tuk nemoga da namerq kirilica

                      Коментар


                      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                        Първоначално публикуван от s4f Преглед на мнение
                        Наистина много работа са хвърлили тези ентусиасти .Браво Тодоре,успех в начинанието.Стискаме палци за нашия представител номер 47 дано не останем само със стискането!!!!sS4F.
                        споко аз съм тук
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                          трасето е супер.Браво на Тодор и Цветан и на всички които са се включили в работата по трасето.
                          Публиката която днес беше по трасето и с които успях да говоря, са въудошевлени и всички очакват уникално състезание.
                          Успех на всички състезатели ,
                          и аз се надявам че ще стане страхотно състезание
                          В момента съм на 500м от пистата и чувам че все още има ентусиасти които бръмчат по пистата
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар


                          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                            Вече има стартова решетка за утрешния ден след много емоции и адреналин на трасето
                            Състезнието бе открито в 13 часа с духова музика и мажоретки и много журналисти...





                            Разбира се и поздрави от официалните лица, организатори и спонсори



                            Първи на старта зстанаха децата, а след тях жените ! Снимки от тяхното представяне ще пусна по-късно, че останаха в другата карта... Доста зрелищни обиколки и супер екшън



                            В клас "2WD" предстоеше истинско зрелище и ревът на 25 АТВ-та побърка публиката Имаше много екшън, двубои и майсторски изпълнения ! Колегите от Гърция показаха, че са добри кросисти, но дерето с ендуро елементи ги измъчи...









                            При "тракторчетата" в клас "4WD" интригата както винаги бе между "Kawasaki" и "Renegade" !
                            Супер атракция направиха Явор от Вромос и Сашо Каранов...захапани до последно и успех за Renegade в днешния ден на финала...





                            Кой каза, че 4х4 не скачат ?!? Скача всичко, стига да е на състезание...















                            А това тук е трикратният Шампион по Оффроуд на България Краси Илиев-Долфи... Днес се качи за първи път на Renegade, но но вече успя да се омята и се научи да скача



                            Иво Върбанов днес направи всичко възможно да направи On-line предаване за форума, но БТК ни прецакаха и за утре ще се опитаме да увеличим трафика, за да издържа голямото натоварване...
                            Тази вечер по НОВА имаше уникален репортаж, ще го кача по-късно, а в неделя за финалите ще се предава пряко по РИНГ ТВ от 12.00 до 13.00, по ББТ о 13.30 до 14.00 по НОВА от 14.00 до 14.15 и от 15.00 до 15.15 !!!
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-10-08, 19:52.

                            Коментар


                            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                              Без малко да пропусна стартовия списък и времената от днешния ден !






                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-10-08, 23:24.

                              Коментар


                              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                                Току що завършиха сериите на "Деца" и "Жени"
                                Оспорвана борба и категорична победа на Маргарит Тюркеджиев в клас "Junior"
                                Иван Генчев беше безкомприсен в клас "Мини Джуниър", а при жените се разви люта битка между "Болярката" Зорница и Вили Пенчева от "Еди Моторс"
                                В крайна сметка с малка разлика се наложи Зорница...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X