Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Отдавна чакам това състезание и се надявам, че ще е състезание, а не екстрийм тест където, ако не си с КFX700 да преодолееш насипа, шумата, тревата по баира, се пребираш обратно... или по-лошо "потенциална тапа", щото някой не измислил алтернатива за изпреварване !
    Основната насоченост на състезанието е техничност и издържливост, ще има от всичко, но не в крайности
    За да се избегнат "тапите" трасето е много широко, а в по-трудните елементи има алтернативен лек заобиколен вариант, т.е. всеки си избира според възможностите
    Вече са готови проектите и за фланелките на клас "4х4" ! Ето така ще изглеждат



    В наградният фонд с предметна награда се включиха и нашите приятели от



    Победителят в клас "2WD" ще получи масажен стол "Директор" на стойност 1500 лева



    Останалите призьори в различните класове ще получат ваучери за отстъпка на стойност от 300 до 500 лева
    Интересна е наградата за победителя в клас "Junior" - "Скачащи обувки"
    Ето в това видео можете да ги видите -
    http://www.youtube.com/watch?v=BYF5PXDqqrk

    Кликнете върху банера, има много интересни неща...

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-09-08, 18:15.

    Коментар


    • #62
      До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

      Джуниър и жени по трака на 2wd и 4wd ли ще се движат? Заедно ли ще се тръгва ?
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-09-08, 15:15.
      sigpic

      Коментар


      • #63
        До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

        Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
        Джуниър и жени по трака на 2wd и 4wd ли ще се движат? Заедно ли ще се тръгва ?
        Дами и Джуниъри карат по съкратено трасе с по-малко обиколки, Мини Джуниър Джуниър стартират заедно, но имат отделно класиране !
        Жените стартират отделно по същото трасе с маааалко повече обиколки

        Коментар


        • #64
          До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Дами и Джуниъри карат по съкратено трасе с по-малко обиколки, Мини Джуниър Джуниър стартират заедно, но имат отделно класиране !
          Жените стартират отделно по същото трасе с маааалко повече обиколки
          Това е супер, че ще стартират заедно!

          Бях Ви питал за наградния фонд на мини джуниър и ми отговорихте да чета форума, ама там за минито нищо няма. А сина ми ме пита, че иначе нямало да имал стимул да кара /как бързо бързо проглеждат, още не може да сметне бакалска сметка, ама е отворен/.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #65
            До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Това е супер, че ще стартират заедно!
            Бях Ви питал за наградния фонд на мини джуниър и ми отговорихте да чета форума, ама там за минито нищо няма. А сина ми ме пита, че иначе нямало да имал стимул да кара /как бързо бързо проглеждат, още не може да сметне бакалска сметка, ама е отворен/.
            Клас "Мини Джуниър" се зароди впоследствие поради многото заявки на участници под 10 години Най-вероятно ще се раздели наградният фонд от обявеният за клас "Джуниър"...
            Ако се намерят още спонсори, може да стане същият

            Коментар


            • #66
              До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

              Искам да напомня на всички участници, че срокът за записване и заплащане на таксите е 01 Октомври
              На тази дата ще бъде изнесен списък с редовно записалите се участници
              След този срок ОРГАНИЗАТОРЪТ не гарантира участие на закъснелите екипажи, както и "екстрите" към състезанието ( фланелки, баджове за достъп в зоните и т.н. ) Изключения ще се направят само за чуждестранните екипажи !!!

              Коментар


              • #67
                До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                Анонса и във вестник "МОНИТОР"

                Коментар


                • #68
                  До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                  Пише че ще има 2 или 3 телевизии които ще предават на живо, кои са те или се пазят в таина?

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Пише че ще има 2 или 3 телевизии които ще предават на живо, кои са те или се пазят в таина?
                    В момента наддават няколко телевизии...
                    В края на другата седмица ще публикувам акредитираните медии с право на отразяване и часовете на предаванията по телевизията, а също така и в кои печатни медии ще има репортажи
                    Само да подскажа, че има акредитирана и една чужда телевизия, трета по големина в държавата си...

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                      ВХОДАТ БЕЗПЛАТЕН ЛИ Е ЗА ЗРИТЕЛИ
                      :twisted:

                      Коментар


                      • #71
                        До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                        Да безплатен е входа за зрители

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                          Брей този Тошко какви интересни работи е спретнал. Много добре, браво! От бая време не съм чел форума и за малко да пропусна събитието.
                          Ще взема и аз да се запиша, макар че съм с още по-"НЕ изтинско" АТВ от адаша.
                          Дано да вали.

                          Ще се погрижа и в пазарджишкия всекидневник да се отрази състезаноието.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                            Къде се заявяват хората за pit-stop зоната???

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                              в заявката дописваш
                              Последно редактирано от a4kata_23; 27-09-08, 19:17.
                              :twisted:

                              Коментар


                              • #75
                                До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                                Е аз не намерих....в заявката да пише нещо подобно....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X