Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

    Уникално състезание направиха Тодор и компания, ЕВАЛА ! Каквото и да кажа все ще е малко, на мен лично ми хареса страшно много.
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 07:09.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

      В момента качвам около 750 снимки от 5 дена, не съм си играл да чистя ненужните. Това което ме изненада, че KFX700 стават и за такова трасе, а бях изненадан, че тази машина е в емблемата на състезанието.
      Абе май задкормилното устройство е най-важно.
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-10-08, 23:25.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

        Най-после свалих и финала на "кралския" клас "2WD" !
        За първи път в Българския оффроуд се предаваше на живо по телевизия и интернет цяло състезание и то от трасето
        Мисля, че експеримента беше успешен и постигнахме целта си, все повече фенове и интереса на медиите
        Предаването е 1 час и ще трябва търпение да се свали... файла е 930 МB...
        Показани са и финалите на "Junior" и "Жени"

        Коментар


        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

          Тодоре, най-искренни поздравления за теб и екипите осъществили този празник на "Off road".
          Респектиращо медийно отразяване...!

          Коментар


          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

            Ей това е, мечтата ми се сбъдна! За 1-ви път да участвам на състезание САМО за АТV-та което е супер профи подготвено. Малко е да се каже, че организаторите са професионалисти и са се постарали много ! БРАВО !
            Кога е имало състезание в България с 93 ATV-та, предаване на живо по 3 телевизии, голям брой чужденци, които карат добре, супер добра организация и още куп други детайли ?!?
            Нямаше нерви, дърпаници, караници и други негативни настроения.
            Всички които видях се забавляваха и се кефеха до последно!
            Мога да кажа, че всички които не успяха да дойдат и да вземат участие трябва да съжаляват много.
            Браво на Николен и на всички, които взеха първите места в сериите си, всички те показаха завидна подготовка и перфектно каране.
            За мен е чест, че бях част от това УНИКАЛНО състезание, и се състезавах с най-добрите ATV-ти както от България така и от Гърция!
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 11:56.

            Коментар


            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

              Браво на Тодор Христов и всички участвали в организацията на това прекрасно и уникално състезание което според мен беше най-доброто за тази година. Искам и специално да похваля Близнаците и целия екип от съдии които бяха в дерето, които на моменти рискуваха собствената си безопасност, за да могат да помагат на състезателите и за да избегнат образуването на тапи в дерето.
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 11:57.
              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

              Коментар


              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                Пускам снимките от четвъртък



                Десо пали цигара










                Баща и син в действие

                Тачката

                Петък записване и поставяне на транспондери






                Откриване


                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-11-09, 10:26.

                Коментар


                • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                  тук има 748 снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296009
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                    Браво момчета. Със сигурност следващият път ще има 2-пъти повече участници. Само ако знаете колко се ядосах, че не можех и аз да се пусна по трасето .

                    Искам да попитам организаторите дали няма възможност да има и клас "Хоби" защото аз лично не се включих понеже реших, че това състезание е само за професионалисти. Устанвих обаче, че особенно в клас 4х4 си е почти туристическо каране, ако не гониш задължително първото място.

                    Страхотно състезание. 2 дена беше максимален кеф. Нека има повече такива.

                    Успех.

                    Коментар


                    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                      ... малко снимков материал и от мен
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                        ...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври






                          Имам още но не ми се играе да качвам

                          П.П. кажете каде да кача клипове защото имам много от дерето

                          Коментар


                          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                            Ето малко снимки и филмчета от състезанието. И един интересен момент от събота на сериите АТВ 4х4.
                            Последно редактирано от IvanMarinov; 13-10-08, 12:06.

                            Коментар


                            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                              Тодоре, сега ще ти посоча някои грешки. Долфи е към 120 кила мускули, Явор Вромоса към 50 кила жили. Как ти даде душа да ги сложиш в един клас Близнака пак е с "оная" фланелка и пак не е прана. Мажоретките са само десетина и не пазят сянка на участниците от втори и трети стартов ред. Въобще много слабости ти открих.
                              Сега сериозно, аз от АТВ не разбирам, но това което направи и организира, е достойно за възхищение и прикова вниманието ми. Браво.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                                От името на целия организационен екип искам да благодаря на всички за хубавите думи
                                Това е нещото, заради което си струваше толкова усилия, труд и средства и нищо друго не може да замени добрите отзиви и впечетления от участници и зрители
                                Подготовката на състезанието отне повече от два месеца, над 50 човека работиха в различни моменти на трасето, 4 тежки машини две седмици прехвърляха пръст, тъпчеха, дълбаха, изравняваха, насипваха и оформяха трасето и парковете !
                                През трите дена 6 камери следяха състезателите, четири професионални фотографа, 12 служителя на "3С СОТ", 10 полицаи, 15 съдии, 5 човека отцепление и охрана и 10 човека в най-силния и добре стикован екип за състезания по Оффроуд и АТВ
                                Огромна благодарност към фирма "Ослар" и Цветан Петров !
                                Неговите работници и механизация отхвърлиха основната част от работата по трасето и по самото състезание, а самият той беше навсякъде по трасето



                                Вера Лагадова и Теди Велева държаха изкъсо времеизмерването и "сцепваха" графиците до секунда...







                                Иван Маринов внасяше нужния "130 килограмов" респект и си тежеше на мястото след финала



                                Иво Върбанов успя след 12 часа преговори с БТК ( за някакви женски роднини си говореха ) да свърже линиите и състезанието тръгна On-LIne в сайта на РИНГ



                                Мариела Христова както винаги съвмести няколко функции и вече ще си пуска молба за "щатен" организатор
                                Регистрира участниците, снимаше ги, организираше и следеше изкъсо Благодаря и от тук !!!



                                Близнаците отново показаха, че са мъжки момчета и опита, който трупат по чужбина им помага много и тук
                                Да не забравяме, че това са първите състезатели с АТВ в България още в далечната 2002 година...





                                Благодаря и на Специалната група в дерето в състав Веско Делфина, Андро ( БалканБрат ), Йосиф Лагадов, Киборга ( якото момче с диско-очилата ), Валтер Вачков и Лазар от фирма Ослар ( ток взехме от къщата му ), Владо от Троян, Золтан Злой ( беше Яко ЗЛОЙ ) Стоян Добрев от "Троян Плаза", Ичката от Габрово и многото други, които дадоха своя принос да се получи това състезание и то да бъде успешно
                                Благодаря още веднъж на всички...вече не се притеснявам за Европейски и Световни кръгове...с този екип мога да направя и Между Галактическо...



                                Димитър Христов се научи да "върти" байраците и отговаряше персонално за мажоретките...



                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 13:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X