Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    Уважаеми колеги, след спонтанно възникналата идея за снежно състезание с АТВ и нейното хранително-вкусово осигуряване, дойде време сериозно да огледаме нещата !
    Това ще бъде и един добър завършек с купона на тази изключителна година в развитието на АТВ спорта !
    Предложението на Организационния екип за програма и часови графици ще публикувам по-късно, но отсега искам да Ви съобщя, че в единия ден ще се направи преход около 40 км., а през втория ще се кара на полигона Дълбок Дол !
    Софрата мисля да я спретнем на самия полигон, има място за около 100 човека като още се чудя да извикаме ли музика или ние да си пеем

  • #2
    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    И така, ето я равносметката :

    Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
    Моркова е правен за кал и е най-силен в много кал, защото тя залепва навсякъде и не може да се развие нищо. Елементарно е. То на сухо всяко атв може да върви, дори и музикално. Айде от мен да мине, аз ще се погрижа за мажоретките (вкл. масажистки и др. наименования), понеже Христов нещо пренебрегва тази част от организацията.

    Първоначално публикуван от TROMBA
    ПРОБЛЕМА ГО НЯМА!!!От мен имате 50 литра домашно червено вино"КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ"реколта 2009/Малката Тромба и той е помагал-ора лозето с РЕНЕГАДА/.Свинското се разхожда в района,като обявите датите ще приберем мръвката,че да е прясна! И на питомните им разбирам!
    Смятам,че ако се реализира"SNOW Challenge CUP" ще е върха на тортата!!!!

    Първоначално публикуван от ники крейзи фокс
    Ние отборно влизаме с една каса-джони пешеходеца плюс десет кила шам фъстък

    Първоначално публикуван от BEAST1
    П.П. Аз се включвам с 10л. МУСКАТ ОТОНЕЛ (превъзходна домашна гроздова ракия), 10л. СТУДЕН ЧАЙ (лимон), 10кг. ЛЕД (на бучки), и още нещо.....
    Първоначално публикуван от kocha

    Разбира се, колкото кажете, толкова нося!!!
    Много добра дата, че след нова година, свива голям студ

    Първоначално публикуван от kmeta
    Опс тука имате 10 кила мезета от мене (суджук, пастърмичка, сиренце, кашкавалче), изпълняваме всяко желание на организаторите. !

    Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение

    Христов влиза с прасенце на пещ и 5 кила Троянска сливова !

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Потвърждавам 2-те блеещи биологични единици от моя страна, също и ще помагам с труд и всичко необходимо. Надявам се, че и съпругата ми няма да има против да помага.
    Първоначално публикуван от vesko_r1
    ние от големия клуб БОЛЯРИ мислим да се включим с няколко кега БОЛЯРКА тъмно,понеже е най-актуално зимата.

    Първоначално публикуван от geriood
    Пишете и менАз ще се включа с Бяло вино Сунгурларски Мескет 1 качество
    П.П.

    Искам да Ви припомня, че подобно събиране имаше през 2008-ма година на същото място и можете да видите как протече ТУК

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-12-09, 17:33.

    Коментар


    • #3
      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Ааааа ще се карам!!! Имаше и през 2009 - ПРАСЕТАТА НА "HARD RIDERS"

      Коментар


      • #4
        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Ааааа ще се карам!!! Имаше и през 2009 - ПРАСЕТАТА НА "HARD RIDERS"

        Искам да подчертая, че се получи много добре, много хубаво хапнахме, пийнахме и даже здраво се окаляхме.

        Затова с нетърпение очаквам и тази сбирка за 12-13 ДЕКЕМВРИ!

        Също установих, от че Стефан и Цецо са много готини мъже на разходката:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2%E5%EB&page=3
        и се радвам, че ще се съберем отново.

        Изобщо такива чувства нарират у мен, че се чудя вино или бира да пия сега на обяд, маркирах на календара 12 и 13. 12.2009 г. и вече броя дните.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          Търсят се попълнения за салатите..........
          Хайде бе хора, не бъдете стиснати



          ПП тази тема ще ми докара някоя язва, само като чета и гледам ми се пълни стомаха със слюнка........
          Христов, покани и гръцката група да ни изиграят по едно сиртаки (те и без това не пият много), пък ако имат желание да донесът и някоя и друга каса узо
          Последно редактирано от Стефан Слабов; 16-10-09, 12:00.
          0887 246718

          Коментар


          • #6
            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Там сме с виното и мезето!Дано успея да събера РЕНЕГАДА на Малката Тромба до тогава -така съм го разколачил!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
              Там сме с виното и мезето!Дано успея да събера РЕНЕГАДА на Малката Тромба до тогава -така съм го разколачил!
              Как така няма да го събереш? Хората атомна подводница за 2 месеца произвеждат, а ти един ренегад?!? Че какво му има толкова?
              Я се стегни, наточи комплекта ножове и идвайте!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                КЛУБ РИСК ГАБРОВО МИСЛИ ДА СЕ ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ПО ГАБРОВСКИ
                С ЗДРАВО ЯДИИНЕЕ И ПИИНЕЕ НА КОРЕМ

                Коментар


                • #9
                  До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Така като гледам прогнозите декември го дават да е сух и топличък, така че със снега може и да се разминете,, но като гледам софрата ще компенсира ...
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #10
                    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    И ние от Карлово ще се присъединим с няколко литра Карловски Мискет и анасонлийка(ако има желаещи де)Само да падне снежец да затворят беклемето

                    Коментар


                    • #11
                      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      Трябва да поканим Румен да отрази събитието"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ ,но всъщност той е част от гилдията и вече сигрно е в час да не поема ангажименти за тогава.

                      Коментар


                      • #12
                        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Предизвиквам Миро Дочков на дуел.
                        Теди обеща да ни засича време с телефона.
                        Падналият осигурява масажистки за победителя.
                        WWW.FBRALLYRAID.COM

                        Коментар


                        • #13
                          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Тодоре, вече сте в Календара, а кото се видим, ще ти дам подарък едно шише уиски Грантс от мен, ама от 4,5 литра. Та да се почерпите за здравето на всички.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                            Предизвиквам Миро Дочков на дуел.
                            Теди обеща да ни засича време с телефона.
                            Падналият осигурява масажистки за победителя.
                            Не че ми пречи де, но коя ще е първата дисциплина? А масажистката да го не отнесе от времеизмервачката... Може и със пясъчен часовник да ни засича, тя разликата ще е в часове. Десо, нема да е МХ със сигурност.
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                              Не че ми пречи де, но коя ще е първата дисциплина?
                              Миро, ако ще се "ръчкате" с АТВ-та, трябва да си намериш истинско
                              Дънди има пъклен план, в момента изкупува всички налични количества лепило по книжарниците, за да няма за теб и да ти се разпадне моркова

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X