Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    Първоначално публикуван от gonzo65 Преглед на мнение
    Само с бележка от ветиринар
    С тази снимка на аватара, ама хич немога да се сетя кой си

    Иначе, някой да вземе да пусне информация, ще го бъде ли или не, това 'състезание', че май отговорните другари замлъкнаха!!!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #47
      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      С тази снимка на аватара, ама хич немога да се сетя кой си

      Иначе, някой да вземе да пусне информация, ще го бъде ли или не, това 'състезание', че май отговорните другари замлъкнаха!!!
      Разбира се, че ще го бъде Вече даже има списък на "таксите за участие"

      Програмата е следната:

      ПЕТЪК 11 декември

      Приемане на необработени и несготвени "такси за участие" в кухнята на "Троян Плаза"

      СЪБОТА 12 декември

      Приемане на сготвени, готови и наливни "такси за участие" на полигон Дълбок Дол

      11.00 ч. Начало на оффроуд преход от полигон Дълбок Дол по две трасета около 40-50 км.
      По-трудно трасе - водач Миро Дочков
      По-леко трасе - водач Тодор Христов
      След всяка група ще се движи високопродима 4х4 кола за сигурност !
      Предполагаемо завръщане на групите около 15.00 часа.
      18.00 ч. Откриване на софрата и закриване на сезона в залата за брифинги на полигон Дълбок Дол
      Обсъждане на изминалата година, новини за следващата година, формати на състезанията, технически изисквания и календар !

      НЕДЕЛЯ 13 декември


      11.00 ч.

      Стартове, закачки и "мерене на... АТВ-та" на полигон Дълбок Дол
      Свободно отпътуване по желание !


      ВАРИАНТИ ЗА НАСТАНЯВАНЕ


      Хотели и вили за настаняване в района на град Троян можете да изберете ето от тук - http://troyan.start.bg/#b_38650 !
      "Троян Плаза" също е вариант, но е ограничен броя на свободните стаи.
      Още един доста удобен и атрактивен вариант за настаняване
      Това е новооткритият етнографски комплекс Дълбок Дол, в центъра на селото, на 500 метра от пистата !
      Състои се от няколко къщи в автентичен стар български стил, дърво и камък !
      Стаите са с всички удобства, със самостоятелни санитарни възли, телевизор с кабелна телевизия !
      Телефона на стопанина за резервации е 0888331529 Емил !
      КЪЩА ВИЛА РОЗИТЕ и ВИЛА ДОРА са други варианти !

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-11-09, 07:52.

      Коментар


      • #48
        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Организационния Комитет и ръководството на "4х4 Адвенчър" Троян предлагат по време на събитието да се събере финансова помощ
        за семейството на нашия колега Илко Киряков загинал в оффроуд надпреварата "Balkan Off-Road Marathon"
        В залата ще бъде поставена дарителска урна и всеки желаещ ще може да се включи според възможностите си
        В края на мероприятието сумата ще бъде преброена пред всички присъстващи, а в понеделник ще бъде внесена по сметката на семейството

        Коментар


        • #49
          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          ....
          По-трудно трасе - водач Миро Дочков ....
          Е те тука си е.а ма.ата, надали има изявени съзтезатели които могат да му устискат на наливния маратон, и не подготвен 4х4 Жип а автобус ще требва за извозване на геройски падналите под масата.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #50
            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Христов, както виждам организацията е мнооооого яка,и ти благодаря за поканата. Може би със сигурност ще присъствам, но все пак нали знаеш......Ако нещо се обърка ще ме извиниш.

            Коментар


            • #51
              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Мисля, че няма по-подходящ ПОДХОД за закриване на активната година ....Какво му трябва на човека - хапка, пийка, каране на АТВ, е... и т.н.т.....
              Дано и снежец да има, да не е само кал....

              А е хубаво и да не забравяме тези които не са вече между нас...
              Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
              Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
              www.dakarbg.bg
              www.rallyraid.bg

              Коментар


              • #52
                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                Е те тука си е.а ма.ата, надали има изявени съзтезатели които могат да му устискат на наливния маратон, и не подготвен 4х4 Жип а автобус ще требва за извозване на геройски падналите под масата.
                Включвам се по трасето на Миро. Знам, че ще има много завой с наклони и други заигравки.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Първоначално публикуван от pepino c Преглед на мнение
                  Мисля, че няма по-подходящ ПОДХОД за закриване на активната година ....Какво му трябва на човека - хапка, пийка, каране на АТВ, е... и т.н.т.....
                  Дано и снежец да има, да не е само кал....

                  А е хубаво и да не забравяме тези които не са вече между нас...
                  Няма да забравя миналата година на "Прасетата на Hard Riders" колко емоции имаше. В гората бяхме заедно с теб, Илко и други колеги.Тогава бях с Ямаха Волверин 4x4 450cc и яко закъсвах. На Илко по едно време му беше писнало от мен да ме вади от дупките и коловозите. Накрая за капак малко преди да влезем в Троян Ямахата ми угасна и той отново ме закачи на буксир . Голям пич беше Илко и всички се чувствахме много добре в компанията му. Жалко,че вече не е между нас.
                  Подкрепям инициативата на Тодор Христов на сбирката да съберем сума за подкрепа на фамилията на Илко.

                  Тюркеджиев Старши
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-11-09, 10:34.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #54
                    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                    Няма да забравя миналата година на "Прасетата на Hard Riders" колко емоции имаше. В гората бяхме заедно с теб, Илко и други колеги.Тогава бях с Ямаха Волверин 4x4 450cc и яко закъсвах. На Илко по едно време му беше писнало от мен да ме вади от дупките и коловозите. Накрая за капак малко преди да влезем в Троян Ямахата ми угасна и той отново ме закачи на буксир . Голям пич беше Илко и всички се чувствахме много добре в компанията му. Жалко,че вече не е между нас.
                    Подкрепям инициативата на Тодор Христов на сбирката да съберем сума за подкрепа на фамилията на Илко.

                    Тюркеджиев Старши
                    Бате Марго, защо закъсваше, а аз без гуми /с изтъркани на 50% китайчета/, с Раптор 350 а сина ми на кавасакито, което за първи път караше беше с "сухи" дънлопи, останали на сликове закъса само 1 път, а ти с 4х4 сериозна машина да се излагаш.

                    Да Ви припомня кадри от готината разходка /много свинска, кална беше/
                    Първоначално публикуван от pepino c Преглед на мнение



                    Бокса......


                    След ремонта - успешен беше !!!!!!!! - групата намаля .....
                    Малко снимки горе по върховете - дето няма кал и е бяло....






                    Припомняйки си готиния уйкенд, с нетърпение очаквам отново да се срещнем.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      И аз се сещам, и неискам да се сещам! Мнооооо кал бешеееее, ма то свинска работа к'во да бъде!



                      Генчев, познаваш ли го този?





                      Но най-накрая всичко се оправда!



                      Този път обаче ще се съберем доста повече от миналата година когато бяхме над 50 човека!

                      Коментар


                      • #56
                        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Генчев, познаваш ли го този?




                        Този път обаче ще се съберем доста повече от миналата година когато бяхме над 50 човека!
                        Защо си мисля,че ми е познат този от някъде !?
                        Това май е пак той
                        sigpic

                        Коментар


                        • #57
                          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Организационния Комитет и ръководството на "4х4 Адвенчър" Троян предлагат по време на събитието да се събере финансова помощ
                          за семейството на нашия колега Илко Киряков загинал в оффроуд надпреварата "Balkan Off-Road Marathon"
                          В залата ще бъде поставена дарителска урна и всеки желаещ ще може да се включи според възможностите си
                          В края на мероприятието сумата ще бъде преброена пред всички присъстващи, а в понеделник ще бъде внесена по сметката на семейството
                          Първоначално публикуван от pepino c Преглед на мнение

                          А е хубаво и да не забравяме тези които не са вече между нас...
                          Хубаво е такава урна да има на всяко едно събитие, че малко или много през другото време всеки един от нас е улисан в ежедневието си и забравяме малко или много за тези неща.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #58
                            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            Дано да не се вземе за реклама - затова - 10 лв/нощувка на вилата ни - www.livadeto.com за членове на форума за времето на SNOW CUP. Новобранец съм и ми е слабичко ATV-то, но можем да идем заедно до Дълбок дол.

                            Коментар


                            • #59
                              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                              Един въпрос към организаторите - можем ли да дойдем да покараме с Вас без да ползваме софрата?

                              Коментар


                              • #60
                                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                                Първоначално публикуван от bulhomes Преглед на мнение
                                Един въпрос към организаторите - можем ли да дойдем да покараме с Вас без да ползваме софрата?
                                Колега това не е състезание за класиране. На който му се кара и идва на разходката и на пистата.Състезанието е направено за отпускане,да си направим,както се казва "кЕфА" и удоволствието
                                Kawasaki KX250F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X