Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    То ми е ясно, но не се познаваме и не знаем как са порядките при Вас. Не искаме да гледате на нас като на навлеци или натрапници и затова питам.

    Коментар


    • #62
      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Първоначално публикуван от bulhomes Преглед на мнение
      То ми е ясно, но не се познаваме и не знаем как са порядките при Вас. Не искаме да гледате на нас като на навлеци или натрапници и затова питам.
      Тъкмо това и аз щях да питам ...
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • #63
        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Малииии, на този ремонт се познах. Генчев ти от каде ги изкара тези архиви? Това е единствения ремонт правен на път по ПОЛАРИС-а ми. Но грешката бе моя. Никога съм нямал забележка кам ПРЕДАТОРА ама вече го няма.
        Подкрепям много горещо идеята на Христов за помоща към Илко , мир на прахта му. А Марго Тюркеджиев да не се притеснява че сме се бавили заради него, имаше други елементи за честото подаване на въжета . Убеден съм че сега групите ще са доста по големи а емоциите КОЛОСАЛНИ.
        Ще се видим на МАСА-та . Упсссс , първо на трасето .
        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #64
          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          И тортата ще е от мен , нали съм рожденник на 13-ти.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00094.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5137980
          Само без глупости , за ядене е .
          ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #65
            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Подготвяте ли "ТАКСИТЕ ЗА УЧАСТИЕ"?
            7 дни до купона!!!
            Съживете темата малко!!!!



            Цитат:
            Мнение на TROMBA
            От мен имате 50 литра домашно червено вино"КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ"реколта 2009/Малката Тромба и той е помагал-ора лозето с РЕНЕГАДА/.Свинското се разхожда в района!


            Цитат:
            Мнение на ники крейзи фокс
            Ние отборно влизаме с една каса-джони пешеходеца плюс десет кила шам фъстък


            Цитат:
            Мнение на BEAST1
            П.П. Аз се включвам с 10л. МУСКАТ ОТОНЕЛ (превъзходна домашна гроздова ракия), 10л. СТУДЕН ЧАЙ (лимон), 10кг. ЛЕД (на бучки), и още нещо.....

            Цитат:
            Мнение на kocha

            Разбира се, колкото кажете, толкова нося!!!
            Много добра дата, че след нова година, свива голям студ


            Цитат:
            Мнение на kmeta
            Опс тука имате 10 кила мезета от мене (суджук, пастърмичка, сиренце, кашкавалче), изпълняваме всяко желание на организаторите. !


            Цитат:
            Мнение на ДИМИТЪР ХРИСТОВ

            Христов влиза с прасенце на пещ и 5 кила Троянска сливова !


            Цитат:
            Мнение на s_s1
            Потвърждавам 2-те блеещи биологични единици от моя страна, също и ще помагам с труд и всичко необходимо. Надявам се, че и съпругата ми няма да има против да помага.

            Цитат:
            Мнение на vesko_r1
            ние от големия клуб БОЛЯРИ мислим да се включим с няколко кега БОЛЯРКА тъмно,понеже е най-актуално зимата.


            Цитат:
            Мнение на geriood
            Пишете и менАз ще се включа с Бяло вино Сунгурларски Мескет 1 качество

            П.П.

            Искам да Ви припомня, че подобно събиране имаше през 2008-ма година на същото място и можете да видите как протече ТУК


            __________________
            Последно редактирано от TROMBA; 04-12-09, 05:49.

            Коментар


            • #66
              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Ние таксите сме си приготвили (хотел сме си запазили)!!! Нека организационният комитет да даде окончателна програма за събитието (и карането в съботния ден) за да си сверим часовниците и да се организираме овреме да не правим по стар Български обичай всичко в последния момент
              Чакам купона с нетърпение......
              0887 246718

              Коментар


              • #67
                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                КАКВО СТАВА БЕ? РАЗДВИЖЕТЕ МАЛКО ТЕМАТА!!!!!ЕТО И СНЕГА ПРИСТИГА В СРЯДА/КАКТО ВИНАГИ ПО ПОРЪЧКА НА Г-Н ХРИСТОВ/!!!!

                Коментар


                • #68
                  До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Снегът си е направо като по поръчка, ама каде ще бъдем ние Събота вечер ??????
                  До колкото се сещам Брифинг залата на Дълбок дол е скована от дърво. Нека сме сигурни къде ще сме та да знаем с каква екипировка да се запасим, шубата ли да вземам или хавайките .
                  Другарю Христов , въпроса изтрелян право към вас.
                  Чакаме последни корекции в програмата (ако има токива) че да си сверим часовниците. Притеснен съм вече за ТРОМБАТА че онова черното добиче много се застоя, да не се наложи да го транжираме на БАНЦИНГА .
                  АИДЕЕЕЕЕ , МНОГОТО МИНА , МАЛКО ОСТААААНАААААА. 3-дни до началото .
                  ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #69
                    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    Програмата е без промяна, но искам да направя някои уточнения

                    Моля АТВ-та да не се движат на собствен ход из селото, само на платформи и никаква кал по селото

                    Тъй като таксите до този момент няма да покрият апетита на желаещите, ще бъде поканен кетъринг "ВАЛЕНТИНО" за задоволяване на всички вкусови и питейни мераци



                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Разбира се, че ще го бъде Вече даже има списък на "таксите за участие"

                    Програмата е следната:

                    ПЕТЪК 11 декември

                    Приемане на необработени и несготвени "такси за участие" в кухнята на "Троян Плаза"

                    СЪБОТА 12 декември

                    Приемане на сготвени, готови и наливни "такси за участие" на полигон Дълбок Дол

                    11.00 ч. Начало на оффроуд преход от полигон Дълбок Дол по две трасета около 40-50 км.
                    По-трудно трасе - водач Миро Дочков
                    По-леко трасе - водач Тодор Христов
                    След всяка група ще се движи високопродима 4х4 кола за сигурност !
                    Предполагаемо завръщане на групите около 15.00 часа.
                    18.00 ч. Откриване на софрата и закриване на сезона в залата за брифинги на полигон Дълбок Дол
                    Обсъждане на изминалата година, новини за следващата година, формати на състезанията, технически изисквания и календар !

                    НЕДЕЛЯ 13 декември


                    11.00 ч.

                    Стартове, закачки и "мерене на... АТВ-та" на полигон Дълбок Дол
                    Свободно отпътуване по желание !


                    ВАРИАНТИ ЗА НАСТАНЯВАНЕ


                    Хотели и вили за настаняване в района на град Троян можете да изберете ето от тук - http://troyan.start.bg/#b_38650 !
                    "Троян Плаза" също е вариант, но е ограничен броя на свободните стаи.
                    Още един доста удобен и атрактивен вариант за настаняване
                    Това е новооткритият етнографски комплекс Дълбок Дол, в центъра на селото, на 500 метра от пистата !
                    Състои се от няколко къщи в автентичен стар български стил, дърво и камък !
                    Стаите са с всички удобства, със самостоятелни санитарни възли, телевизор с кабелна телевизия !
                    Телефона на стопанина за резервации е 0888331529 Емил !
                    КЪЩА ВИЛА РОЗИТЕ и ВИЛА ДОРА са други варианти !

                    Коментар


                    • #70
                      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Програмата е без промяна, но искам да направя някои уточнения

                      Моля АТВ-та да не се движат на собствен ход из селото, само на платформи и никаква кал по селото

                      Тъй като таксите до този момент няма да покрият апетита на желаещите, ще бъде поканен кетъринг "ВАЛЕНТИНО" за задоволяване на всички вкусови и питейни мераци
                      ХРИСТОВ АЗ ПОТВЪРЖДАВАМ ОБЕЩАНАТА ТАКСА ВИНО-КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ И СУДЖУЦИ/от ония на снимката/!!!!

                      P.S.Предлагам колегите,които се включиха активно в началото на темата с ТАКСИТЕ да потвърдят присъствието си/+ТАКСАТА/ за да няма изненади!!!!Форума предоставя тази възможност.

                      ЗА ОБЕЩАЛИТЕ И НЕИЗПЪЛНИЛИ ОБЕЩАНОТО И кетъринг "ВАЛЕНТИНО" да не ги обслужва

                      Коментар


                      • #71
                        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Аз потвърждавам участие + такса за купона вечерта, а карането го пропускам защото в неделя 06.12.2009г направих дежурният таван със суплекс на RENEGADA в едно дере и го намекичих сериозно и по време на карането ТОЙ ще бъде в ЗУНДЕРТ..... Имам едно предложение от КМЕТА да ме вози като багаж което все още обмислям
                        0887 246718

                        Коментар


                        • #72
                          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Обещаното си е Обещано ние със Стефан сме на линия
                          [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                          [LEFT][/LEFT]

                          Коментар


                          • #73
                            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                            Аз потвърждавам участие + такса за купона вечерта, а карането го пропускам защото в неделя 06.12.2009г направих дежурният таван със суплекс на RENEGADA в едно дере и го намекичих сериозно и по време на карането ТОЙ ще бъде в ЗУНДЕРТ..... Имам едно предложение от КМЕТА да ме вози като багаж което все още обмислям
                            Пък от моето последно каране във Варна,всичките ми гуми се намекичиха! Сега се мъча да ги кърпя,ще видя какво ще излезе.
                            Така,че и нашето каране е под въпрос. Стефчо няма да иб......ме,
                            важното е да сме живи и здрави!
                            Тюркеджиев старши
                            sigpic

                            Коментар


                            • #74
                              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                              Аз потвърждавам участие + такса за купона вечерта, а карането го пропускам защото в неделя 06.12.2009г направих дежурният таван със суплекс на RENEGADA в едно дере и го намекичих сериозно и по време на карането ТОЙ ще бъде в ЗУНДЕРТ..... Имам едно предложение от КМЕТА да ме вози като багаж което все още обмислям
                              Стефчо ще си го взема на задната седалка аз - що моми са се возили там па Стефчо ли да не вземем - хем, ще имаме 2 чифта ръце бре ... .

                              Коментар


                              • #75
                                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                                Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                                ХРИСТОВ АЗ ПОТВЪРЖДАВАМ ОБЕЩАНАТА ТАКСА ВИНО-КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ И СУДЖУЦИ/от ония на снимката/!!!!

                                P.S.Предлагам колегите,които се включиха активно в началото на темата с ТАКСИТЕ да потвърдят присъствието си/+ТАКСАТА/ за да няма изненади!!!!Форума предоставя тази възможност.

                                ЗА ОБЕЩАЛИТЕ И НЕИЗПЪЛНИЛИ ОБЕЩАНОТО И кетъринг "ВАЛЕНТИНО" да не ги обслужва
                                Потвърждаваааам ... 10 кила мезенца от мене както съм обещал!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X