Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

    Аз не участвам и нямам право на глас но, бях на БКС пътеката-така и не разбрах защо се казва така.Обаче номер 70 не видях там поне до края на гоемият дъжд.
    Там бяха тикаите от Плевен,педалите от Габрово-начело с мен и ..............от Стара загора начело със Жоро.Който не вярва ще му проверим трака !!!
    Офффф какви сте трагедии !!!

    Коментар


    • #92
      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

      Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
      така
      както правилно отбеляза миро този трак не е на пачароза
      а сега да ви обесня и случаят как е специално се поинтересувах от него защото заради такива карачи се затри бг-ендурото
      първо при проверката вечерта от гпс на пачароза не може да се извади трак по нормалния начин с две думи няма трак ( това и на мене лично ми се е случвало пример миналата година габровското състезание жоро каза трак нямаш и бях наказан последен след състезанието прожерихме гпс трак имаше но на друго място но си останах последен не ревах като други) хората запознати с гпс знаят че трака го има на няколко места и мойе да се извади.Та на сутринта пачароза реве аз лично викам момчетата вадят му трака от (бак ъпа) или както се казва и той вече има класиране
      а сега по трака
      синия цвят е реалното му каране и то е до контролата след язовирската пътека изобщо не е тръгвал бкс
      след това олабва по асвалта и засича контролата на атв която не е за мотори от там слиза по атв за малко и с мисълта на състезател влиза пак в трасето като не кара точно по него опитва да го сече на няколко места при което сам пада в капана на терена
      след това си взема гпс и финишира пеша
      трака е в мене който иска може да му го пратя да го разгледа обстоино
      Точно това е моя трак а кажи сега как номера като 8888,115,101,613 са преди мене.Трака на613, 8888 и 101 са тук с просто око може да се види.
      Последно редактирано от Pacharoza; 23-06-15, 20:19.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #93
        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
        Вижте и траковете на № 2 и № 888, ако обичате.
        Нено, навярно си пропуснал тази моя молба ?!? Или съвсем целенасочено не ебаваш ?

        Коментар


        • #94
          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Точно това е моя трак а кажи сега как номера като 8888,115,101 са преди мене.Двата трака на 8888 и 101 са тук с просто око може да се види.
          ама ти си яката работа
          обещах ти да ти видя трака и да го предоставя на който иска
          видях и показах
          а ти като голямата работа си още с претенций вместо да се извиниш за всичките лъжи
          че нямало класиране,че ти нямало трака че сме ти го изтрили че не сме ти обръщали внимание и още и още
          признах те за кречетало да не си си ударил главата някъде да бръщолевиш само безпочвени обвинения
          няма да ти обеснявам повече защо си на това място в класирането защото явно не можеш да разбереш че толкова ти е било карането за този ден
          и ако искаш купа с габровска котка мога да ти осигуря без проблем
          поздрави
          за мене твоя случай е приключен
          п.п.мога и трака на рени да ти покажа та да видиш че тя е качила мъховете и е минала по трудно трасе и повече километри от тебе

          Коментар


          • #95
            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

            и тук е момента да благодаря на спонсорите за подкрепата да се организира това състезание и за наградите защото не си спомням от кога не е имало толкова голям награден фонд на ендуро състезание а това сякаш никой не му прави впечатление а е доста по лесно с пари и по приятно за състезатели като има пликчета колкото по дебели толкова по добре

            Коментар


            • #96
              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

              Опа Пачо те тука не уцели трака на 613 е моя..... и не само съм преди тебе! а не ми и признават финала на трака след тубите....и пак те бия ха ха ха .....аре стига сте се дърляли..... БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ си беше
              В ГОРАТА Е ИГРАТА

              Коментар


              • #97
                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                По предните постове ще ги коментирам с едно изречение: "на крива ракета космоса и крив" с лек риск да ми се разсърдят някои.
                И аз си имах своите проблеми, но това е. Каквото за мен, такова и за всички останали.
                Като цяло съм доволен. Хубаво трасе с добри екстреми, леки почивки и хубави гледки. Не ми допадна първата част която беше само папрат и храсти, но и това си го има в ендурото. Единственото непреценено нещо бе презареждането, заради което не успях да мина 100% трака и се наложи да бутам около 5км. Но пък на други им стигна да си затворят добра обиколка.
                За неделята просто нямам забележки, ПЕРФЕКТНО.
                Благодарности на целия Габровски екип отговорен за това състезание, за мен беше голямо преживяване и ще го запомня с хубаво. Специално благодаря на Генчо на контролата и момчетата с него които ми помогнаха. Естествено немога да не спомена и помоща на Джартов които ми спаси мотора от гибел, въпреки борча които имам към него.

                Коментар


                • #98
                  От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                  Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
                  някой да помогне да му кача трака тука не знам как става чае да се насладим на голямото каране за което се вдига такава врява
                  Качваш на FTP-то файла направо както си е в gpx формат и който иска си ги отваря с мапсурса или Гугъл ърт. Естествено и линк трябва да дадеш.
                  Диян Димитров

                  Коментар


                  • #99
                    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                    Нено, навярно си пропуснал тази моя молба ?!? Или съвсем целенасочено не ебаваш ?
                    Не се е...бавам,просто снощи пропуснах да ти пиша за Боян и 888
                    За номер 2 или Боян исках информация,но ми отговориха ,че или не му е записвал ГПС ,или не е предаван за проверка ,защото в техните записки няма нищо ,а за 888 сигурно сме се заблудили с 8888 който е качен по горе.А към 3 часа сутринта когато приключвахме с проверката на траковете останаха два или три ГПС които момчето не можа да ги разчете , като за единия нямаше му кабела за прехвърляне на информацията,който бил по специален.
                    Сега гледам класирането на 888 и виждам, че има 3 наказания по 5км което го дърпа назад в класирането,за какво са не съм му гледал трака ,проверявали са го момчетата и те са ги регистрирали.
                    Обадих се на В.Пантев за 888 и 147 че са карали заедно и да изравни наказанието,да станат по 2 за двамата.
                    Последно редактирано от Ненката; 24-06-15, 09:45.

                    Коментар


                    • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                      Първоначално публикуван от martommm Преглед на мнение
                      А трака на 888 ще го погледнеш ли ? Защото е едно към едно с на 147,и двамата ни има на третата контрола снимани на телефона от момчетата там,и после свърши бензина на 147-ми,аз отидох до Шипка с контролите , източих последните 500грама бензин и се върнаха да му го дадат за да дойде до нас , от там ти звъняхме 4е никаде няма бензин и Змея ни прибра от заведението горе
                      Освен снимки, на Шипка ви отбелязах коректно и върху списъка с участници, преминали моята контрола. Вие бяхте последните преминали Хелп Зоната, докато бях там с колегите. Списъкът бе предаден коректно и би трябвало да е отчетен при резултатите. Обърнах внимание на Ненката и той пое инициатива за корекция в твоя случай. Още се чудя, обаче, вместо Змея да ви прибере защо не ви донесе бензин и да си завършите трака. Бяхте се сетили да минете през обхода и ви оставаше малко и лесно трасе. Знам, че емоциите бяха в повече, но имахте реален шанс да завъртите цялото трасе. Иван Димов постъпи като вас, но колегата след него избра да завърши и успя. Поздрави!
                      Последно редактирано от offar; 24-06-15, 10:54. Причина: Допълнение!
                      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                      Коментар


                      • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                        много ви моля ако някой случайно е намерил едно устройство на спускането към язовира да се обади на 0888540048

                        Коментар


                        • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                          Коригирани класирания за ХОБИ:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                            Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                            Коригирани класирания за ХОБИ:
                            Моля да направите корекция и на АТВ Х-крос, т.к. публикуваното класиране не е вярно поне по отношение на № 358.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                              Искам да благодаря на всички състезатели ,които уважиха Габрово и показаха спортни умения ,хъс и желание да се справят със състезателните терени ,въпреки трудните условия, които се получиха. Поздравявам и целия организаторски екип ,който с желание,голям труд и изключителен професионализъм направи цялото състезание - видях колко много усилия костваше всичко това. Естествено е да има и пропуски ,но за мен по важно е , че след състезанието всички се събраха и отбелязаха слабите места и допуснатите грешки за да могат да бъдат поправени за в бъдеще.Радвам се че бях макар и една малка частица от този екип.

                              Коментар


                              • От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                                Първоначално публикуван от Stoyan-Techito Преглед на мнение
                                много ви моля ако някой случайно е намерил едно устройство на спускането към язовира да се обади на 0888540048

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X