Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

    Като организатор нагърбил се само с атв като трак и класиране
    искам да благодаря на всички който дойдоха и най много на тези който не се отказаха и караха докрай
    само за сведение трасето на атв беше много по трудно от това на хоби мотори и беше 108 км и има 4 атв който го изкараха цялото
    Положихме много усилия като организатори и имаше и пропуски нормално е времето беше постоянно срещу нас но искам да отбележа че всички такси участие се раздадоха като награди а именно 2000 лв в кеш и 1500 лв в бонуси и валчери
    Така че всичкия този труд го правим заради вас и имайте малко уважение.

    Коментар


    • #77
      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

      Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение

      Пачароз дръж се прилично.Това с изтрития трак направо ми се издигна в очите. ЕЕЕ то бива ама вашето е нагло лично за тебе ти извиках на затвореното трасе човека с гпс да го проверява.
      Като го извика човека къде ми е трака пусни го тук.Само знамето където ми е мотора беше оставено. Държа се се както всеки който е трепал себе си и техника за да финишира и накрая да му кажат че са му изтрили трака без да искат. Но според теб щом не съм прав така да е.

      А за моите състезания не зная кой е доволен и кой не но никой не съм оставил в гората стоял съм на финала докато се прибере и последния човек.
      А на твоите колеги АТВстите им поисках резачка а те даже не ме попитаха за какво ми е и какво правя още в Габрово 4ч.след състезанието докато си пекоха пържолите.
      Така че не ми говори че не се държа прилично и че сме сбъркани ХОБИТО защото точно хобито няма никакво класиране.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #78
        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

        виж какво пич това че ти се драска тука няма лошо
        само че пиши факти а не изсмукани от пръстите ти неща няма само с тебе и още 5 човека да се занимаваме тука
        трака ти не е изтрит и ще бъде качен тука и ще се види къде си карал и какво си правил - без да искаме сме запазили всички тракове
        атвистите не са ти виновни че ядат пържоли заслужено след като също са се трепали по трасето което пак ти казвам че беше по трудното
        и не съм оставил никой в гората защото си легнах в 3 и станах в 6 часа да прибера едно атв което беше отишло да спасява мотор прибрахме ги и бях на затвореното
        и за всички класове има класиране
        от 5 реда имаш 6 лъжи
        ще се погрижа за твоя трак лично да бъде изтипосан тука с време скорост и всичко (не мога да разбера защо си мислиш че като проверяваме гпс които са 100 и повече някой ще ти обърне на тебе внимание специално да ти трие трака голяма звезда стана )

        и последно не ми се спори с човек който прави трасе стартира и финишира 1 и се качва на стълбата горд от това
        това си е до самия човек .... лично мнение и нищо лично

        Коментар


        • #79
          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

          Номер 21 е разкрит, той е зет на Нено..............имам доказателства...........

          Коментар


          • #80
            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

            И аз да споделя моите впечатления от изминалия уйкенд в габровската Стара планина.

            Краткия вариянт за тези на които не им се четат моите писаници: Това състезание още дълго ще се помни поради няколко причини:
            1. Големия труд положен от организаторите.
            2. Много здрави спонсори и голям награден фонд.
            3. Големия дъжд.

            Дългия вариант:
            Записването петък вечер: всичко премина много стегнато, бързо и безпроблемно. Въпреки многото участници за минути всичко беше направено и още в петък вечерта преди брифинга си получихме ГПСите с качените тракове.

            Събота навигация: Официалното откриване беше много рано сутринта и нямаше много зрители. На някои, които бяхме прекалили с карането петък вечер ни тежаха главите и слънцето и водещия здраво ни облъчваха.
            Стартирахме и влезнахме в гората. Имах проблеми със съединителя и АТВ-то ми прегряваше, но се движех криво ляво. По някаква причина моя приемник постоянно чертаеше трак в дясно от вкарания на около 20-30 м. Няколко пъти рестартирах, но не се оправи. Трака за АТВ беше правен с много труд и мерак. На 2-3 места от поляна не можех да уцеля къде да вляза в гората, спирах и слизах от АТВ-то да търся трак, че без съединител не можех да маневрирам. Двигателя на моркова грееше почти постоянно. Така стигнах до язовирската пътека, където ме стигна дъжда. С много труд след като се заклещих м/у няколко дървета започнах да качвам пътеката. Минах успешно скалите, но по нагоре заклещих левите гуми в един улей издълбан от пороя. Водата течеше здраво и заливаше цялата машина. Там тотално се изтощи и акумулатора. С много усилия извадих машината, обърнах и надолу я запалих. Пак стигнах да тези тесните дървета, кадето изгасна и не можах да продължа без чужда помощ. Добре, че имаше добри мотористи, които не ме изоставиха и ме дръпнаха да запаля.
            Реших да обходя, но без съединител и с изтощен акумулатор не рискувах да пробвам да мина през боровите трупи. Правих много обиколки и опити да карам по трака без особен успех. Трака ми хареса много но не е за състезание заради сложната навигоция и възможността за тапи. Освен това е толкова дълъг, че стига точно за 2 състезания. Наистина както Краси каза по доста места не е карано преди състезанието. Голямо БЛАГОДАРЯ за положения труд и умения в сглобяването на трасето на Краси и компания.

            Неделя Х крос: Сутринта си валеше тихо и напоително като през есента. Доста се колебах дали изобщо да товаря машините, но все пак решихме да се окаляме. Пристигнахме, а дъжда не само, че не спря, но и се увеличи. Нямат късмет Габровци с времето за състезанията. Да вземат пример от Пачароза и догодина да повикат поп, ходжа, за да се смили оня отгоре и да даде време. Въпреки всичко стартирахме, трасето беше много кално и хлъзгаво, може кебапчета да не съм ял, но кал в изобилие. Нещо е объркано класирането вече писах и се надявам да се поправи. Иначе местноста е много добре е подбрана и за следващото състезание може да се получи уникално трасе.

            За Кетъринга: Така здраво валеше, че от мястото, където бяхме се разтоварили никакъв кетъринг не се виждаше. Може и да е имало, но сори не можах да му се порадвам. За наше щастие наблизо беше опънал яка шатра нашия приятел Стоил-меринджей на най-добрия атевист от Габрово и той здраво ни нахрани и напои, за което много, много му благодаря.

            В заключение: Супер си беше състезанието, то остави в мен незабравими спомени, Габровци са весели и отзивчиви хора и в съчетание с уникалните трасета и гледки от северния склон на Стара планина се получава най-якото ендуро. Благодаря на спонсори, организатори, състезатели и на всички заангажирани и съпричастни към ендурото за незабравимите емоции, които ни донесе това състезание.

            Въпреки дъжда имаше доста хора, които правеха снимки и клипове. Моля да ги споделят тук.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

              Настаняване,организация,представяне,затворено трасе - всичко това беше отлично организирано.Поздравления.Препоръката ми е единствено към траковете на Хоби - една идея по-леки и с алтернативни пътеки.

              Коментар


              • #82
                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
                5 реда имаш 6 лъжи
                Щях да се радвам ако е така но всичко е вярно,в събота се прибрах в 22.30 вечерта пеш в неделя в 18.00 си извадих мотора с помощта на неволята . Пък за карането на познато трасе съм бил винаги против. 5г.правя състезания не съм карал на тях, а това го решиха на Шипка тази година да караме на нашите трасета.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #83
                  От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Щях да се радвам ако е така но всичко е вярно,в събота се прибрах в 22.30 вечерта пеш в неделя в 18.00 си извадих мотора с помощта на неволята . Пък за карането на познато трасе съм бил винаги против. 5г.правя състезания не съм карал на тях, а това го решиха на Шипка тази година да караме на нашите трасета.
                  още една лъжа (това го решиха на Шипка )ти не беше ли там? кой го решиха доколкото си спомням твоя глас се чуваше най много и ти си участвал в решението но пак не си схванал мисълта ми че говоря за морал,човечност,етика и т.н.

                  Коментар


                  • #84
                    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    И аз искам да видя трака на 886,210,8888,147,613,115,101 де видя кой е качил язовирската.
                    Включвам и трак 21-покрит трак преди напускане на трака в синьо75.800км
                    наказание за излизане от трака 30м -5км
                    за класиране остават 70.800
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5667825
                    червения трак е където се е прибирал
                    /да поясня че е имал 91 км ,защото проверяващия го е сметнал с включването от гаража му/
                    трак 70
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:70.jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5667826
                    53.400 без наказание.Стоя Пачарозов е финиширал пеша ,от там където е скочил с мотора в дерето
                    трак101
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101.jpg
Прегледи:1
Размер:68.7 КБ
ID:5667827
                    54.300 без наказание
                    трак 147
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:147.jpg
Прегледи:1
Размер:65.6 КБ
ID:5667828
                    покрит трак 65.00,наказание10км,за класиране 55.00
                    трак210
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:210.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5667829
                    покрит 64,наказание5.00,за класиране 59.00
                    трак613
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:613.jpg
Прегледи:1
Размер:68.4 КБ
ID:5667830
                    54.600 без наказание
                    трак886
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:886.jpg
Прегледи:1
Размер:75.0 КБ
ID:5667831
                    покрит 66.600,наказание 5.00,за класиране 61.600
                    трак8888
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8888.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5667832
                    56.600 без наказание
                    Да разтълкувам пак .Има много малко завършили целия трак и за да уважим останалите 90% ,решихме със съгласието на Жоро Хаджиев ,понеже беше трудно решение останали те състезатели да получат класиране по трак където са го напуснали ,като наказания има за това, че са заобиколили Ганчова чешма от 30мин,равняващи се на 5 км наказание което се приспада от изкарания трак и 147 е получил още едно наказание по алтернативния трак ,където е било много правилно решение от негова страна ,за да прескочи БКС то и да продължи да кара по трака .ТОВА ГО КАЗАХ НА ВЕЧЕРТА.
                    Обработката на траковете трябваше да започнат в 19.00часа, но го отложили докато се завърна от гората ,като малцина знаят, че имаше още състезатели в гората на които оказвахме помощ,като Зв. Бъчваров които беше теглен на ръце в продължение на 1км от контролата на скалата до пътя,заради прекъснато запалване и 441 номер остави своя мотор с едно АТВ в гората ,защото стана 11.00часа вечерта и трябваше да ги прибираме с фенери.Знаех ме за 21 номер ,че се беше хвърлил в едно дере и после разбрах за Пачароза,но нямахме физическа възможност да от реагираме и всичко това че времето се влоши и промени изцяло обстановката.

                    Това са траковете които пожелахте да онагледим.Продължение няма да има КРАЙ.
                    Последно редактирано от Ненката; 23-06-15, 17:41.

                    Коментар


                    • #85
                      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                      На далеч отидохме май с морали и етика.Пусни да видим сега моя трак.
                      Друго не искам нито съм казал че е трудно тресе нито че не ми е харесало напротив беше супер трасе,но искам коректно класиране не да се базикат с мен даже и състезателите които са карали по 10км.и са в 10ката.
                      Пък за човечност не ми говори защото нито ме потърси някой до нито пък ми помогна на другия ден за мотора.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #86
                        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                        Да бе как ще стане това да е моят трак или мотора сам е отишъл тук.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5667835
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #87
                          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                          Пачароз, гледаш неправилния трак, този е на номер 101. Твоя е горния.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #88
                            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                            А трака на 888 ще го погледнеш ли ? Защото е едно към едно с на 147,и двамата ни има на третата контрола снимани на телефона от момчетата там,и после свърши бензина на 147-ми,аз отидох до Шипка с контролите , източих последните 500грама бензин и се върнаха да му го дадат за да дойде до нас , от там ти звъняхме 4е никаде няма бензин и Змея ни прибра от заведението горе

                            Коментар


                            • #89
                              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                              така
                              както правилно отбеляза миро този трак не е на пачароза
                              а сега да ви обесня и случаят как е специално се поинтересувах от него защото заради такива карачи се затри бг-ендурото
                              първо при проверката вечерта от гпс на пачароза не може да се извади трак по нормалния начин с две думи няма трак ( това и на мене лично ми се е случвало пример миналата година габровското състезание жоро каза трак нямаш и бях наказан последен след състезанието прожерихме гпс трак имаше но на друго място но си останах последен не ревах като други) хората запознати с гпс знаят че трака го има на няколко места и мойе да се извади.Та на сутринта пачароза реве аз лично викам момчетата вадят му трака от (бак ъпа) или както се казва и той вече има класиране
                              а сега по трака
                              синия цвят е реалното му каране и то е до контролата след язовирската пътека изобщо не е тръгвал бкс
                              след това олабва по асвалта и засича контролата на атв която не е за мотори от там слиза по атв за малко и с мисълта на състезател влиза пак в трасето като не кара точно по него опитва да го сече на няколко места при което сам пада в капана на терена
                              след това си взема гпс и финишира пеша
                              трака е в мене който иска може да му го пратя да го разгледа обстоино

                              Коментар


                              • #90
                                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                                някой да помогне да му кача трака тука не знам как става чае да се насладим на голямото каране за което се вдига такава врява

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X