Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

    Навигация - Експерт.pdf
    Навигация - ХОБИ.pdf
    Навигация - ATV.pdf

    Коментар


    • #47
      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

      Дъжд,дъжд,дъжд.В такова време приключи надпреварата от четвъртия кръг от БГ Х ендуро шампионата .Затова искам да изкажа моите най големи благодарности най вече към всички участвали състезатели в този много тежък и кален маратон Благодаря на всички които бяха до нас и ни помагаха в това кално рандеву.Екипа с които работихме се оказа доста сполучлив макар и да излязоха някои слабости ,когато времето ни поднасяше своите изненади ,но като цяло се борихме доста с тези трудности .Съжалявам за грозната сцена която предизвиках между мен и Генчо ,за което още веднъж искрено му се извинявам ,но никога няма да допусна някои да се държи грубо и да има арогантно поведение на такива обществени мероприятия,защото на друго място щеше да бъде изключен от състезанието ,но като знам каква силна воля се изисква да се пускаш в такива състезания ,мисля че каквото и да се случваше,като странични събития, труда които беше положил Генчо да участва в това тежко състезание трябваше да бъде възнаграден.Искам още веднъж да благодаря на всички които помогнаха ,участваха и гледаха тази надпревара .
      Миналата година беше сняг ,тази година валеше дъжд,догодина дано времето се усмихне и слънцето бъде с нас. БЛАГОДАРЯ ВИ
      Последно редактирано от Ненката; 21-06-15, 19:29.

      Коментар


      • #48
        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

        Ами класиране?

        Коментар


        • #49
          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

          Класирането, което е публикувано, има много малко общо с истината, предлагам да се огледа съвсем сериозно и задълбочено и да се направи коректно такова.

          Коментар


          • #50
            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

            Да драсна и аз два реда,
            Към организаторите,
            Браво момчета, и момичета.
            Състезанието си беше за мъже, истинско, дълго, натоварващо , кално, мокро, шибана навигация, и всякъкви възможни капанчета и тънкости.
            Ако не беше заваляло , трасето щеше да бъде песен...........която не исках да пея. Получи се страхотно ! На война, като на война.
            Към състезателите,
            Браво на всички, завършиха най-упоритите,подготвени и тактични състезатели. За мен беше удоволствие да покараме заедно, да се видим и да споделим незабравими моменти.
            За съжаление, първия ден имах редки технически проблеми със стомашно чревния тракт . Което наложи спешното ми спиране на няколко пъти сраааам .
            Ще запомня това състезание, луда работа.
            Ненка, ако се надявате догодина на хубаво време, ще развалите традицията.
            Както казва Криско : Било квот било.
            И както каза Пулев : Продължаваме напред.

            П.п. Очакваме фото-сите.
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #51
              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
              Класирането, което е публикувано, има много малко общо с истината, предлагам да се огледа съвсем сериозно и задълбочено и да се направи коректно такова.
              Относно класирането от навигацията ,беше много трудно да се сглоби такова,понеже имаше малко които го изкараха до края и при тях нещата по проверката на трака са ясни -работиш по правилник,но за другите вземахме решение да на правим класиране на база изминати километри от трасето понеже повечето са спрели и напуснали трака почти на едно и също място.Това значеше ,че който е карал най дълго по трака и където го е напуснал окончателно там му се отчитат километрите.В тези покрити километри ако има отклонение 100м.,се наказва с 30мин. който ги трансформираме в километри или 1 час ако е 10км,то 30мин. са 5км .Ако състезател има 1 наказание от 30мин. то се равнява на 5км.и се приспада от покрития трак километраж . Така окончателно се получава неговото класиране по изминати километри.
              Ако някой има претенции че е изминал повече ,ще изискам снимки на тези тракове и ще ви ги предоставя.
              Окончателното класиране от двата дни ,чакам В.Пантев да го публикува днес.

              Коментар


              • #52
                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                ОК, Ненка, за приспадането разбрах, ама за добавянето на километри какъв е алгоритъма ? Щото има доста състезатели, които са изминали по - малко километри, а сте им сложили допълнително - някаква система за бонификация ли сте приложили ?

                Напълно разбирам, че състезанието не протече нормално и е съвсем естествено да има обърквания, неточности и прочие, особено когато нещата се правят на терен и бързо, затова МОЛЯ да огледате добре нещата и да сглобите тогава класирането. Само от пръв поглед - № 8888 е класиран на мястото на № 888 - през цялото време 888 и 147 са се движили заедно и са си помагали, лично ги прибрах двамата от хотела ти на Шипка, аз - № 424 и Боян от Шумен - № 2 - след язовира карахме заедно до БКС-то, заедно с № 33 - Делян Вълчев и № 88 - Ники Колев - си вадехме моторите от дерето и заедно се прибрахме в хотела, № 919 - Жоро Митев - въобще не е продължил след язовира, а се е прибрал по шосето, № 101 - Халтъка - е карал заедно с № 808 - Николай Георгиев - и двамата не са качвали язовирската, а са се прибрали през трупите, сигурен съм, че има още доста неточности. Огледайте ги.

                Коментар


                • #53
                  От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                  Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                  ....За съжаление, първия ден имах редки технически проблеми със стомашно чревния тракт . Което наложи спешното ми спиране на няколко пъти сраааам . Ще запомня това състезание, луда работа....П.п. Очакваме фото-сите.
                  Бях решил надълго и нашироко да пиша колко чаках да те измъкнат с лебедка на мъховете, и как не остана да помогнеш да вадим мотори, а ти си имал много сериозно основание да бързаш... Сори, не знаех, след финала и други състезатели споделиха, че си клечал тук-там.Още 1 път-извинявай!
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #55
                    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                    ОК, Ненка, за приспадането разбрах, ама за добавянето на километри какъв е алгоритъма ? Щото има доста състезатели, които са изминали по - малко километри, а сте им сложили допълнително - някаква система за бонификация ли сте приложили ?

                    Напълно разбирам, че състезанието не протече нормално и е съвсем естествено да има обърквания, неточности и прочие, особено когато нещата се правят на терен и бързо, затова МОЛЯ да огледате добре нещата и да сглобите тогава класирането. Само от пръв поглед - № 8888 е класиран на мястото на № 888 - през цялото време 888 и 147 са се движили заедно и са си помагали, лично ги прибрах двамата от хотела ти на Шипка, аз - № 424 и Боян от Шумен - № 2 - след язовира карахме заедно до БКС-то, заедно с № 33 - Делян Вълчев и № 88 - Ники Колев - си вадехме моторите от дерето и заедно се прибрахме в хотела, № 919 - Жоро Митев - въобще не е продължил след язовира, а се е прибрал по шосето, № 101 - Халтъка - е карал заедно с № 808 - Николай Георгиев - и двамата не са качвали язовирската, а са се прибрали през трупите, сигурен съм, че има още доста неточности. Огледайте ги.
                    За това ти отговорих и как сме правили класирането и като сигнализирате за някого ще се опитаме да Ви дадем снимков материал на изминатото трасе ,след като В.Пантев подаде крайното класиране

                    Коментар


                    • #56
                      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Бях решил надълго и нашироко да пиша колко чаках да те измъкнат с лебедка на мъховете, и как не остана да помогнеш да вадим мотори, а ти си имал много сериозно основание да бързаш... Сори, не знаех, след финала и други състезатели споделиха, че си клечал тук-там.Още 1 път-извинявай!
                      Генчев, явно много нещо не знаеш и не си разбрал !
                      За твое сведение, на местото където ни настигна (изхода на мъховете), седяхме мноооооого дълго. Първо помогнах на Ивайло Арабаджиев, после Имаше три мотора паркирали един до друг . Закъсали и каталясали момчетата, а бяха ЕКСПЕРТИ.
                      Стана тапа и Монката и Момчил и Ивайло и Бараков се опитахме да тръгнем от место , но стигнахме на 10м от изхода. Ивайло успя да излезе сам и замина,Бараковсъщо изкочи (ЗРЕЛИЩНО -със репликата : Който може , го може ) Момчил се качи и ни помогна на всички (БРАВО).
                      Тогава си разпънахме въжетата и извадихме моето АТВ, последва Монката , Веско с мотора и още един или двама мотористи !
                      Не можех да остана да вадя всички ! Все пак гоня класиране, а и помагам избирателно само на ПИЧОВЕ .
                      Ха сега си направи сметката колко мотора и АТВ-та съм помагал да вадим, и колко си помогнал ти !
                      На теб ти е простено, защото знаем че си мрънкалник........ все пак си подбирай репликите, че не се знае кой докъде му е кипнал чайника .
                      Извинен си , ще почерпиш на збора .
                      п.с. Не знам колко сме се мотали там, но като тръгвах пътеката беше почти исъхнала
                      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #57
                        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                        И аз искам да видя трака на 886,210,8888,147,613,115,101 де видя кой е качил язовирската.
                        Последно редактирано от Pacharoza; 22-06-15, 10:42.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #58
                          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                          В хотела е загубена навигация етрекс на нея трябва да пише АТВ номер 444. Ако някой реши да я върне 0888984256
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #59
                            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                            Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                            За това ти отговорих и как сме правили класирането и като сигнализирате за някого ще се опитаме да Ви дадем снимков материал на изминатото трасе ,след като В.Пантев подаде крайното класиране
                            Аз в предния си пост посочих конкретни данни, какво още искаш да сигнализираме ?!? Айде поне на Боян Богданов - № 2 - му проверете трака, че е срамота !

                            Коментар


                            • #60
                              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                              Номер 21 има 92км. от 82 възможни пък няма финал,може би с км. на тези които цял ден му вадиха мотора.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X