Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

    Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
    Всички класирания от 4 кръг от BG X - Enduro ГАБРОВО 2015:
    В класирането от втори ден на АТВ има грешка, защото мен /Св. Генчев/ ме гонеше момчето с 4WD, но до края не ме стигна. А Рени стартира след мен и не ме е изпреварвала никъде.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #62
      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      И аз искам да видя трака на 886,210,8888,147,613,115,101 де видя кой е качил язовирската.



      Не искай трака на 210 ,а на 21 номер.
      Последно редактирано от Desislav Vasilev; 22-06-15, 22:33.

      Коментар


      • #63
        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

        АЗ ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА НЕНКАТА ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО И НА ВСИЧКИ ОРГАНИЗАТОРИ!

        Коментар


        • #64
          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

          Евала на Организаторите за положения труд, мноо убаво си беше както винаги, продължавайте все така. Само малко намалете тея леви завои че свет ми се зави не ми издържа вестибуларния апарат вече.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #65
            От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

            Първоначално публикуван от Desislav Vasilev Преглед на мнение
            Не искай трака на 210 ,а на 21 номер.
            имаш го!някой от организаторите може ли да свали трака ми 21-мотори хоби и да го качи тук?
            Ако пък се съмняваш и във тях-питай ме къде по трака тр интересува дали съм минал и аз ще ти кажа с кой съм карал!
            Последно редактирано от dakota; 23-06-15, 03:10.

            Коментар


            • #66
              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Номер 21 има 92км. от 82 възможни пък няма финал,може би с км. на тези които цял ден му вадиха мотора.
              Пачарозка,дерето в което приключих беше на 5 км. от финала и карах по него надолу два часа почти докато не стигнах до радецки.пък и на бкс-то едва ли са минали много хора без помощ...

              Коментар


              • #67
                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                И аз искам да видя трака на 886,210,8888,147,613,115,101 де видя кой е качил язовирската.
                Ще се опитаме да ги онагледим,ще включим и трака на 21 номер.
                Кой къде е карал и с кого не знам ,но можем да покажем траковете на тези които са си оставили ГПС те за проверка и те са били проверени.
                Последно редактирано от Ненката; 23-06-15, 08:13.

                Коментар


                • #68
                  От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                  Вижте и траковете на № 2 и № 888, ако обичате.

                  Коментар


                  • #69
                    От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                    Първоначално публикуван от dakota Преглед на мнение
                    Пачарозка,дерето в което приключих беше на 5 км. от финала и карах по него надолу два часа почти докато не стигнах до радецки.пък и на бкс-то едва ли са минали много хора без помощ...
                    Аз пък от моето дере излязох на Ръхбито и имам 50км. пък ти 90км. смешно става нали.Ааа и от там имам трак до финала изкарах го пеш и той влиза в 50км.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #70
                      От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                      Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                      Генчев, явно много нещо не знаеш и не си разбрал !За твое сведение, на местото където ни настигна (изхода на мъховете), седяхме мноооооого дълго. Първо помогнах на Ивайло Арабаджиев, после Имаше три мотора паркирали един до друг . Закъсали и каталясали момчетата, а бяха ЕКСПЕРТИ. Стана тапа и Монката и Момчил и Ивайло и Бараков се опитахме да тръгнем от место , но стигнахме на 10м от изхода. Ивайло успя да излезе сам и замина,Бараковсъщо изкочи (ЗРЕЛИЩНО -със репликата : Който може , го може ) Момчил се качи и ни помогна на всички (БРАВО). Тогава си разпънахме въжетата и извадихме моето АТВ, последва Монката , Веско с мотора и още един или двама мотористи !Не можех да остана да вадя всички ! Все пак гоня класиране, а и помагам избирателно само на ПИЧОВЕ .Ха сега си направи сметката колко мотора и АТВ-та съм помагал да вадим, и колко си помогнал ти !На теб ти е простено, защото знаем че си мрънкалник........ все пак си подбирай репликите, че не се знае кой докъде му е кипнал чайника .Извинен си , ще почерпиш на збора .п.с. Не знам колко сме се мотали там, но като тръгвах пътеката беше почти исъхнала
                      И аз да поразкажа тогава за случката на мъховете: Когато минах покрай беседката Краси ми показа пътя към улея на мъховете. Със добра засилка отдолу се изкачих и спрях до един моторист, който също беше спрял и чакаше да извадят Момчил. Обаче "шерпите" бяха хвърлили кърпите и питаха колко тежи този варел, че не могат да го извлачат. Леко, леко слезнах назад надолу и отидох при Пачо и Григор да разхладя малко с 1 бира. Докато си пиех бирата покрай мен мина 1 мотор и момчето с хондата 4WD. После и аз стартирах по улея, помогнаха ми момчетата и стигнах до Вашата компания. Спрях по-долу защото трябваше да мина през мотора на Тарзан и още един, които бяха подпряни на пътеката. Тогава точно заварих Момчил, който още не беше излезнал, Монката и теб. Нататък вече ти го написа... А от твоя пост разбирам, че аз съм мрънкалник, а Тарзан не е Пич и затова ти не остана да помогнеш... И не мисля, че съм употребил обидни реплики... Сещам се и за един виц за болния от дезинтерия, който искал да умре като пич, а не като... Като ми остане време ще помрънкам по надълго за моите впечатления.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #71
                        От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Аз пък от моето дере излязох на Ръхбито и имам 50км. пък ти 90км. смешно става нали.Ааа и от там имам трак до финала изкарах го пеш и той влиза в 50км.
                        Що гледаш в моята паница,ходих на дискотека с гпс-а и го оставих да пише,щото много се губя в тъмното ,на трака ще изрежат ненужното,аз питам ли те твоя защо е писал през 10-15 км..-щото не е моя работа а на хората които гледат траковете.Като ги качат ще видиш къде съм карал и къде съм акал.ако ти е проблема че съм взел някакви точки или място напред,то нека ми ги махнат всичките ако искат.,все тая.Ако пък нещо не ми вярваш питай Филип Наумов къде се срещнахме!
                        Ай чао ,стига толкова съм ти се обеснявал.

                        Коментар


                        • #72
                          От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                          Първоначално публикуван от dakota Преглед на мнение
                          Що гледаш в моята паница,ходих на дискотека с гпс-а и го оставих да пише,щото много се губя в тъмното ,на трака ще изрежат ненужното,аз питам ли те твоя защо е писал през 10-15 км..-щото не е моя работа а на хората които гледат траковете.Като ги качат ще видиш къде съм карал и къде съм акал.ако ти е проблема че съм взел някакви точки или място напред,то нека ми ги махнат всичките ако искат.,все тая.Ако пък нещо не ми вярваш питай Филип Наумов къде се срещнахме!
                          Ай чао ,стига толкова съм ти се обеснявал.
                          Нямам нищо лично към теб и твоята паница а към цялото класиране.
                          Пък ако става с питане 6 и 3 номер ме изпревариха преди Ръхбито точно когато блокирах мотора.

                          А за писането през 10-15км. нещо не се е получело и сте ми изтрили целия трак,но няма смисъл да говоря.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #73
                            Re: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                            Бе я дайте малко снимки/клипове за тези, които не са могли да присъстват. Пък класирането си го дъвчете паралелно.

                            Коментар


                            • #74
                              От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                              Моето любителско виждане за състезанието е повече от положително освен това че ме предаде техниката още на 20тия км.... и се върнах с големи ритания бутания и хиляди споменати майки.... Състезанието си беше доста тежко предвид метеорологичните условия.Аз съм доволен.
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                              Коментар


                              • #75
                                От: 4 кръг от BG X - Enduro,ГАБРОВО 20/21юни 2015г.

                                мнение на пачароза ....А за писането през 10-15км. нещо не се е получело и сте ми изтрили целия трак,но няма смисъл да говоря.[/QUOTE]
                                а ако много ти се говори отвори нова тема за шампионата и класирания че да си поговорим всички
                                това че много хора на драскат тука не значи че са доволни от твоето състезание примерно

                                Пачароз дръж се прилично.Това с изтрития трак направо ми се издигна в очите. ЕЕЕ то бива ама вашето е нагло лично за тебе ти извиках на затвореното трасе човека с гпс да го проверява.
                                Според мен клас ХОБИ е сбъркан и нещо направете за да може хобитата наистина да се забавляват
                                Последно редактирано от KOLEV; 23-06-15, 12:54.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X