От: Нова верига състезания с Ендуро и АТВ
Има ли някаква яснота за програмата?
Има ли някаква яснота за програмата?
)). Направо не знам какво ще правим !!!

Жалко само, че ще дойдете април - тогава няма да съм се възстановил, за да дойда с атв-то..

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар