Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реставрация Балкан 50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Реставрация Балкан 50

    ако имаш некакви вапроси,звънкай че не влизам често в форума
    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


    0878209603 0885665118 Качето русия

    Коментар


    • #92
      От: Реставрация Балкан 50

      Днес отворих двигателчето.Оказа се счупен щифт,този който свързва буталцето и шайбата във която влизат кученцата на вилката за скоростите.Смених го със оригинален от други скорости.Също така,ще се наложи и смяна на картерите,понеже е превъртяла резбата на пробката за маслото,може да се направи втулка,но имам комплект картери,така че ще ги сменя.Това е за сега,колеги!
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #93
        От: Реставрация Балкан 50

        Здравейте,колеги.Отдавна не съм писал за мотопедчето.Понеже имаше отрицателни точки,по отношение,на хромираните части по моторчето.Купих друг ауспух,от най-последните модели Балкан(от 75-та) със значително запазен хром,нови амортисьори,пак от последните модели,със външната пружина.Ето и малко прясно фото: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070796.jpg
Прегледи:1
Размер:267.7 КБ
ID:5478618Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070797.jpg
Прегледи:1
Размер:316.5 КБ
ID:5478619Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070798.jpg
Прегледи:1
Размер:286.1 КБ
ID:5478620Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070799.jpg
Прегледи:1
Размер:277.9 КБ
ID:5478621Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070801.jpg
Прегледи:1
Размер:259.8 КБ
ID:5478622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3070802.jpg
Прегледи:1
Размер:281.1 КБ
ID:5478623
        Ето и видео след вече минатата разработка от 500км :
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #94
          От: Реставрация Балкан 50

          Калобрана от какво е?
          Не съм виждал такъв ауспух на Балканче.

          Коментар


          • #95
            От: Реставрация Балкан 50

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Калобрана от какво е?
            Не съм виждал такъв ауспух на Балканче.
            Браво за положения труд. Но заглавието на темата наистина е подвеждащо!!!

            Коментар


            • #96
              От: Реставрация Балкан 50

              Да този ауспух не е оригинален , за да е автентично хромирай стария
              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

              Коментар


              • #97
                От: Реставрация Балкан 50

                Всички Балканчета от последния модел както е написал колегата 75та година са точно с този ауспух и тези амортесьори.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #98
                  От: Реставрация Балкан 50

                  Оригинален е, от последната серия през 1975-а. А капачката на резервоара е триъгълна.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Реставрация Балкан 50

                    Първоначално публикуван от seemann Преглед на мнение
                    Оригинален е, от последната серия през 1975-а. А капачката на резервоара е триъгълна.
                    Е баш таказ капачка си търся в момента.Ако някой има,да предлага!Поздрави колеги,Момчил!
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • От: Реставрация Балкан 50

                      Колеги,разлистих ръководството на балкан и дадената от завода свещ е Isolator 260,купих си същата,обаче никак неще да върви със нея,прекъсва,дави се,а до преди нея карах със Paul Super 7,много съм доволен от тази свещ и с нея изкарах цялата разработка,обаче изби и търсих в магазините,но не се произвеждали вече.Намерих из нас една ВМЗ 7 и сега работи идеално,като със Paul-а.Та мисълта ми е дали,някой колега не се е запасил едно време с такива нови свещи да купя поне 10тина бройки,че са голяма рядкост.Ако има някой да ми пише за цена тук или на личното.Поздрави,Момчил!
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • От: Реставрация Балкан 50

                        Колеги, не разбрах за коя триъгълна капачка говорите. Тази на резервара е кръгла

                        Коментар


                        • От: Реставрация Балкан 50

                          За ето тези,които са се монтирали на последните модели от 1975 г.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309325474.jpg
Прегледи:1
Размер:24.5 КБ
ID:5486286
                          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                          Коментар


                          • От: Реставрация Балкан 50

                            някой да му се намира карбуратор...възстановявам един Пух...купих му чисто нов карбуратор с който нещо не става работата па и взе та се счупи фланеца от сваляне и качване. Карбуратора е менте на Бинг (както и на балканчето)...та да му се намира на някои 12 или 14мм карб от Балкан?

                            Коментар


                            • От: Реставрация Балкан 50

                              И аз си купих Бинг,даже на една от снимките беше с него(сега вече съм сложил оригинален),добро карбураторче,поне имаше игла за почерване,обаче главния жигльор беше с една дупчица,а оригиналния жигльор беше с 6,смених жигльора и работи перфектно с него,но сега сложих оригинален.Та мисълта ми е,виж със колко дупчици ти е жигльора,да не би пак да е с по малко,понеже,като беше с една,палеше,но не може да се изфорсира,а глъхне.
                              Поздрави,Момчил!
                              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                              Коментар


                              • От: Реставрация Балкан 50

                                счупи се вече новия карбуратор...фланеца с процеп и стяга...та ми трябва 'нов' от Балканче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X