Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волга 24-10 -проблем помагайте

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Волга 24-10 -проблем помагайте

    Добре колеги ,кажете къде се намира това радиаторче горе долу като гледам е на шибано место вероятно и ще иска яка аутопсия,поне дали си заслужава тази интервенция и преди съм чувал че на Волгите не им е хубаво парното,но пък без хич не се кара. Тези препарати който се сипват за почистване няма ли да помогнат.А каква е горе долу цената на този радиатор и на 24-10 и на обикновенната волга 24 дали са еднакви
    Последно редактирано от zilala; 03-02-11, 16:53.

    Коментар


    • #77
      От: Волга 24-10 -проблем помагайте

      Колеги направих ,атената стана перфекта монтирана с много зор ,ако някой се интересува може да ме попита и ще му обесня ва лични процеса на въстановяване ,изисква много търпение но си заслужава ,нова антена може да се сложи китайска но нали дължим на оргинала. Останових че от доста съединения прокапва антифриз нищо строшнж нж дрознещо и май ще играем с термо силикона на Victor Renz но първо мисля хубава промивка на охладителната система ,че може да се отворят още прокапвания след препаратите. Някой ще ми препоръча ли препарат за промиване на двигател ,един колега предложе калгон вече го имам в предвид.

      Коментар


      • #78
        От: Волга 24-10 -проблем помагайте

        Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
        Останових че от доста съединения прокапва антифриз нищо строшнж нж дрознещо и май ще играем с термо силикона на Victor Renz но първо мисля хубава промивка на охладителната система ,че може да се отворят още прокапвания след препаратите....
        Защо просто не свалиш всички гумени съединения, не промиеш по отделно всеки възел, и не сглобиш всичко с нови гарнитури, гумени съединения и прочие...
        Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

        Коментар


        • #79
          От: Волга 24-10 -проблем помагайте

          Може и така да направя проблема е че гарнитурите липсват и лошото е че качеството е под всякаква критика ,аз търсих гумените съединения да са от от тези с плат вътре но не се прават вече такива и ги няма много.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X