Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Познавам човек който е карал ГАЗ 53 от София до Москва бачкаше в БОДКто
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      През '92-'94 г. втори район на СМК Стара Загора имаха голям обект жилищно строителство във Украйна. Града се казваше по спомен Староконстантинов, нямам идея далеч ли се пада, но един Газ 53 редовно циркулираше по този маршрут. И нямам спомен шофьора да имаше оплаквания, нито от пътя, нито от машината.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Бахти и българския пишман бизнемен съм! Да карам мерцедеси вместо Газ 53 и Газели...
        Утре обявавам всичко за продан и минавам на Газ!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Трябва обаче да се действа бързо!!!

          / Завода е пред закриване…
          Въпреки че произвежда изключително качествената си и световно търсена
          авто продукция (дори и в Русия ), обявлението на някакви си там пиндоси, именувани (прости господи) - *General Motors* , че се оттеглят от съвместно производство…, ще му лопнат кепенците /




          Последно редактирано от BulAf; 03-09-19, 19:07.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            He! Мисля да се насоча към старите доказани и жизнеспособни технолгии(каква дума само!). Ще купувам само Газ 53! Купувам всичко на което му работят поне 5 цилиндъра , а най-добре 6. За работещи 8 цилиндъра не смея и да мечтая.
            Разход, товаронисимост, скорост, ергономия, екология не ме интересуват-по-важно ми е да си реша проблемите Евро 5 и 6 веднъж и завинаги!
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              He! Мисля да се насоча към старите доказани и жизнеспособни технолгии(каква дума само!). Ще купувам само Газ 53! Купувам всичко на което му работят поне 5 цилиндъра , а най-добре 6. За работещи 8 цилиндъра не смея и да мечтая.
              Разход, товаронисимост, скорост, ергономия, екология не ме интересуват-по-важно ми е да си реша проблемите Евро 5 и 6 веднъж и завинаги!
              Ако ше поддържаш линия Пловдив - Москва даже Евро ти не требе .У Рассия такива еврогейщини са бляд. И един съвет : ако ше джиткаш ти по тази дестинация - гледай да си намериш тунингована Газ-ка . В смисъл некой спец по ДВГ дето и е сложил хидравлик на волана . Щото едно е да се мажеш доде правиш реглаж на клапани - друго е да въртиш геврека 2 000 км. с 4 т. товар . Ше останеш без рЪце.
              ПС. Само не знам с горивото как ше стане . Ше ти требе и бензиновоз Зил 130 за придружител .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                ...
                ПС. Само не знам с горивото как ше стане . Ше ти требе и бензиновоз Зил 130 за придружител .
                Трудна стиковка…, зила се разбра - хвърчи със 130, а газката само със 80-90...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Оти ръчкате дека нетребува същата газка като се прибира в България заминава за Португалияобачевече не я кара байПешо моя познат а некви калпазани и понекво нанадолнище и завара т предните спирачки и там умира в посолството...

                  Ей ГАЗ 53 се кара от умеятелни хорасеки глупак може да кара мерцедес

                  Като купих първатаси газка за 12 500 лева толкова струваше двустайния уНадеждапо Тошово време знаеш ли квое лисица у кокошарникпарите се търкаляха поземята само се навеждаш и ги събираш

                  имам над 300 000 км с газка с двигател Перкинсне повече от 60 км в часама лев на км и 50ст връщанедва курса до морето кога двайсе лева кафевите беха най пара
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    He! Мисля да се насоча към старите доказани и жизнеспособни технолгии(каква дума само!). Ще купувам само Газ 53! Купувам всичко на което му работят поне 5 цилиндъра , а най-добре 6. За работещи 8 цилиндъра не смея и да мечтая.
                    Разход, товаронисимост, скорост, ергономия, екология не ме интересуват-по-важно ми е да си реша проблемите Евро 5 и 6 веднъж и завинаги!
                    два три месеца работих с бензинова газка към ДАП Болшевик София окръг беше бетер жигула самояка газ и обиколих половин България без да дигнем предния капаккойто ти разправя че руския осмак не работи на осемцилиндъра е некъв левак който не може да си го нагласи
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Стария, няма против Газ53 по тошово време.

                      Имам против да ми се пишат глупости през 2019, от специалисти като Кирчо социалиста.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        @rusev не се дразни, някой хора си жевеят още в татово време, и никога няма да го напуснат.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          @rusev не се дразни, някой хора си жевеят още в татово време, и никога няма да го напуснат.
                          Цъ! Не е така , но не му е тук мястото .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Познавам човек който е карал ГАЗ 53 от София до Москва бачкаше в БОДКто
                            Тони, то и с биволска каруца може, ама...
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              И на вторият курс слизаш инвалид.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Ми не, рашките още така си джиткат, ония с овцете и говедата па ще ги оплачеш още на старта, нищо че карат нещо като нищо, американско. За Азия да не говорим, думата е за тук и експлоатацията на еди що.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X