Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Достатъчно невеж си - видно е с просто око.
    А тук ли му е мястото да ме плюеш така, а. Окото вижда от няколко ъгъла ,незабравяй.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Мога да кажа само едно голямо ЕВАЛА за проекта който сътворяваш.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
        А тук ли му е мястото да ме плюеш така, а. Окото вижда от няколко ъгъла ,незабравяй.
        Приятелю, тия заварки от който и ъгъл да ги гледаш е все тая. Асмата може и да закрепят до следващия по-силен вятър, но нищо повече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Имаш проблем с егото тогава... Само аз ли? Защо не го кажеш и на Денислав??
          Коментирам това, което виждам. Винаги ще има хора възхищаващи се от очеизвадна глупост.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Трябваше да ми го продадеш ... сега щеше да си с едни пари на пред , ракията която е изпил стругаря и нея щеше да си я държиш в мазата. Можеше и буренце да ти подаря за нея
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Мераклия си НО заварките са зле ,ако не приемаш критика проблема е твой .Има си все пак едно дето го учих в школото ...Технология на металите ли беше к'во беше и там едни ДВГ и като гледам критикуват хора дето са си трошили главите и нервите из сервизите та по -добре да чуеш мнението им.То по принцип не е безплатно
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Мани камъните. Моля те,пусни едно клипче в което вдигаш 40км и набиваш спирачки. Ама яко,все едно маика с дете е излязла пред теб.
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                  Мани камъните. Моля те,пусни едно клипче в което вдигаш 40км и набиваш спирачки. Ама яко,все едно маика с дете е излязла пред теб.
                  Това не на улицата обаче

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Имаш проблем с егото тогава...Колкото до кретенията, която си сътворил - гледай да не убиеш някого. Това нещо ще се скърши на първия камък. Особено с тези "заварки".
                    Ами ако пробваш градивно....... Особено с твоя опит и умения съм убеден, че ще предпазиш не само него ами евентуално и други хора от злопулуки!Явно има желание и хъс колегата. Просто има нужда от инфо и приятелски съвет. Иначе........ на негов гръб е лесно да се гъбаркаме. Особено ако тихичко ни позволяват и "зеленките".Но ти си знаеш..... с моята бройка "мнения" и "минало" последното което бих желал е да съм неградивен.
                    Последно редактирано от D.Dimitrov; 23-10-13, 21:16. Причина: Правопис
                    GPS системи https://www.easytracking.bg/
                    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Стига само критика,не е хубаво така,човека не е казал че ще създава совалка,просто иска да покаже че има умения да направи нещо което да покрие очакванията му,които вероятно не са амбициозен проект,а по скоро да докаже че машината ще се движи на импровизираните редуктори.Ясно е че няма да е покорителя на Планината,но ще се движи след укрепване на по слабите елементи,които покажат грешка във времето,при това наверно може да покаже и качества в по голям сняг,ако разплага с добри гуми.Според мен трябва да се насърчи ентусиазма,не да се убива в зародиш,всеки е тръгнал от някъде,а с пари и баба знае как се прави..
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Мисля, че доста хора казаха недостатъците на конструкцията, съвсем градивно. Никой не е казал, че няма да тръгне. Докъде ще стигне е ясно... С наличните железа и кола, нещата могат да се направят несравнимо по-добре. Не говоря само за заварките. Проблемът е, че някой трябва да послуша.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          Мога да кажа само едно голямо ЕВАЛА за проекта който сътворяваш.
                          +1
                          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            Стига само критика,не е хубаво така,човека не е казал че ще създава совалка,просто иска да покаже че има умения да направи нещо което да покрие очакванията му,които вероятно не са амбициозен проект,а по скоро да докаже че машината ще се движи на импровизираните редуктори.Ясно е че няма да е покорителя на Планината,но ще се движи след укрепване на по слабите елементи,които покажат грешка във времето,при това наверно може да покаже и качества в по голям сняг,ако разплага с добри гуми.Според мен трябва да се насърчи ентусиазма,не да се убива в зародиш,всеки е тръгнал от някъде,а с пари и баба знае как се прави..
                            Как да не ти благодари човек,ама нали виждаш нахвърлят се като диви зверове върху мен.Не се правя на Шумахер или че съм най добрия по темата,просто показвам какво съм решил да направя.А вече който не е съгласен да върнат комунизма,сега е демокрация -квот си искам това си правя и не ме е...

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Приятелю, тия заварки от който и ъгъл да ги гледаш е все тая. Асмата може и да закрепят до следващия по-силен вятър, но нищо повече.
                              Началник ,моите уважения ама как видя и пробва колко са здрави заварките на тези снимки пуснати от мен.Аре да си заварял ти и да говориш съм съгласен ,то аз заварям и пробвам якоста пък Вие по телепатия определяте качеството.Много много интерсно ,как се казва тази наука??

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                                Мани камъните. Моля те,пусни едно клипче в което вдигаш 40км и набиваш спирачки. Ама яко,все едно маика с дете е излязла пред теб.
                                Както каза Денислав в гората и при 40-50см сняг няма майки с деца,виж някое глиганче добре дошло.И кво набивам спирачки,ти какво си представяш,да паднат гумите...веригите или??Не случайно съм поставил вериги от комбайн,да казвам ли стъпката им,ма май не е нужно.Ти и хабер си нямаш че използвани на комбайна са подложени на 5 пъти по голямо натоварване и джасане,па камоли на 600кг Трабант.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X