Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
    Началник ,моите уважения ама как видя и пробва колко са здрави заварките на тези снимки пуснати от мен.Аре да си заварял ти и да говориш съм съгласен ,то аз заварям и пробвам якоста пък Вие по телепатия определяте качеството.Много много интерсно ,как се казва тази наука??
    Науката се казва Технология на Металите !Поне така се казваше в Техникума !Не е необходима телепатия за да определиш една заварка а и много лесно се засягаш за технически теми .Успех!
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
      Науката се казва Технология на Металите !Поне така се казваше в Техникума !Не е необходима телепатия за да определиш една заварка а и много лесно се засягаш за технически теми .Успех!
      Значи ти твърдиш ,че от една снимка определяш всичко за якоста и надежността на една заварка,а не както е казал народа око да види ръка да пипне.Еми да ти пратя една снимка къде има заровени 1000000 лв ,ади ходи копай приятелю.

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
        Значи ти твърдиш ,че от една снимка определяш всичко за якоста и надежността на една заварка,а не както е казал народа око да види ръка да пипне.Еми да ти пратя една снимка къде има заровени 1000000 лв ,ади ходи копай приятелю.
        Изпрати я!
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          ...сега е демокрация -квот си искам това си правя и не ме е...
          Дано да разбираш от заварки повече отколкото разбираш от демокрация

          Зер - тя демокрацията идва и с отговорности. Заварките - разправят - и те, освен ако не си сам на луната. Там няма кой друг да претрепеш.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
            Изпрати я!

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Колега проекта ти е замислен добре но недообмислен според мен но в това ще се убедиш и ти след време. А що се отнася до заварките замисли се много сериозно над тях.Има два вида заварки рибя кос и лястовиче гнездо. Без да се обиждаш но твоите са от втория вид.

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Дано да разбираш от заварки повече отколкото разбираш от демокрация

                Зер - тя демокрацията идва и с отговорности. Заварките - разправят - и те, освен ако не си сам на луната. Там няма кой друг да претрепеш.
                Първо,не се хваля с разбиранията си и 2-ро че съм политик,живял съм и в двете епохи,то сега вече е анархия ама това е друго нещо.Щом съм се наел да пиша и побликувам тука значи съм видял и направил нещо сам от повечето писатели и поети дето се навъдиха тука.Работещи само по книга ,или теория де се казва.Аз работя с реални материали и тем подобни,и ако съм сбъркал някъде не се сърдя.Но то досега нищо конкретно и в кръга на гаврите не казаха тези поети творци,все аз съм невежия и неграмотния. А те дали някога са се изгаряли на някоя прясна заварка че да приказват после,може би ама надали.

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от ivaka77 Преглед на мнение
                  Колега проекта ти е замислен добре но недообмислен според мен но в това ще се убедиш и ти след време. А що се отнася до заварките замисли се много сериозно над тях.Има два вида заварки рибя кос и лястовиче гнездо. Без да се обиждаш но твоите са от втория вид.
                  Така без да се обиждам,ама честно ела ти направи по хубава дори на вид заварка ,и те признавам.Както повечето от тук не бъди и ти такъв,от тези които НЕ са заваряли на терсене място върху ръжди и прочиие.И баба може да и сложиш две прави планки една върху друга и тя да ги завари като първото определение -рибя кос.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                    Първо,не се хваля с разбиранията си и 2-ро че съм политик,живял съм и в двете епохи,то сега вече е анархия ама това е друго нещо.Щом съм се наел да пиша и побликувам тука значи съм видял и направил нещо сам от повечето писатели и поети дето се навъдиха тука.Работещи само по книга ,или теория де се казва.Аз работя с реални материали и тем подобни,и ако съм сбъркал някъде не се сърдя.Но то досега нищо конкретно и в кръга на гаврите не казаха тези поети творци,все аз съм невежия и неграмотния. А те дали някога са се изгаряли на някоя прясна заварка че да приказват после,може би ама надали.
                    Много хора от тука сме правили ,,кормилачки'' ( лагерници )като деца. Окачването е лагер на летва с набити пирони (на Х-хиксови пирони) .Пукали сме глави, белили сме колена...Пожелавам ти проекта да не се О'6traka !До тук е на ниво лагерница...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                      Така без да се обиждам,ама честно ела ти направи по хубава дори на вид заварка ,и те признавам.Както повечето от тук не бъди и ти такъв,от тези които НЕ са заваряли на терсене място върху ръжди и прочиие.И баба може да и сложиш две прави планки една върху друга и тя да ги завари като първото определение -рибя кос.
                      Върху ръжда НЕ се заваря ,по ред причини .А чакам и снимката де ,преди да ида да копам!
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                        Върху ръжда НЕ се заваря ,по ред причини .А чакам и снимката де ,преди да ида да копам!
                        Ами я помисли ако няма възможност да я очистиш кво правим-дупчим и слагаме болт........И твоите познания ми станаха ясни ,нищо лично..Аспух на кола без да се сваля заварял ли си -ръждясъл..... аз го правя почти всеки ден

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Много хора от тука сме правили ,,кормилачки'' ( лагерници )като деца. Окачването е лагер на летва с набити пирони (на Х-хиксови пирони) .Пукали сме глави, белили сме колена...Пожелавам ти проекта да не се О'6traka !До тук е на ниво лагерница...
                          Споко всичко е под контрол,така както аз го желая.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                            Споко всичко е под контрол,така както аз го желая.
                            Нямаш окачване бе човек...Трабито си е каруца,отзад е на напречен ресор,само ок му липсва....Ходовете на окачването къде са?
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              Ами я помисли ако няма възможност да я очистиш кво правим-дупчим и слагаме болт........И твоите познания ми станаха ясни ,нищо лично..
                              Винаги има начин да я почистим ,за моите познания -аз си знам.Вземи прочети някой от учебниците по Науката която ти казах в нея се казва какво се прави и вече практиката те научава още по добре .Темата стана на много ниско ниво!Жалко но те разбирам и затова спирам да пиша -няма смисъл.Успех в начинанието ти!!!

                              п.п. Освен ако не изпратиш снимката която обеща!
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Колега до тук прочетеното разбирам,че ти не искаш да послушаш поне един съвет от всичко изписано до тук. Но когато подкараш това инженерно чудо в пълния му завършен вид и се почнат проблемите с това или онова отвори темата и ще видиш,че някой хора са били прави. П.П. Що се отнася до изгарянията 90% от дрехите ми вкл. и бельото са на дупки от шлака така,че има и др хора дето са се парили и горили.Успех!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X