Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимата ми липсва ужасно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Зимата ми липсва ужасно

    Ето, и Кольо вече е в мойта глутница .
    Само като си помислиш - звънтяща тишина, бяла пустош, излизаш на двора, а кучетата радостно скачат около теб. Хруп, хруп, хруп - Снежко приятелски се заиграва в краката ти. Хайде, яхвай джипа, качвай четириногите мушмороци и се потопи в приказката.
    Кольо, братко, обещаваш като ти дойда на гости, да ме водиш на снежно-шуменско приключение с наденица, червено вино и голям студ . А пък ти от мене имаш армаган трактор със инвентар. А така .
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #32
      От: Зимата ми липсва ужасно

      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
      Абе аз плащам, бе, няма проблем. И без това мисля да организирам една мега-сбирка на всички от Форума, когато си дойда. Ще има скара, бира, мастика, ракия, наденички, печено прасе, червено вино и веселби. Ще говоря със Стария - Тони Илиев, при него има голяааааам двор и може да се направи голяма софра. Нека всички от Офроуд-България се чувстват поканени, няма да споменавам поименно. Само да видим кога ще си дойда. А има ли начин да се разбере кой кога ще закъса? Много ми се участва в спасителна акция през зимата.
      Ми то щом е за закъсване ей сега ще събудя съпругами Пламен Ковачев (zaiko1234) той бързо ги спретва тези нешта http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=91212 хи хи

      Коментар


      • #33
        От: Зимата ми липсва ужасно

        Ето едно зимно приключение: - http://www.offroad-bulgaria.com/show...F3%F0%E3%E0%F8
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #34
          От: Зимата ми липсва ужасно

          Приятелю Vladstudio, поздравявам те за приключението с Нивата и искрено се надявам да имаш и снимки да покажеш!
          Снимки, знаеш че имам колкото искаш и още малко, но снимките от въпросния ден ги нямаааааааааа. Не стигнаха ръце, не стигна време, не стигнаха хора......абе нищо нестигна освен големия страх и умората. Но сега като се сетим за случката, направо си ни е весело.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #35
            От: Зимата ми липсва ужасно

            Зимата ми е най-готиния сезон. Хем не обичам жегите, хем тогава изкарвам най-много парички, а питиетата и мезетата са ми безплатни.
            Е-ех, що не е все декември.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #36
              От: Зимата ми липсва ужасно

              А лятото като запере некоя буря къф кеф е да слушаш трясъка на гърмотевиците около тебеи после да си покараш из калта като на пързалката.
              Добрия боец не го плаши ни зимния мраз ни летните жеги.

              Ти си ела за байрямче сме винаги готови
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #37
                От: Зимата ми липсва ужасно

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                ...Добрия боец не го плаши ни зимния мраз ни летните жеги.
                Не ме плаши. Просто ми е гнусна, понеже я прекарвам в голямата и част в Мордор(София). В планината си е екстра.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  От: Зимата ми липсва ужасно

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Да ти кажа, още не съм срещал жена, която да обича планината повече от морето. Те момичетата все гледат да им е гот, да си прекарват хубаво и нищо да не правят. Пък аз искам приключения, опасности, трудности. Овен съм все пак .
                  Колега,като чета как разсъждаваш и какво пишеш явно сме на един акъл.Ама така е-то и аз съм Овен.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Зимата ми липсва ужасно

                    Мишоци, като гледам как го описваш - и аз точно така си го мисля. Не знам зодията има ли значение, щото и аз съм овен, ама така обичам зимата, студа и снега, че ако може да е вечна зима, сигурно ще се чувствам в рая. И въобще не ме привличат някакви плажове, шезлонги и чадъри... Не че не ходя на море, но то е главно заради децата.
                    Не случайно зимата обиколих цяла Скандинавия. Всички ме убеждаваха, че по това време няма какво да се види там. Пък аз исках да почуствам студа, да изживея приключението...
                    А ако на някой му е интересно и не го чел, тук съм го описал. И пак ми се ходи по тези места. Зимата.
                    http://www.nakladkibg.com
                    накладки, спирачни дискове, съединители

                    088 8613380

                    Коментар


                    • #40
                      От: Зимата ми липсва ужасно

                      Мишоци, поздравления за хубавата тема, почти няма какво да добавя, освен да си пиеш хапчетата редовно. Аз по цял ден като кисна в офиса и обслужвам гражданьето, след работа ми иде да кача некоя стена с джипката. Разбирам те прекрасно.
                      Успех, пък може и да се видим зимата.
                      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Зимата ми липсва ужасно

                        И пак ми се ходи по тези места. Зимата.
                        И на мен ми се ходи. И в Сибир ми се ходи. Зимата. Ама.......................................
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Зимата ми липсва ужасно

                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          И на мен ми се ходи. И в Сибир ми се ходи. Зимата. Ама.......................................
                          И на мен ми се ходи в Сибир. Особено след като гледах това...
                          Колкото пъти го гледам, толкова повече ми се ходи...
                          http://www.nakladkibg.com
                          накладки, спирачни дискове, съединители

                          088 8613380

                          Коментар


                          • #43
                            От: Зимата ми липсва ужасно

                            Мишо, яко трябва да те е треснала носталгията, братче. Ела, постой малко повече от месец, и сам ще си хванеш пътя към Франция отново.
                            А Сибир през зимата е друга работа, няма нищо общо с нашата. А пък водка със заледена жива риба какво еееее......
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #44
                              От: Зимата ми липсва ужасно

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Мишо, яко трябва да те е треснала носталгията, братче. Ела, постой малко повече от месец, и сам ще си хванеш пътя към Франция отново.
                              А Сибир през зимата е друга работа, няма нищо общо с нашата. А пък водка със заледена жива риба какво еееее......
                              Вярно е, прав си, но все си мисля, че малко хора осъзнават какво точно ми липсва. Даже скоро някой беше писал /цитирам по памет/ - ''.... гле'й го сега, хем заминал да живее в чужбина, пък все към Родината гледа''. Ами то аз не от Приказката се махнах, а от лошите герои в нея. А ТУК, във Форума намерих толкова много приятели! Вярваш ли ми, че първото нещо като се върна вкъщи е да отворя любимата страница и да се потопя в морето от приключения? Вярваш ли го това? Знаеш ли какво е за мен това голямо семейство? Всички тези момчета и момичета? Вие сте тези, които желая да срещам, тези, които съм търсил винаги, а не тези, ме прогониха от България.
                              Имам един приятел в Монголия, завършил е в Киев ИТ, в момента е директор в американска компания в Улан Батор, запален офроудър, само дето не се спогаждаме относно това кой е най-добрия джип, ама нищо, не е проблем . Та всеки път като си говорим с него и аз не пропускам да му кажа как някой ден като му ида на гости искам да ме заведе в степите и да ме остави да си поживея в някоя юрта с номадите, и то посряд зима . Значи щом като и той, монголецът, неможе да проумее как е възможно човек от Европа да иска да му се случи всичко това, вместо да се настани в някой наточен хотел и да си гледа рахата, смятай за какво говорим. Ама аз не и не, искам зимата в степите . Какво да направя, като това е по-силно от мен? Аз това искам, не търся лукс и удобства, искам да ми е диво! Както казва Стария - Най обичам обстановката да е максимално близка до бойната. Та и аз така.
                              Изобщо не са ми интересни палми и плажове, шезлонги и щуротии. Искам свирепа зима с главно ''З'', искам джип и сняг, искам кучето с мене и - в Балкана, искам пушка и кубинки, искам хижа и вихрушка .
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Зимата ми липсва ужасно

                                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                                Мишоци, като гледам как го описваш - и аз точно така си го мисля. Не знам зодията има ли значение, щото и аз съм овен, ама така обичам зимата, студа и снега, че ако може да е вечна зима, сигурно ще се чувствам в рая. И въобще не ме привличат някакви плажове, шезлонги и чадъри... Не че не ходя на море, но то е главно заради децата.
                                Не случайно зимата обиколих цяла Скандинавия. Всички ме убеждаваха, че по това време няма какво да се види там. Пък аз исках да почуствам студа, да изживея приключението...
                                А ако на някой му е интересно и не го чел, тук съм го описал. И пак ми се ходи по тези места. Зимата.
                                Братче, ти и Янко Желязков направо ме наелектризирахте . Оле, майко! Спеше ми се ужасно допреди малко, сега вече - край! Прегръщам ви, момчета, и ви благодаря! Поклон!
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X