Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимата ми липсва ужасно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зимата ми липсва ужасно

    Къщички в снега се гушат,
    а коминчетата пушат,
    сякаш баби са запрели
    пухкави къдели..........
     
    Не е ли прекрасно? Как ми се иска да минава по-бързо лятото, да няма жега и комари, да навали дебел пухкав сняг, да се почнат онези безкрайни софри с червено вино, луканка и наденички, питката с късмети, огънят да танцува весело в камината, а вечерта с чаша коняк и пура на терасата на хижата да слушаш песента на вълците в стаените нощни усои.
    Искам да правим преходи в планините и полята с джиповете, да организираме спасителни акции, а после да се черпим до забрава.

    Ей така ми се живее, момчета
    !
    А кажете да видим вие какво мислите!
    Прикачени файлове
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Зимата ми липсва ужасно

    Правилно адресираш носталгията към момчетата във форума
    Момичетата все към топлото ни тегли...моренце, туй-онуй

    Коментар


    • #3
      От: Зимата ми липсва ужасно

      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
      Къщички в снега се гушат,
      а коминчетата пушат,
      сякаш баби са запрели
      пухкави къдели..........
       
      Не е ли прекрасно? Как ми се иска да минава по-бързо лятото, да няма жега и комари, да навали дебел пухкав сняг, да се почнат онези безкрайни софри с червено вино, луканка и наденички, питката с късмети, огънят да танцува весело в камината, а вечерта с чаша коняк и пура на терасата на хижата да слушаш песента на вълците в стаените нощни усои.
      Искам да правим преходи в планините и полята с джиповете, да организираме спасителни акции, а после да се черпим до забрава.

      Ей така ми се живее, момчета
      !
      А кажете да видим вие какво мислите!
      Кво да мислим. То тука лято тая година още не сме видели (изключая едната седмица).

      Не знам каква носталгия те е обзела, ама при мен никога я няма. Ако има как зимата хич да я няма - най-добре. Деня-къс, отиваш на работа по тъмно, и се връщаш пак по тъмно. Дзиндзирикаш, плащаш високи сметки, колите гният, носиш по 10 кила дрехи... Ако сакън решиш или се наложи да свършиш някоя и друга работа извън всекидневната програма - няма начин. Трябва да си взимаш свободен ден.

      Пък мероприятията на маса може всеки сезон...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Зимата ми липсва ужасно

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Правилно адресираш носталгията към момчетата във форума
        Момичетата все към топлото ни тегли...моренце, туй-онуй
        Да ти кажа, още не съм срещал жена, която да обича планината повече от морето. Те момичетата все гледат да им е гот, да си прекарват хубаво и нищо да не правят. Пък аз искам приключения, опасности, трудности. Овен съм все пак .
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #5
          От: Зимата ми липсва ужасно

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          Да ти кажа, още не съм срещал жена, която да обича планината повече от морето. Те момичетата все гледат да им е гот, да си прекарват хубаво и нищо да не правят. Пък аз искам приключения, опасности, трудности. Овен съм все пак .
          Всеки иска да му е гот, но го разбира различно
          Лятото предлага страхотни приключения, дори постоянните ми срещи със змии не са в състояние да ме откажат от слънцето, пътешествията и морето. Последната изпълзя точно до мен на плажа
          Зимата няма змии, но борбата с постоянния студ и липсата на слънце са особено мъчителни. А и вече Дядо Коледа не ми носи подаръци, за какво да го чакам...

          Коментар


          • #6
            От: Зимата ми липсва ужасно

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Кво да мислим. То тука лято тая година още не сме видели (изключая едната седмица).

            Не знам каква носталгия те е обзела, ама при мен никога я няма. Ако има как зимата хич да я няма - най-добре. Деня-къс, отиваш на работа по тъмно, и се връщаш пак по тъмно. Дзиндзирикаш, плащаш високи сметки, колите гният, носиш по 10 кила дрехи... Ако сакън решиш или се наложи да свършиш някоя и друга работа извън всекидневната програма - няма начин. Трябва да си взимаш свободен ден.

            Пък мероприятията на маса може всеки сезон...
            Не бе, братче, да ходиш на работа не влиза в програмата. Имам предвид да разполагаш със себе си постоянно, да имаш достатъчно за да не зависиш от никого и да си гледаш живота. Ето това постигна ли го няма да изляза от планината. А и страшно много ми се иска да участвам в спасителните акции, които организирате . Знаеш ли, че зимата /понеже са регистрирах януари/ като се прибера вечер вкъщи и пусна РС-то първото нещо, което гледам е дали няма закъсал колега и как протича спасяването - преспи, лебедки, джипове, силен снеговалеж, закъсал, айде всички среща еди къде си, GPS координати на колегата, батерията му паднала и неможе да се обади ................... Вярваш ли ми, че тук на хиляди километри настръхвам като ги чета тези работи, а ако има как да съм там на място ще се побъркам от кеф! Толкова обичам приключенията!
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              От: Зимата ми липсва ужасно

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Всеки иска да му е гот, но го разбира различно
              Лятото предлага страхотни приключения, дори постоянните ми срещи със змии не са в състояние да ме откажат от слънцето, пътешествията и морето. Последната изпълзя точно до мен на плажа
              Зимата няма змии, но борбата с постоянния студ и липсата на слънце са особено мъчителни. А и вече Дядо Коледа не ми носи подаръци, за какво да го чакам...

              А он, мятежный, просит бури,
              Как будто в бурях есть покой!


              Ето май тук е разковничето. Незнам .............
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: Зимата ми липсва ужасно

                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                Не бе, братче, да ходиш на работа не влиза в програмата. Имам предвид да разполагаш със себе си постоянно, да имаш достатъчно за да не зависиш от никого и да си гледаш живота. Ето това постигна ли го няма да изляза от планината. А и страшно много ми се иска да участвам в спасителните акции, които организирате . Знаеш ли, че зимата /понеже са регистрирах януари/ като се прибера вечер вкъщи и пусна РС-то първото нещо, което гледам е дали няма закъсал колега и как протича спасяването - преспи, лебедки, джипове, силен снеговалеж, закъсал, айде всички среща еди къде си, GPS координати на колегата, батерията му паднала и неможе да се обади ................... Вярваш ли ми, че тук на хиляди километри настръхвам като ги чета тези работи, а ако има как да съм там на място ще се побъркам от кеф! Толкова обичам приключенията!
                A, това ли било. Е, не е лошо. То ако не трябваше да се работи, да се гледат деца и прочие, сигурно да съм обиколил половин свят. Мерак не липсва, с парите се оправям някак, ама време - никакво.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Зимата ми липсва ужасно

                  Има много начини да се видиш в приключение-зимата в планината е само един от тях...
                  Да се бориш с природни стихии винаги е предизвикателство и удоволствието от поредното оцеляване е огромно...
                  Да се обзаведеш с неподходящо девойче също носи много адреналин и е огромно предизвикателство за търсачи на силни усещания...пък и няма сезонен характер

                  Коментар


                  • #10
                    От: Зимата ми липсва ужасно

                    А как да стане така, че и аз да участвам в някоя спасителна акция? Иначе луканката и виното от мене.
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зимата ми липсва ужасно

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Има много начини да се видиш в приключение-зимата в планината е само един от тях...
                      Да се бориш с природни стихии винаги е предизвикателство и удоволствието от поредното оцеляване е огромно...
                      Да се обзаведеш с неподходящо девойче също носи много адреналин и е огромно предизвикателство за търсачи на силни усещания...пък и няма сезонен характер
                      Ааааааааааааа, такива да ги нямаме . С момичетата неискам приключения. А и да ти кажа при мен специално неподходящите излитат много бързо.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зимата ми липсва ужасно

                        Като се давиха из вашата махла наскоро, кво прави?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зимата ми липсва ужасно

                          Мечтател! А искаш ли да копаш затънали джипки у преспите да изтегляш закъсали любовници от реката да вадиш софиянчета от дерето щото Вранглера е джип и може да фърка с 120 по снежен Предел. Мечтател! А това за пурата и коняка пишиме и мен.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зимата ми липсва ужасно

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Мечтател! А искаш ли да копаш затънали джипки у преспите да изтегляш закъсали любовници от реката да вадиш софиянчета от дерето щото Вранглера е джип и може да фърка с 120 по снежен Предел. Мечтател! А това за пурата и коняка пишиме и мен.
                            Искам бе, човек, искам! Що си мислиш, че неискам и бягам от опасностите? Аз и без това тук правя и пътна помощ /освен всичко друго/. Е, чак влюбени от реката не съм вадил, ама имам какво да разказвам. Но работата е там, че веселото е при вас в БГ, а аз тука се побърквам от скука и с жажда поглъщам всичката информация и снимки по спасителни акции. Ето това ми липсва, брат, това и софрата с луканките и наденичките.
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Зимата ми липсва ужасно

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Като се давиха из вашата махла наскоро, кво прави?
                              Чакай сега, нали говорим за зимата?
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X