Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Obersturmbandfurer каза:
    Бе, ти нямаш ли нещо кола за оправяне, отчет за предаване, книга за четене, че ходиш да си губиш времето с глупости?!
    Тая работа е като да се бориш със свиня в калта - по едно време се усещаш, че на нея й харесва.

    Коментар


    • SET каза:

      Лова е ЛОВ.
      Няма друга дума. Не е хоби, не е спорт.

      Опитвам се да го обясня на моите деца, когато ги водя с мен в гората.

      Има удоволствие от победата над природата, над страховете си, удоволствие от преследването и т.н. Но няма удоволствие от смъртта.
      Или поне са много малко "хората" (тук кавичките са задължителни), които го изпитват.

      Когато падне от мен животно, винаги ми стои и болка в душата. Моите грехове си ги знам...

      Истинския мъж трябва да може да дава шанс.

      По-философски ми е въпроса за животните родени в кафез за да бъдат изядени. Конвейр на смъртта без шанс за оцеляване.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
        Присадката помага, ремонта отлага, компресия не променя, семеринги не сменя!!!
        Не се отнася, за тези на молибденова и тефлонова основа, които правят филм. Те са, ако ще колата продава!!!
        Приятелю GAD, к`во ти стана бре че започна да говориш като Учителя Йода?
        Май Трифон Зарезан при вас е в напреднал стадий
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Приятелю GAD, к`во ти стана бре че започна да говориш като Учителя Йода?
          Май Трифон Зарезан при вас е в напреднал стадий
          Нека силата бъде с теб Куадра, да станеш Октадра и не те напуска никога, дори по голяма нужда!!!!
          Да живее бай Трифон!!!!
          Венсеремос!!!
          Амин!!!

          Коментар


          • Ninja1 каза: -Некой май се майтапи...Мнението ми са расзОжда насам-натам из темите...
            Май нЕкой модератор е на черешата вече...

            Коментар


            • Re: Блясъци

              Tramp:
              Ами, те тези возила не са правени да се харесват на такива като нас. На нас ни дай джипове конструирани от хетеросексуални инженери-варвари. Ние ходим по гората да се каляме до ушите и сме ухилени като кретени. Точно така и изглеждаме в очите на потенциалните купувачи на тези играчки. Повечето от тях не са наясно със себе си към кой пол да се причислят, а ние се цупим,че не оценят предимствата на шасито и ресорите. Аз пък ще издам на циганите колко километра кабели имат и за нула време ще ги разкостят за да извадят бакъра :-)
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • Re: Блясъци

                Това го пускам изпод масата :
                Стефан:
                )) Нищо не е сглобено от ГАЗ Значи, докарали са 300 от мангалско за да видят кво ще стане ако почнат да ги сглобяват. И сега се препъват из тях по двора, щото не могат да разкарат и тях))
                Сега сички се чудят кво става, щото некой им бил казал от ного сигурно место ръзиъш ли, че руснаците пасат карфици и ядат бананите с корите ...))
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • История на алкохола

                  по Obersturmbandfurer:


                  Предполага се, че хората са добивали и пийвали етанол още от неолита, обаче арабелите са първите, които са го дестилирали в сравнително чист вид. Понеже освен, че са го дестилирали, са си го смуквали редовно, взели та го нарекли Ал Гул - дух, който живее в пиячката и те обсебва като я пиеш; на английйски ghoul е станала думата за дяволски джин. Не стига, че в негова чест е името на звездата Алгол от Персей, ами навлиза в европейските езици и фонетично (alcohol) и семантично (spiritus). Та, познайте през латинския, откъде всъщност идва думата "спирт". Което си е тафталогия, щото "спиритус" така или иначе си значи дъх/дух, за които си имаме български думи. Значи другия път спокойно можем да ударим по 50 мл духове...

                  Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 01-03-07, 23:47.

                  Коментар


                  • Действието на алкохола

                    по Obersturmbandfurer:

                    Етанолът има енергийна плътност къде 7 kcal/g, за разлика от усреднени 9 за мазнините.
                    Изгарянето на мазнините е несъвместимо с разграждането на алкохола. Докато имаш алкохол в черния дроб, забрави метаболизмът ти да се оправя с мазнините, т.е. трупаш запаси. Та, алкохолът те обезводнява, вдига нивата на кортизола и мускулите започват да си заминават, за сметка на трупането на сланинки около кръста. Освен това понижава нивата на тестостерона и изобщо - кеф. Щом започнеш да отслабваш заради пиячката, значи вече си пътник, поради изтъкнатите в предишното ми мнение причини.

                    В заключение - пиенето е сериозен враг на отслабването и на трупането на мускули. Първо ставаш на плондер, а после на чирус, т.е. алкохолът е инхибитор на изгарянето на мазнини, докато не се скапеш окончателно…

                    Коментар


                    • Предупреждение за алкохола

                      по Стефан:


                      Квото и да е, бегай батка от тая работа, колкото можеш по-бързо и по-далече! И хич не се и оглеждай назад. Смърт е тва, ама гадна. Колко си дебел, колко кльощав - и тва дето го приказвахме до тука, и друга още една купчина подробности. Обаче осекъде - беля. Грамадна! Фърляй и бегай. Само доде се почешеш по врата ше се сетиш за 300 други кефа, един от друг по-големи. А тия с трийсетте грама им плюй в муцуните, тия не са ти другари. Вервай ми. И без кило ракия мишените падат ако можеш. Като мине време пак без килото падаш обаче ти. Лоша работа.

                      Нема ли тука модератори бе? Викнете докторите! Че ........... се помпа с чиста биохимия, аз кво, изпадам от категорията.....

                      Коментар


                      • Re: Блясъци

                        старият подпис на соти
                        и да няма кал в дерето,съм длъжен да проверя

                        Коментар


                        • Re: Блясъци

                          Хи-хи!
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • Re: Блясъци

                            Кеф ми е да го цитирам...
                            Стефан:
                            Това трябва да е двоен форсаж. Или ентусиазиран двоен форсаж. Освен ако не е крайното положение на всички рудове "есеасиебамайката".
                            Или нови разсекретени снимки от изпитанията.
                            На тоя, за да не се пречка постоянно на десният летец, му направили телескопичен лост който потъва в пода на кабината. И за да не е сгъваем, като на някъв плебейски Миг. Между двете седалки - мигновенно изскачаща титанова щора. Да пази от пламъците на катапултите. При не знам си кой изпитателен полет - ЧП. Десният катапулт гръмнал още преди да тръгнат. Като резултат сменили ръчката със сгъваема щото тя била виновна, и махнали щората, щото се оказало че и без нея няма ядове. Обаче при разследването на най-първия въпрос Кво стана бе бах мааму??? десният:
                            Де да знам. Влизам, сядам, закопчавам се, взрив, пламъци, удар, гледам - отсекъде небе, самолета го няма. Викам Бах мааму, бах, гледам - парашут".
                            Левият: Де да знам. Влизам, сядам, закопчавам се, взрив, пламъци, удар, гледам - отдясно небе, Пашка го няма. Викам Бах мааму, бах, и в това време - взрив, пламъци, удар, гледам - отсекъде небе, самолета го няма. Викам Бах мааму, бах, гледам - парашут".
                            Сигурно тоя Головастик си пуска пламъци понякога. Огнедишащ Головастик.
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • Re: Блясъци

                              Първоначално публикуван от ninja_1
                              Ти кога си снимал,бре???А аз си викам:"Добре,че няма снимки,да ми гледат хората резила..."Прдател!!!
                              те това си е соти

                              Коментар


                              • Re: Блясъци

                                valentin genov-А да ви кажа че УАЗ е със чисто нов гюрук(бризент).
                                Що то бащами еба та разпори стария

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X