Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
    Значи , карам си аз и все по трудно включвам скоростите, в един момент съвсем не ги включвам! и то гиди късмет точно където са хубавиците на околовръсното !! малшанс
    спирам и излизам с книжката в ръце , а ония обикалят ио ми се хилат гадно, а аз размахвам книжката на Корандото като библиа пред вампири ! не друго ,ми нямах вече никви пари както и дае.
    някак се прибрах само на една предавка.
    дойде един приятел -доля течност , обезвъздуши ги и тръгвам днес на път минах три метра и пак изклъ4ва педала, трябва да го помпоам по 10 пъти преди да го вкарам. кво може да е?

    Фен съм му на този колега
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • До: Блясъци

      Колегата kiki.t kaза:
      Първоначално публикуван от kiki.t
      .... всеки прави това което другите му позволяват , а за да му го позволят , значи е имал достатъчно мозък да постави така нещата.

      Коментар


      • До: Блясъци

        Колегата Iliya каза:
        Първоначално публикуван от Iliya
        Гьобелс вероятно се върти като вентилатор в гроба от завист спрямо сегашните виртуози на пропагандата...

        Коментар


        • До: Блясъци

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Ей, пуста гъзария. Знам че сте ходили на уроци по английски бе, кви "позиции"? Като искаш наукообразно - думата е "разряд". Или знак. Като не знаеш как - кажи просто петцифрен. Десет минути пуших и зяпах тавана додето вдена за кво става дума. Не знам къде ги оправят. Значи на някои колелца са е изкъртил по един зъб. Или са пластмасови, или бронзови. Шибания. Капут. Това Хитлер де ...
          Дай да го видим, имам събрани някакви ... Току виж го излъжем.
          от тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=800

          и
          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Пластмасов електрод звучи велико!
          Като си счупя на кирката сапа ще го заваря с дървен електрод!
          отhttp://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9480

          Коментар


          • До: Блясъци

            Първоначално публикуван от ogii Преглед на мнение
            а, и от вътрешната страна на лява предна гума има някакви маркучи които водят до едно малко радиаторче. та тия маркучи при пълен десен дерат в гумата. къде да ги дяна. аз съм хирург, да е човек ще го разглобя и после горе долу ще го събера, ама с джипа си нямам още понятие кое къде и за какво
            От тази тема.
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • До: Блясъци

              Макавеев (mac) каза:

              Първоначално публикуван от Макавеев (mac)
              До: Конкурс най-смешна обява...

              Първоначално публикуван от quadra
              Да, навремето един съсед от село се хванах на бас смен че Волгата МИ е 1500 кубически сантиметра.
              По прицип пишеш чисто и ясно, но днес е петък , простено ти е . Та кой с кого се е хванал на бас?

              Коментар


              • До: Блясъци

                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                циганите са бели хора, престояли на слънце


                От http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17038
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • До: Блясъци

                  В този ред на мисли.
                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                  Аз много от антропология не разбирам обаче да знаеш че "белите" хора дето са им тъмни кожите защото са стояли на слънце (цитат) не избеляват като стоят на сянка (практически опит)...

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    borko73:

                    еми да къде е мусо къде е Корандо
                    Кефи ме.

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      ... и внимателно избърсвам със спирт място на стената, където да се утепам с глава у бетона!
                      То май цялото беше за цитат.
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Първоначално публикуван от Di Преглед на мнение
                        То май цялото беше за цитат.
                        Изпревари ме...тъкмо се чудех дали само изрезки или целия пост да "постна"
                        И все пак да добява:
                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        От пръв поглед се хвърля в очи квадратното нощно гърне тип Паркетно, революционността и смелостта на идеята за самонагаждащо се по местността меко нощно гърне тип Корав Истински Джипер.
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Обера:
                          "Заради 95% от циганите, на останалите им излиза лошо име."

                          от тази тема:
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=17038&page=15
                          B+

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                            Обера:
                            "Заради 95% от циганите, на останалите им излиза лошо име."
                            Поради неподражаемото чувство към хумора, сатирата и забавата на Vokel, жената и тъщата отново са доволни...!!!
                            Пак лъсках паркета по гръб!!!

                            Коментар


                            • До: Блясъци

                              Obersturmbahnfuehrer каза:
                              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                              Ми, не! Не разбирам. Ние българите сме най-голямата маса хора тук и ще се слуша нашата дума. Именно това е демокрацията - управление на мнозинството, егати.

                              Тогава от утре българите спираме да спазваме законите, защото "за големи групи и маси хора ЗАКОНИТЕ НЕ ВАЖАТ". За нас като най-голямата група съвсем няма да важат. Спираме да плащама данъци, започваме да правим метежи и да трепем цигани, полиция и политици и готово. Само че на този "обществен строй" му се вика анархия. Не знам дали тук някой си прави илюзии, че при анархия българите няма да видим сметката на всякакви мангали и изобщо всеки, който не ни хареса. Това ли искаме, егати? Щото ако искаме това, направо да я подкараме по циганскии ние - няма да плащаме вода и ток, ще си строим къщи в Южния парк и само някой да е посмял да ни каже нещо, ще излизаме с брадви по улиците.

                              Не мога да разбера какво е това малодушие в някои от изказванията тук. Щяли да излязат 20 000 мангала. Че в Южна Корея по колко студенти участват в боевете с полицията? Доста повече, от това което съм видял.

                              Влизат там 5ма полицаи, а отвън "респектират" тумба жандармеристи със средства за борба с безредиците. Аз ли да им казвам какво са това? Лични брони, щитове, сълзотворни гранати, гумени куршуми и водни оръдия. В момента, в който някой им се изрепчи на проверяващите - бой и арест. Ако се заформи тълпа, влизат големите биячи.

                              Защо ми говорите глупости не мога да разбера? Истинската държава е страшна машина с огромен ресурс и срещу нея не се рита. Или се рита когато имаш огромно мнозинство и си в състояние да си премериш силите. Това се е слючвало и му се вика революция.

                              Всичките ни беди са от онези мърши в скапания парламент и министерски съвет (с малки букви, Венци). Ако тези са си на мястото, имат пълното основание да приложат закона и тогава гледай какво става.

                              Нещо споменахте ЮАР, ама в неправилния контекст. Там една шепа бяли мачкаха и управляваха море от негри толкова време, именно защото държавата и институциите бяха с тях. Тук ние сме морето и държавата и институциите трябва да са с нас, пък да видим една шепа мангали дали ще ни се друсат на главите. Явно институциите не са с нас и затова трябва да ги изринем. Веднага след това мангалският въпрос ще намери естественото си решение, както и много други, не по-малко сериозни. Заплахата ни е в парламента, а не в гетото и който не го разбира...

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                Е, това е да иска човек да се набутва...
                                Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                                Какъв е тоя "гаден" апарат, и аз искам такъв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X