Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    borko 73:
    не съм си продал Корандото още
    въпреки оплювката, ако можеше някой да каже с думи прости , кое е рогове , хъбове, клиренс май беше разтоянието от пода на колата до земята???? и т.н.
    като съм бил досега на лека кола , нормално да съм неграмотен по темата , всеки почва да се учи от някъде
    аз междувременно чета всичко по форумите за 4х4 бавно и тъжно като гъсеница
    лощото е че мойта ме хвана как се промъквам с термометър към гаража, и каза че не съм нормален аз заради акомулатора
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #92
      GOLDY рече:
      Няма да ходя на състезание, а на по тежки мероприятия и походи.
      Затова каската отпада като изискване.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от ceco lj
        даам пускаш начи тока рибата излиза ти влизаш да я сабираш и медицински лица изклучват тока и те прибират ,после панахида последно причастие,подсладена пшеница-погребение,приятелите плачат пищят,пият пеят партизански песни.пп.посмъртно получаваш приз първи по просташко пукване!

        Коментар


        • #94
          ....Точно мен никой не може да ме заподозре в симпатии към ловците но правя следната уговорка. Ловците са като всички други големи групи хора. Сред тях има много простаци, идиоти лумпени и прочие люде. И страшно много дребни човечета (в духовен аспект) които си избиват големите комплекси. Достатъчно съм писал срещу, справка предните ми мнения. Но за да съм обективен съм длъжен да спомена и другата страна. Сред ловците има и много интелигентни хора обичащи природата с които е удоволствие да се говори и със сигурност може да се намери общ език. Тези хора повече дават отколкото вземат. Да малцинство са, е и?

          Хайде сега да продължим с обективността и да видим как примерно изглеждат "джипкаджийте" в очите на много хора? Еми горе долу могат да се опишат със същите епитети които употребих преди малко за ловците... И какъв е извода? Че всичко си е до Човека. Без значение с пушка, 4х4 или пеша. Защото се възмущаваме че ловците са от стреляли еди какво си животно но забравяме май безкрайните купища боклуци в планините които също убиват животни. Както и забравяме че природата и всичко живо гине най-вече от човешката алчност и ненаситност за материални блага.

          Отново повтарям че съм срещу лова за който не намирам място в съвременния свят но нека сме обективни и да видим нещата такива каквито са. И да признаем че има и нужда от стопанисване на природата - проблемът е че както винаги мярката се изпуска...

          Затова май не е добре да се делим на ловци и противостоящи а на Човеци и другите... - Венцислав Петров

          Коментар


          • #95
            ....никой не може да сътвори такива дивотии и абсурди, квито простия живот.
            Но ако нещо е минало и през това, то без всяко съмнение наистина става!!! - Стефан

            Коментар


            • #96
              alex markov
              Стелa Лиебек е 81 годишнaтa aмерикaнкa, която рaзля кaфето нa скутa си и осъди Мaкдонaлдс. Този случaй вдъхнови създaвaнето нa "Stella Awards"
              –зa нaй-невероятните съдебни делa в САЩ. Ето и някои от тaзгодишните
              кaндидaти:

              1. К. Робертсон, Остин, Тексaс спечели $780 000 след кaто си счупилa глезенa препъвaйки се в тичaщо в мебелен мaгaзин дете. Сoбственикът нa мaгaзинa бил много учуден от присъдaтa, кaто се имa предвид, че мaлкия хулигaн бил синa нa ищцaтa.

              2. 19 годишният Ц. Трумaн от Л. А. спечелил $74000+медицински рaзходи след кaто съседът му прегaзил ръкaтa със своятa Хондa. Очевидно Трумaн не е зaбелязaл, че имa някой в колaтa, когaто се опитвaл дa открaдне джaнтите.

              3. Т. Диксон, Бристол, Пенсилвaния се опитвaл дa излезе от къщaтa, която току що обрaл. Но не могъл дa отвори гaрaжнaтa врaтa, тъй кaто мехaнизмът зaял. Не можел дa се върне обрaтно в къщaтa, понеже врaтaтa, която свързвaлa гaрaжa и къщaтa се зaключилa, след кaто я зaтворил нa идвaне. Собствениците били нa почивкa и Диксън стоял зaключен в гaрaжa цели 8 дни. Преживял с няколко бутилки Пепси и кучешкa хрaнa. Осъдил зaстрaховaтелнaтa компaния нa собствениците, зaявявaйки, че ситуaциятa му причинилa морaлни щети. Спечелил половин милион.

              4. Ресторaнт във Филaделфия трябвaло дa плaти $113 000 нa А. Кaрсън от Лaнкaстър след кaто се подхлъзнaлa нa рaзлятa кокa колa и си счупилa крaкa. Колaтa билa рaзлятa, зaщото Кaрсън зaмерилa гaджето си с пълнaтa чaшa по време нa рaзгорешения спор, който водели.

              5. К. Уaлтън, Клеймонт, Делaуер успешно осъдилa нощен клуб след кaто пaднaлa през прозорецa нa тоaлетнaтa и си счупилa двaтa предни зъбa.
              Опитвaлa се дa се измъкне, зa дa не плaщa $3,50 куверт. Спечелилa $12
              000+рaзходи зa зъболекaр.

              A тaзгодишнaтa нaгрaдa е спечеленa от Мърв Грaзински от Оклaхомa Сити.
              През 2000 той зaкупил Уинибего (кaмионче зa къмпинг)По време нa първото си пътувaне след кaто се кaчил нa мaгистрaлaтa нaглaсил круз-контролa нa 70 мили в чaс, стaнaл от шофьорскaтa седaлкa и отишъл отзaд дa си нaпрaви кaфе. Естествено уинибегото не взело зaвоя, излязло от мaгистрaлaтa, блъснaло се и се претърколило. Г-н Грaзински осъдил производителя, зaщото нямaло укaзaния, че не трябвa дa стaвa от седaлкaтa докaто е нa круз-контрол. Спечелил $1 750 000+ново кaмионче. А производителите веднaгa променили книжкaтa с укaзaниятa.

              Коментар


              • #97
                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                колкото повече хора се хилят до припадък толкова е по-добро окачването

                Коментар


                • #98
                  Volk каза:
                  Или казано с други думи в демократичното общество имаш право да замахнеш с юмрук към носа на другия,
                  но това ти право свършва точно там където започва неговия нос...

                  Коментар


                  • #99
                    Andrei:...''Справки дедо''-затова го пускам :
                    Jeep Вилис разбириш ли е V4...справка дедо:

                    "....беше чисто нов....карах некъв американски офицер из Унгария...на 20-ия км загря и кат отворих капака гледам V4 .... перката за охлаждане не беше закривена, а абсолютно права (заводски дефект)...взех клещите и оформих.....американеца каза 'кво праиш бе човек' ма като падна температурата ..... 'евала', 'майсторче'. След 3км се събудихме в едно дере.......настъпихме противотанкова мина. Човека остана без левата си длан...носих го 6км.....вобще не рева....ербаб беше..."
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • Мдааа.Имате много поздрави... Пита още ли карате 4-колесни таралясници по горите.Замазах нещо там...
                      каза соти

                      Коментар


                      • TRAMP каза--
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • Obersturmbahnfuehrer
                          На избрани участници, ще инсталираме дрегери, които към IP адресите да прилагат и алкохолно съдържание. Тогава ще знаем дали се лигавите образно или буквално.
                          ДАА
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            Obersturmbahnfuehrer
                            ДАА
                            Тя цялата "дискусия" е за тук, ама все ме мързи да я мина през Урда, че е пълна пиеса по Достоевски!!!
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8224

                            Коментар


                            • Безшевните тръби обхващат много широкият клас тръби които нямат шев. Отличават се със своята безшевност. Особено много разширява тяхната класификация това, че кръглите тръби нямат шевове отникъде, докато квадратните например нямат шевове и на четирите стени а също така и по ъглите.
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                Ми, напиши, на кой от форума е цитат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X