Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    Ето
    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Ей разгеле, сЕти се.
    И тва мъгнитче не е за разхода а да не ме пере съчмата.

    Офтопик:
    За мисълта няма топик.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • До: Блясъци

      Култово.
      Първоначално публикуван от PycHaka Преглед на мнение
      Здравейте. Четя тука разни умозаключения и просто не знам дали да пиша изобщо. Имам такова мнение че вообще никой не го еня за изводи точни и ясни на Стефан, който го уважавам за това че си губи време и обяснява какъв болн на какво място застава, педалски поставени ред на нещата от страната на ГОГОГОГОГОin progression...

      дайте да караме по същество.

      Едно Вранглерче, цвят Червен с прогнил под и мирис на джем
      дойде един ден в един Малък, скромен офис в Младост 4.

      залегнаха под него Три Танкиста, три веселых друга и дойде академик (по техническата част Стефан е академик в сравнение с нас)
      от закрития Научно Технически Институт америко-виетнамо-испано-Ал-кайдо фоб и наш друг гореописания академик Стефанидзе от Булгарско потекло "Байове"

      Тоз кош червен го рахвърлях ме за една събота и неделя. НОвото оклачване е лего-сваляш старото монтираш новото. така да бъде, но започна се с НО след НО

      джипа на ГОГОГО стана НОНОНО

      1 това не е Рубикон, това е модернизирана УАЗка с изгнило дъно.
      сборна от няколко убити от гъдъл джипа и взети от тях най сполучливите елементи. НО това вече не просто сваляш-качваш. тука идва времето на голем, надървен и то от към дебелия му край.

      почнал акад.Стефанидзе да филосовства и Близнаците почнаха да го бият... а аз по това време стоя си в страни, хихикам си , бъркам си в носа, замервам белети стени със сополите и междувремено натягам амортисьорчето на Сава... не, на джипа на Савата, с две думи каретата на ГОГОГО цвят червен направи си сам , от гъза в устата, от лайно бонбонче ... понятно,да?

      и

      понеже забравих да кажа че джип червен дойде като манджа с грозде
      с болтове от всички движешти се единици по таз земя (от ляво болт 14, от дясно вече сме с болт на 17 а за твърдост че е толкова различна колкото братския Съветски Съюз и Папуа Нова Гвинея)

      който лежал под кола и разглобявал вооръжен с 13-и за отляво, 17 за отдясно ще ме разбере ( за инчов инструмент просто не ми се приказва че ми спада уя..)

      та .. слушам си бесплатно шоу и връзвам амортисьорче задно ляво разбираш ли.... и хоп, и го откъснах болта мамка му. Край, аз съм виновен момчета.... и заебаха го нашия академик който беше вече разжалван и се нахвърлиха Близнаците да ме бият. НО дойде спасението ми. ГОГОГО дойде с още не тунингованото Мицукоши с разход в 7,5 л на 100 км...... дълго идвал но дойде.

      "спасението" ми взе гумен чук и почна да обикаля колата и с умен вид да ударя тук-там. не знам дали ни помогна но Близнаците най накрая спряха да ме бият мене. отръсках се , изтръсках си го прехвърлих си го в другия крачьол и тамън да ставам и виждам.... ГОГЕЛ СЕ НАДЪРВИЛ!!! проследих му погледа и видях кой го е съоблазнил...

      но това е за друга тема и не в този форум.


      дойдоха по едно време танцуващите с заварки.

      и каквото им казаха завариха. всичко завариха. монолит мамка му.

      и заминах ме за Дакар.... кой за Дакар кой за НОва година кой за по нова гАдина...

      както и да е. прибрах ме се вкупом танковата ни дружина от Испания
      уморени, заплашвани от стюардеси(от съюза на глухите) както и да е
      прибрах ме се.

      изкарах ме бараката от скромния офис на едноимената улица на третия ден от идването ни. И отиде БМП-то готово за офф-факинг-роуд... каде? правилно- в Тояга.

      и почнаха да ръчкат по Жиппито, но това ПРОСТО НЯМА НИЩО ОБЩО С ОКАЧВАНЕТО което беше насложено на колата на която даже дупките не са разбити до такъв номер да поберат болтове на Рубикона

      повтарям ТОВА НЕ Е РУБИКОН в най злите си сънищта не виждала тази кола РУБИКОНА това далечен роднина от друг каталог вообще от друг магазин и вообще от друга планета и слънчевата система.

      "ГОГОГО" (GO!GO!GO!) да се прекръсти в "Фаер ин де хоол" (Fire in the WHOLE)


      A близнаците само Гогел не са го били тогава (щот беше надървен и опасен) но пък за това се сбиха помежду си и чух псувни които за 18 години в България не бях чувал )


      и аз бях там и аз говорих.... Вася от Каризма.

      Коментар


      • До: Блясъци

        Ей, т'ва верно е култово!!!!!!
        Спрямо тоя афтар и Стефан репички да яде!
        Това е най-голямото, най-грандиозното, най-дивното и гениалното "постно" поствано в тая тема, че даже и в тоя форум!!!!!
        Хвала на таквиз херои!!!!
        Хвала и БРАВОС!!!!!!

        Коментар


        • До: Блясъци

          Даааааа, бях го позабравил тоя опус...То колко време мина от тогава ехеей...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • До: Блясъци

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            И аз една година писах амортисьор с йо ама се научих.
            LZ1PER

            Коментар


            • До: Блясъци

              Първоначално публикуван от gargibg Преглед на мнение
              оште веднъш благодаря sabin но мислих доста но не се сештам за такъв маршрут
              Еееех правопис.
              Нямам думи!
              LZ1PER

              Коментар


              • До: Блясъци

                Първоначално публикуван от Макса
                ................а относно що съм трепал птички ,сам ги трепал щото ми е бил отлкос акъла ,проста капацуна е ,сега пак се изкушавам ама няма ,ще спазвам законите на джунглата ,убиваи само за прехрана
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • До: Блясъци

                  Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                  Стефан:
                  "Одеве мих едно огледало и ми писна да гледам идиоти"

                  И освен това

                  Толкова съм нещастен, че като се видя в огледалото ми идва да си дам пет лева.
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    angelov:
                    Не ми харесва звука на двигателя!
                    Нещо бръмчи повече ми се струва, и чука сякаш клапан!!!
                    Как да направя диагностика?На каво трябва да обърна внимание? Да меря ли компресия

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                      Ами зависи как бръмчи! Ако бръмчи така:
                      бръъъъъъъъъъъъъъъъм, бръъм, бръъъъъъъъъъъъъъъъм - значи е компресия.
                      Ако е така:
                      бръъъъъъъъъъъъъъъм, чък, бръъм, чък, чък, бръъъъъъъъъъъъъъъм - значи са клапанчетата
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
                        Обичам Обера и Стефан
                        От темата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17033
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Първоначално публикуван от quadra
                          Преигравате
                          Може...

                          И този подпис на колегата Иван Горчев ме кефи:
                          __________________
                          Колко е една микросекунда?
                          Времето от момента, в който ръката бутне вратата на колата, докато мозъка каже "КЛЮЧОВЕТЕ СА ВЪТРЕ"!

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            Моля, колегите и колежките, не давайте линкове към мнения, а ги копирайте тук!!!!
                            Това не е тема за линкове, а за писано слово!!!!!!!!

                            Коментар


                            • До: Блясъци

                              Quadra каза:
                              "А пък аз си мислех че "Шавлива шибалка" е индианското име на една позната, а то било част от абсорбатор."

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                Първоначално публикуван от Насов
                                ... дорде сме мърдати, вместо мъдати/евалата за лафа Вълчо ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X